Hormon almak istiyorum!

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve swarzenegger tarafından 7 Temmuz 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. swarzenegger

swarzenegger Guest

Selam usta, ben 2 seneder BB yapiyorum, bu aralar kafama taktim, artik yeter hormon almak istiyorum,

Boy 183 cm

kg 78

Primobolan diye birset duydum, bunu alsam ne kadar kg alirim ? yan etkileri falan ne ?

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Benim sana tavsiyem hele biraz bekle, boyuna göre az kilolusun, yasin kac ?

Bir kac sene bekle, protein tozu, kreatin al, beslenmen nasil ? günlük ne yiyorsun ? hormonu almadan, cok kg alirsin beslenmene iyi bakarsan..

Yok banane diyorsan,

Caylak kürü al.

Seninde bahsettigin, primobolan, yan etkilerini Hormon profilinde bulursun..

Yanliz bence en az 5 sene bb ile ugrasmalisin öncesinde, 25 yasinda olmalisin. Neden dersen diger konulari oku.

Yalniz alacaksan cok sert olmayan bu kürü al bence,

Primobolan Depot kur. :

01Hafta: 200mg Primobolan Depot (Pazartesi)
    02Hafta: 200mg Primobolan Depot (Pazartesi)
    03Hafta: 200mg Primobolan Depot (Pazartesi)
    04Hafta: 200mg Primobolan Depot (Pazartesi)
    05Hafta: 200mg Primobolan Depot (Pazartesi)
    06Hafta: 200mg Primobolan Depot (Pazartesi)
    07Hafta: 200mg Primobolan Depot (pazartesi)
    08Hafta: 200mg Primobolan Depot (Pazartesi)

Ondan sonra 10 haftada clomid/klomifen ile baslanir
    Burda ilk gün 300 mg clomid , daha sonraki 10 gün her gün 100´er mg alinir, ondan sonra 10 gün 50 mg günlük alinir.

Yani haftada bir kere enjekte edeceksin, biraz su birikimi ortaya cikar, alacan kg, cok seye bagli, uyku, beslenme ve antrenman, yalniz beslenmeye cok dikkat et. Bu kürle 8 haftada cogu kisi 6-7 kilo alabilmektedir. Birakildiktan sonra ise diger ilaçlarda oldugu gibi ani kilo düsüsü yasanmaz.

3. kasap

kasap Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ikast 7430
    swarzenegger : sana tavsiyem sen kuru muru bosver sonra pisman olursun geri dønusude yok ønce bu kur sonra bu kur derken ipin ucunu kacirirsin sen en iyisi yi ic calis en iyisi :D

4. Guest

Guest Guest

Sen duydukalrını yapmak istiyorsun bence çok acele ediyorsun vücuda takviye ilaç almak öyle büyük mataf bişi değil [hırs] yapmamamlısın önce bu sporu öğrenmeli vücudunu tanımalı ilaçları tanımalı idamna prensipleri hakkında tam bir bilgiye sahip olmalısın artı aldığın besinler de çok önemli ama işin özü doğru idman ve vücudunu tanımakla başlar buda düzgün ve devamlı 2-3 sene bu sporu devam etmek le öğrenilir bilinçsiz veya sağdan soldan duyduğun ilaç bilgisi ile gireceğin ilaç kürleri ile geri dönüşü olmayan zararlar görebilirsin bu kendi vucudun insan kendi kendine zarar vermek istermi bazen bu vücut hırsı yüzünden yeni başlayan arkadaşlar doru düşünememkte nedeni :etrafında gezen daha iyi vücuda sahip insanları görerek iyi kilolar kullanan insanları görerek
    onlar gibi olmak için kendine sormalısın o adamlar ne kadar zamandır yapıyor bu işi ne kadar biliyor ne kadar kafa patlatmışlar bilgi bazında oranı bu şekilde alırsanız daha doğru olur bu sporu 12 sene civarında yaptım geçmişe baktığım zaman fakat çok insanlar gördüm abi nasıl böle oluruz veya 6 ayda olurmu diyorum kardeşim ne kadardır yapıyorsun 3-5 aydır bu sporu öğrenmek için bile yeterli süre değil..
    bu konuda konuşulacak konu çok öğrenmeninde limiti yok size tek tavsiyem doping konusunda acele etmenin pek mantığı bulunmamaktadır önce bu sporu öğrenmek daha sonrada ilaçlar besin değerleri [metabolizma katabolizma anatomy vss....] dopin kullanımı vücudunu tanıma etkileri ve tepkileri hakkında tam bir bilgiye ve vücudunun bu işe uygun olup olmadığını öğrendikten sonra doping işine girilmelidir
    Herşey bu sporda SABIR dır sabırlı olunmazsa sonuç alamayacaksınızdır
    bodybuild hayatınızda başarılar dilerim

5. Despo

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Misafir cok iyi yazmissin ve görebildigim kadariyla cok iyi anliyorsun, neden Kayitli olmuyorsun ? ;)

6. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    SEVGİLİ KARDEŞİM
    SADECE PRİMOBOLAN İLE OLMAZ
    DİĞER ARKADAŞIN YAZDIĞI DECA LI PRİMOBOLAN LI KÜR HİÇ OLMAZ ÇÜNKÜ DECA VE PRİMO BİRBİRİNE YAKIN İLAÇLAR BERABER KULLANMAK GEREKSİZ
    SANA PROF BİR TAVSİYE TAM İSTEDİĞİN ETKİLERİ GÖRECEKSİN
    DECA DURABOLİN 400 MG HAFTADA
    WİNSTROL200 MG HAFTADA
    10 HAFTA BOYUNCA BUNU YAP CANAVAR GİBİ OURSUN ÇOK BASİT BİR KÜR
    2 TANE 10ML LİK DECA DURABOLİN 200MG \ML HAFTADA 2 ML ALACAKSIN 100 EURO
    4 TANE WİNSTROL10ML 50MG\ML ŞİŞE 4 ML ALACAKSIN 200EURO
    İSTERSEN BAŞKALARINDAN FİYAT AL SANA WİNSTROL UN AMPÜLÜ İÇİN 8-10 EURO DECANIN FLAKONU İÇİN 8-10 EURO FİYAT ÇEKERLER

Bu mesaj Despo tarafindan editlendi!

7. Despo

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    SANA PROF BİR TAVSİYE TAM İSTEDİĞİN ETKİLERİ GÖRECEKSİN

Nereden biliyorsun tam istedigi etkileri görecegini ? Insandan insana fark var kardes!

Deca ile Primoyla ilgili yazdigina katiliyorum!

8. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul

San gereke ilk başda yapacahın şeyleri despo yazmış bize birşey yazmak düşmüyo şu anda

9. Guest

Guest Guest

Despo;

kardes artik 1. kurda primobolan tavsiye etmek biraz amatörce fikir olur cünkü primobolanin kullanim seklinde ancak iki yönde ele aliniyor.

78kiloluk bir sporcuya ki boyuda uzunmus demekki zayif sayilir. genis hacimli bir tip degil arkadas. Bu sahsiyete belki testosteronda agir gelebilir ama enantat formunu her 10 günde bir enjekte etmesi dogru yaklasim olur. az zararla cok is yapilmis olunur. yada deca maddesini 200mg lik dozlarla 10 hafta boyunca .

10. Despo

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Aslinda hak verebilirim sana, kilosuna göre az bence! Yanliz amacinin ne olduguna bakmak gerek. Egerki yan etkilerden korkuyor bence bu kür iyi yanliz fazla kilo alamaz, seninde demek istedigin gibi. Egerki kilo almak istiyor ve yan etkilerden fazla cekinmiyorum, ozaman bende 10 haftalik deca ile test derdim.

11. redstar

redstar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar ben yarın spora baslıyorum temel derdim hem saglıklı bir vücüt yapısına sahip olmak hemde kilo almak boyun 1.80 kilom 50 doktora kac defa göründüm fakat yapılan check-up larda bir problemim olmadığı saptandı bahsettiğiniz ürünlerin ne tarz bir yan etkisi var ve ben istediklerimi başarabilmek için nasıl bir yol izlemeliyim şimdiden teşekkür ederim...

12. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Sen daha başlamadın bile, bu spora başlıyacaksın !!! Bu durumda senin bu sayfaya hiç bakmaman gerekiyor yani sana göre değil.Evet boy 1.80 kilo 50 çok az neden merak ettiğini anlamak zor olmasa gerek ama yanlış kanaatler içinde olduğun muhakkak.Esas konuyu bölmemek adına uzatmak istemiyorum ama sen formun beslenme kısmına bak hatta orda yemek tarifleri bile var.İyi beslenme ve antremanla kilo alırsın.Bu işi biraz zamana yaymak gerekir hemen olsun diye bi,r beklentiye girmemek gerekir.

13. cawa

cawa Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ilkkez kür yapacak adama 10 hafta winstrol tavsiye etmek ne kadar dogru bilmiyorum adam daha ilkkez kür yapcak 10 hafta winstrol mu tavsiye ediyosun bumu proflugun senin !!!!!!!!!

Sayfayı Paylaş