Honda,Skoda Araba konusunda yardım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hakankabaoglu tarafından 28 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar araba alacağız shoowroom a gittim honda civic 16 elegance içi güvenlik özellikleri mükemmel dizaynı süper konfor on numara yalnız dizel arabası yokmus daha dogrusu honda markasının dizel hiç arabası yokmuş bide sedan mı hatcback mi karar veremedim ikiside cok güzel ama en cok yakıtından korkuyorum orjinal fabrika çıkışlı tüp için de 3500 tl ek masraf istiyorlar arabanın kendisi de 52000 civarı tüp masrafı kafamı bozdu bir diğer beğendiğim araba da skoda roomster 42000 tl 16 dizel 90 hp full modeli panaromik cam tavan vsskoda yakıt konusunda cok daha karlı görünüyor gibi ama civic in de içi beni dışı sizi yakar misali mükemmel:( yorumlarınızı bekliyorum bizim istedigimiz az yakıt performans konfor

Ekli Dosyalar:

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Civic'e binersin herkezin gözü üzerinde olur skoda ya binersin dönüp kimse bakmaz.. 18 yaşlarımdayken 2001 honda civic 1.6ies vardı bildiğin makina arabada tık yok 1.vites 60 2.vites 100 3.vites 160gördüm ondan sonra skoda fabia 2001 aldık elegans modeli koltuk ısıtmasına kadar herşeyi vardı günümüz 2012 arabalarında olmayan özellikler belkide yakıtta da oldukça cimriydi 1.4 101hp.. Sonra 2005 opel astra aldık elegans 2011'e kadar olan kasa araba taş gibiydi kapıyı taktırdım göçme bile olmadı sadece çizildi yol tutuşu mükemmel ve çok güvende tutuyor insanı.7 ay önce 2006 makyajlı kasa civic vtec aldık millette komplex olmuş ışıklarda yanımda hangi araba varsa yarış yapmak istercesine kapatıp gitmeye çalışıyor falan :) Ama bisiklet ile bir çocuk bayırdan inerken duran arabaya çarptı arabanın sol tarafı bildiğin araba kazası gibi şekil aldı,ayna kırıldı çamurluk göçtü kapı yamuldu ve ön direk bile hasar aldı.servis 3000tl masraf çıkarttı sanayide 600tl'ye yaptırdım. Ama 2001 civic kadar seri bir araba değil 2001 civic 1.6 120 hp vtec ise 110hp. Fren konusuna gelelim hondanın en eksik yanları içeriğinin eksik oluşu ve fren sistemi bence. 2001 skoda full+fullken 2005 civicte sadece hava yastığı klima var neredeyse..Ama dersen ki acil nakite ihtiyacım oldu skodayı satamazsın hondayı 2 güne satarsın.Skoda honda dediğinde honda derim ama opel'de düşünün derim.

3. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    bunu sormak bile kabahat. bence sen daha ne istediğini bilmiyorsun. honda dururken o bahsettiğin skodaya binilir mi arkadaş. dizelin litresi olmuş 4.3TL. ayrıca honda tamam benzinlidir ama diğer benzinli araçlara göre çok ekonomiktir.

kesinlikle honda. tartışılmaz bile. gülerler adama.

LPG işine gelince. benaraçlarda lpgye karşıyım. demirden korkan trene binmez. biniyorsun ki yakacak. suyla değil ya. arabaya lpg nedir ? set üstü ocak mı bu? egzostundan alev çıkacak da et mi pişirilecek?

bu arada bende 2010 model benzinli opel astra turbo var. ben opelciyim ama hondalar da çok güzeldir.

Son düzenleme: 28 Eylül 2012
  4. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Honda S2000 öneririm fişek gibi araba , gerçi kullanmak nasip olmadı :)

Sayfayı Paylaş