hydorxycut ve cla ayni anda kullanilirmi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve efebulbul tarafından 22 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. efebulbul

efebulbul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :?: arkadaslar dediginiz gibi yaptim forumda aradim, defalarca ama hydroxycut hardcore un cla ile beraber kullanimi arasinda bi konu bulamadim yani benim sorum hydroxycut hardcore ve cla ile birlikte kullanilirmi yada kullanilmasi gerekirmi
    tesekurler :?:

2. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    kullanılabılır..ikisi farklı calısıyor ve bu sayede cok daha kuvvetli olur

3. bleda

bleda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MUHENDIS
    Yer:
    ISTANBUL
    Hydroxycut hardcore çok çok etkili bir yağ yakıcı , bazı bünyelerde bazı saçmalıklara yol açabiliyor..Ama adı üstünde, 'Hardcore' üretici firma , bu ürünü gerçek vücüt geliştiriciler için çıkardı.çarpıntı ve hafif baş dönmesi yapabilir.CLA 'ya ihityacın olmaz kanımca, zira söylediğin ürün tek balına çok etkili...

4. yüzbaşı

yüzbaşı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hydroxycut hardcore bunu nerde bulabilirim
    eczanelerde satılıyomu arkadaşlar

5. bleda

bleda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MUHENDIS
    Yer:
    ISTANBUL
    Arkadaşım, bu ürün yasal yollardan ülkemize gelmiyor..Amerikan malları satan birtakım pazarlar var oralarda bulabilirsin..onlara da dikkat etmek lazım..birkeresinde hydroxycut'ın normalini (hardcore değil) alacaktım,şişe ağzındaki 'seal' (mühür de denebilir) açılmıştı elbette almadım...hem bir sürü para vereceksin hem de kuşkuyla suplement kullanacaksın sahtemi gerçekmi acaba diye !!

6. efebulbul

efebulbul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasim ben amerikada ikamet ediyorum burdan alicam o yuzden sormustum
    bende tr deyken normalini aramistim yok orda
    ama eger amerikadan getirtirim diyorsan:

www.bodybuilding.com
    www.drugstore.com
    www.muscletech.com

ayrica 2007 mayisinda tr ye geliyorum
    isterseniz siparis alabilirm

7. efebulbul

efebulbul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar tekrardan merhabalar hydroxycut kullanmaya baslayali 3 hafta oldu 98 kilodan 93 e dustum sizce bu dusus normalmi yoksa cokmu hizli oldu yada normalmi ne dersiniz?

8. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

*normal sayılır, çünkü bu nasıl olsa hydroxycut, yani bitki çayı değil dermişim... :)
    *ama onun dışında, daha bilimsel olursak, eğer sadece, diyetlen yani sadece daha az yiyerek, spor yapmadan- cadio vb., ve takviye kullanmadan, (sadece az yiyerek(!)) 3 hafta da 5 kilo veya ayda 10 kilo verseydin, işte o zaman tartışırdık, YANi, şimdi, antreman+supplement ve diyet ile gayet normal, gayet güzel, harika... ;)
    *ayrıca, takviye alsan da, ayda 10 kilodan fazla vermeyin, özellikle, 15 kiloya yaklaşmasın, 20 kiloyu düşünemiyorum bile, çünkü, bu ne olursa olsun, genel olarak kas kaybı olurdu, hastalık gibi birşey olurdu...
    ***onun dışında, niye öyle diyorsun?(burhan altıntop-avrupa yakası)
    o kadar para veriyoruz, hydroxycut diyoruz, 3 hafta da 5 kilo vermesin mi? en fazla 1-2 kilo verdirse, onun ne özelliği olurdu ki, "rapid fat loss" "definition" "shredded" vb. vb. vb. niye öyle diyorsun? :)
    *ayrıca, bir de karın kaslarını gösterirsen ve saçlarını uzatırsan çok güzel olacak!...(gaffur-avrupa yakası)
    :lol: :badgrin: :D :)
    saygılar... ;)

9. efebulbul

efebulbul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Re: mrb...

eyw gorgeouskykhan saolasin simdi bu kutu bitince baya incelmis olucam bundan sonra ne oneririsin yani ben de boy 198 cm.baya bi 88 87 kilo olurum sanirim .supplement olarak birazda sismek lazim dimi ben bide amerikada olunca bu supplementlari bulmak daha kolay oluo bodybuilding.com dan isticem ama zilyon tane protein creatine var bi o NOX die falan bisey var ,hatta protein creatine mixleri falann var iyice kafam karisti bi yol gosterirsen cok sevinirim cok saolasin ha bide sey var bendeki gobekde azaldi ama yinede pek ufalmadi gibi bunun icin ne onerirsin.

10. bleda

bleda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MUHENDIS
    Yer:
    ISTANBUL
    Sn.Efebulbul ,
    hydrox.'un etkisi çok normal..(gorgeouskykhan da yazmış- buarada isim çok uzun,yazarken zorlandım..:)
    hydrox.'u yada herhangi bir fat burner'i veya deuretic özellği olan supplement.leri , creatin cycle' da isen
    kullanmamani öneririm..zararından değil,creatin boşa gider..ayda 10kilodan fazla vermemeni de tavsiye ederim zira deri çatlakları oluşuyor ayrıca çok da sağlıklı değil..Hydorx çok başarılı hakikaten de !..Protein olarak tek ama tek tavsiyem : NitroTech Hardcore..(Muscletech) zaten Amerikadasın..bir de Anator P70 bayağı uçuk bir ürün..
    Saygılar,iyi çalışmalar...

11. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul

Sayfayı Paylaş