Hydroxcut Kullanım Günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve uchiha tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Öncelikle Eğer konuyu yanlış yerde açmışsam adminlerden özür dileyerek dogru yere almalarını rica edeceğim. Dün itibariyle Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series kullanmaya başladım. Yaş:27 Boy:1.80 Kilo:86 Yağ Oranım:%14,6 günlük spor yapmaya çalışıyorum iş saatlerim uymadıgı için akşam geç saatte gidiyorum. Eğer tavsiyenizde olursa beklerim günlük olarak yazmaya özen gösterecegim hepinize iyi forumlar dilerim spor kardeşlerim..weightlifter

2. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Şuanda 3. gündeim ve sabah spordan önce yaptıgım ölçümde kilom 83.6 olarak çıktı bakalım devamında nasıl bir etki verecek umarım herangi bi kas kaybı olmadan kilo vermeye devam ederim

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Eğer beslenmeniz iyi deyilse bcaa kullanmanizi öneririm bende ( Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series 120 Liquid Capsul ) bu ürünü kullanmaya başladım 4.gündeyim ama en az 2 haftadan sonra kilo ve yağ oranıma bakmayı düşünüyorum vede tatmin olana kadar devam .

4. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Beslenme dikkatli bir şekilde gidiyor ama biraz etkileri çok oluyo bu hapların =) böyle devam ederse fazla kullanmayacam ara verecem sonra tekrar devam edeceğim ama beslenmeden yana sıkıntı yok umarım sizde en iyisi şekilde etkisini görürsünüz

5. ofof

ofof Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hemşire
    Yer:
    ADANA
    bende hydroxcut kullanıyorum

1,75 boy 24 yaşındayım 85 kilodan sıkı bir rejim ve diyetle 2 ayda 10 kilo verdim 75 kilo oldum hedef 65 kiloo

Sayfayı Paylaş