Hormonlar

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve power of muscle tarafından 12 Kasım 2004 başlatılmıştır.

1. power of muscle

power of muscle Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu forum da bir çok arkadaşımız hormon kullanımı konusunda
    uzman sayılabilecek kadar bilgiye sahip.Kimseyle tanışmadım daha bir tanışma forum u varmı?
    Ben BB yi çok severek ve antremana bir önceki günden daha hevesli gidiyorum.
    Benim salonda hormon kullanımı yok ve tavsiyede etmiyorlar.
    Ben isterimki salon açayım, yarışmalara katılayım, hayatımı bu işle kazanayım.Tabiki bunların seneler alacağını bende biliyorum ama bu sporda belli bir düzeye gelmek için hormon kullanılması gerektiğine inanıyorum. Şimdi sizden tavsiyelerinizi bekliyorum. :?: :?:

2. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Kac senedir yapiyorsun bu sporu ?

3. power of muscle

power of muscle Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iki buçuk senedir yapıyorum.

4. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Ok diger yazindaki sorularada cevap verirsin iyi olur.. Simdi bu konuda Emre - Iron Man herhalde tam adami, tr sampiyonu ona sor sana tavsiyerlede bulunur istersen onun yazdigini mesajlarida oku, emrenin yazdigi gibi tr´de imkanlar cok az...

5. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    arkadaşım öncelikle bu sporra anladıhım kadarıyla prof bir şekilde yapmak istiyosun ama bu spor diğer sporlardan ayırran çok büyük özellikler var bilgi sahibi olman lazım baya bu spor u 1 kaç senede bir yerlere gelinmiyoğ bir yerlere gelmek istiyosun anladıhım kadarıyla yarışlardan felan basediyosun bir yarışa girmen için kendine çok zaman ayarlaman lazım beslenme + anteraman+dinlenme 1 De Hormonel steroidler de şart hocam bir yerlere gelmek istiyosan şart bu

6. power of muscle

power of muscle Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bir yerlere gelmek için senelere ve sabra ihtiyaç var yüksek bir yerlere gelmek için yanındada hormon'a ihtiyaç var bunu öğrenmek istiyordum sanırım her şeyi bulabilirim bu sitede sağol 'un. :)

FurkanHancer bunu beğendi.
  7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Herzaman icin sorulara haziriz ;)

8. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    SEVGİLİ KARDEŞİM
    EĞER STEROİT KULLANMAK İSTİYORSAN SANA ŞU TAVSİYELERDE BULUNABİLİRİM
    1-SABIRLI OL .EN HAFİF İLAÇLARDAN BAŞLA .DOSAJLARI ABARTMADAN UZUN KÜRLER YAP BÖYLECE ETKİLER KALICI OLUR KÜRDEN SONRA ÇÖKMEZSİN
    2-DÜZENLİ VE DOĞRU YEMEK YE İLAÇ HERŞEY DEĞİL
    3-BAŞLANGIÇ İLAÇLARI :DECA DURABOLİN, WİNSTROL, GANABOL,PRİMOBOLAN,OXANDROLONE
    4- DAHA SONRA PARABOLAN TESTOSTERON DİANABOL MASTERON EKLENEBİLİR
    5- ANAPOLON , GROWTH HORMONE ,İNSULİN EN SON
    6- SAKIN ANAPOLON SUSTANON PRİMOBOLAN SAÇMALIĞINA GİRME SPOR HAYATINI BAŞLAMADAN BİTİRİRSİN
    EĞER KULLANMAK İSTİYORSAN SANA BU İLAÇLARI TEMİN ETMEDE YARDIMCI OLABİLİRİM VE TABİİ NASIL KULLANACAĞIN KONUSUNDA

9. Guest

Guest Guest

Bu isi profesyonel yapmak istiyorsan önce maddelerden baslama. Hangi sporcu sana ne derse desin her sporcunun fikri ve uygulayisi sana uygundur demek degildir.
    Sen önce beslenmeni ve antremanlarini kontrol et. daha sonra madde basit bir olaydir.

Sayfayı Paylaş