humerus kırığı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve eaglexxx tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eaglexxx

eaglexxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba,spor yaptığım sıralarda kaza nedenı ile humerus kemiğim kırıldı,ameliyat oldum,kemiği titanyum kullanarak sabıtlediler. alcı kullanmadılar.su anda 9. ayın icindeyim...spora tekrar başlamak istıyorum..tavsiye ve önerilerinizi beklıyorum..teşekkürler

2. TrucKer

TrucKer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Doktor
    Yer:
    Antalya
    humerus kırığı geçirdin ve 9.ayda bb sporuna başlamak istiyosun aferin :) ben bişey demiyorum.. bu heralde bi futbolcunun femur yada tibia kırığı geçirdikten 9 ay sonra sahaya dönmeye çalışması gibi olurdu :D zaten bahsettiğin kalın kemiklerde layer denen skar çizgilerinin yok olup tam skatrizasyonun sağlanması 2 ay sürüyor. . yaşın kaç bilmiyorum ama, çok genç değilsen şayet bb sporu gibi kolunu çok fazla zorlamayacağın sporlara yönelmeni tavsiye ederim.

3. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Bulunduğun ildeki spor hekimine gitmeni öneririm.. Forumlardan tavsiye alarak olacak iş değil bu... İstanbuldaysan p.m at yardımcı olurum...

Geçmiş olsun...

4. eaglexxx

eaglexxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    trucker kardeşim,,önerilerin cok teşekkür ediyorum..yaşım hakkında bılgı vermemıstım,,33 yaşındayım..kolum kırılmdan önce bb yapıyordum..9 ay oldu ama zaten hemen başlayamam,,,sadece öğrenmek istediğim telrar ne zaman bb ye başlayabilirim haıfı kilolarla başlasam sanırı zamanla kolum kuvvet kazanır..BB avrupa 4.bır abım var o bana kış zamanı hafıf kılolarla başla dedi..siz ne düşünüyorsunuz

Sayfayı Paylaş