Hollywood'un bence en iyi vücudu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sovereign tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 35 üye.
  1. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    kesinlikle jason statham diyorum!
    en baştaki foto ilk senesi.hep beni gaza getirmiştir bakıp öyle giderim salona o yüzden koymak istedim..
    özellikle en sondaki fotoda çok muazzam bir vücudu olduğu belli.
    2.ise christian bale.
    siz kimleri beğeniyorsunuz?

Ekli Dosyalar:

2. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    bence öyle gösterişli bir vucut değil.ilk foto ise tam bir felaket.omuz zayıf.bel kalın.kollar zayıf.
    brad pittin fight club taki vucudunun yanında fazlasıyla sönük kalır.

wolf13 bunu beğendi.
  3. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ilk foto çok komik bu adamı severim bred pitt le bi filminde türk ü canlandırıyo bred te çingene bende bred pit daha çok severim üstelik fight clup ta ki vücudu henüz zayıf olmasına ramen vin disel de çok şekilli ama bu tip adamlar bizim sınıfımızdan deyil arkadaşlar gerçi sizi bilmem ama ben pek fit olmayı sevmem kütleli olamak lazım

4. Dead_Smile

Dead_Smile Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    mark wahberg
    chirstian bale makinist filminden önceki hali
    brad bitt
    [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Matthew McConaughey
    Ryan Reynolds
    bu liste uzar gider çünkü adamların bir işi de bu seyirciye iyi görünmek onun için çalışmak zorundalar.
    [/SIZE][/FONT]

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    resimler bana göre hiçte gaza getirecek cinsten değil örneğin brad pitt iyi bir oyuncudur ancak daha çok fitnessla ilgilenmiş onun vücuduna bakıpta gaza gelmem açıkcası resimlerin flimlerin gaza getirmesi için biraz kütleli olunması şart. herkesin fikrinede saygı duyarım o başka fakat ben böyle düşünüyorum

6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    ryan bunlardan en saglami, bir de 300 deki leonidas oynayan eleman adini unuttum simdi

7. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Gerard Butler saglam gercekten. Iyi calistirmisar adamlari o film icin. Yine de benim favori vucudum brad pitt-fight club'tir. Ince olmakla beraber cok define ve gayet iyi duruyor.

8. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Yukarıdaki arkadaşında bahsettiği gibi brad' in guy ritchie yapımı bir filmi var Jason Stathamla oynadığı. "Snatch"
    filmin adı.

aneximandros, eğer fight club' daki halini seviyorsan "Snatch" filminin son dövüş sahnesindeki haline bayılırsın emin ol. Hele dövüş sonunda pis pis gülerken karın kaslarına çok dikkat et.

Ben de kütleden çok hatların keskinliğine önem veririm bu sporda. Herşeyin orta kararı. Sonuçta mesleğim olmayacak ilerde. 1.78 boyunda 90 kilo bir adam olursam bunu korumak için çok fazla çalışmam ve para harcamam gerekir. Ki bu spora başlarken giydiğim yakışsın diye başlamıştım.

Her fikre her görüşe saygı duyarım.

İyi sporlar...:)

P.S. Buraya örnek bir resim atıyorum fikrin olması açısından. Filmi izlersen daha iyi bir bilgi edinebilirsin. Youtube da videolar da mevcut.

http://www.fortunecity.co.uk/madchester/rave/118/pitt502.jpg

9. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca katılıyorum.

Mark Wahlberg şu an nasıl bilmiyorum ama bu pozu "vay"
    dedirtiyor...

http://media.philly.com/images/Mark_Wahlberg2.jpg

thums:

10. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ne fazla ne eksik bir vücud C. Bale

rekliox bunu beğendi.
  11. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    brad pitt in fight club ve troydaki vücudu çok iyi cidden.
    snatch deki vücutta güzel ama çok abartılcak bi vücut değil kanımca en fazla 2 senede olabilir öyle bi vücut herhalde.ne istediğine bağlı bu sporu yapanın

the dark knightta bale'ın vücudu şahane cidden.hakkını veriyor adam helal olsun

12. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    bırak ya Brad pitt olman için 8 -9 ay çalışman ve düzenli beslenmen yeterli bence.

Jason stathamın sırt ve kanat kaslarını yapmak çok zor. En iyi en sağlam vücut jason statham ve vin diesel.

13. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    bıraktım tamam :) geçen basliginda görmüştüm yeni başlamışın.9 ay sonra fotolarını görmek isterim.umarım brad pitt olabilirsin :) saygilar

14. makineci

makineci Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    jason son filmi death race'de gerçekten çok iyiydi bence. beli inceltmiş baya define olmuş detayları ortaya çıkarmış. özellikle sırtı gerçekten kütle olarak da detay olarak da bana göre çok iyi. crank ve transporter gibi eski filmlerinde daha yağlıydı ve beli kalındı fakat giysi içinde yapılı gösteriyordu, yani tam kıyafetlik vücudu vardı fakat üstünü çıkardığı zaman detaydan uzak yağlı bir vücuttu ama kütleliydi. şimdi kıyafetlerin içinde daha ufak gözüküyor fakat kesinlikle bu hali daha iyi. benim de hollywood'da en beğendiğim vin diesel ve sonrasında statham'dır.

15. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Mark wahlberg olayı yıllar öncesinden bitirmiş bence..
    http://www.megatonik.com/wp-content/uploads/2007/11/marky.jpg
    Christian Bale de yapısal olarak kabalaşmadan kalıplı olan bir adam..Brad pitt zaten spora yeni başlayanların "ya ben öyle hayvan gibi olmak istemiyorum brad pitt gibi olayım yeter" tarzı sözlerine konu olan bir aktör..Ancak bu adamların artısı çalışma stili, disiplinlerinden vb. değil, genetiklerinden kaynaklanıyor..Güzel omuz ve göğüs yapısına sahip olanlar bir kaç yıllık çalışma ile güzel fiziğe sahip oluyor..Tipin de iyiyse yaşadın..

16. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    hem aktör (başarısı tartışılır) hem de amerikan güreşçisi john cena ve dwayne johnson :)

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben yenilmez 2 filmindeki zenci aktörün fiziğini 10 numara buluyorum.yanılmıyorsam aynı kişi swat filmindede oynamıştı.polis şefi yada çavuşu rolünde olması lazım.

18. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Michael Jai White..Dövüş sanatları ustasıymış..O polis rolündeki fiziği süperdi zaten

19. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    sovereign in koyduğu ilk resim tam bir felaket, resmen ters üçgenadamın vücudu, beli omuzlardan geniş neredeyse bu kadar olur. herkez tutturmus bir brad pitt diye anlamadım gitti. bizim salona yeni gelenler olur hocayla konuşurken gelir çocuk hocam ben brad pitt in vücudu gibi bir vücut yapmak istiyorum( sanki sipariş veriyor) der. bu vücudun büyütülecek bir yanı yok arkadaşlar. c.bale nin vücudu mesela vücudunuz o kadar kötümü idolünüz olan adamlara bakın.neyse fazla uzatmiyim bana düşmez sizin beğendiğiniz vücutlar.bende body e ilk başladığımda vin diesel e özenerek başlamışdım ne yalan söyliyim ama sonradan farkettimki onunda öyle ahım şahım bir vücudu yok.işin içine girince öğrendim. şimdi bana sanki senin vücut vin den iyi diyebilirsiniz.ama hakketten ben şu an bu çalışmamı, bu beslenmemı, bu disiplinimi koruyabilirsem vin diesel e çok rahat ulaşabilirim.her zaman idolünüz veya sevdiğiniz vücut olağanüstü olmalı ki ulaşmak için bir şeyler verin.siz brad pitt in o vücudu için uğraşacak olursanız, her zaman o vücut için çalışacaksınız belki elde edemeyeceksiniz çünkü en uç noktayı siz alçakdan seçmişsiniz bile. fakat sağlam bir vücut hayaliniz olursa bunu yapmak için merdivenin basamaklarını teker teker çıkarsınız ve brad pitt in vücudu vb. sizin için çok basit gelir. zaten onun vücudunu geçmişsinizdirde.sitedeki bir çok vücutçu kardeşimizin bunlardan iyi vücudu var.örneğin bir ayazın vücudu bence brad pitt den daha çok göze hitap ediyo. bir pump forever in vücudu c.baleyi bana göre katlar. bana göre hollywood dakilerin vücutları pek iyi değil fakat, seçilecek biri varsa avatarımdaki MR.T olurdu.neyse fazla uzatmadan keseyim yumurtalar patlıcak:D

20. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    Michael Jai White 'ın vucudu iyiymiş.
    guardbody swat demişken.ll cool j aslında rapper ama hollywood filmlerinde de rol alıyor.bu durumda onu da vucudu iyi hollywood yıldızı kategorisine yerleştirebilirim.
    bazı forum üyeleri brad pittin fight clubtaki vucudunu fazlasıyla küçümsemiş.(8 ayda yapabilenler bile varmış)..
    Mr T nin, safi kütle (o bile fazla değil) definisyonsuz vucudunu ,brad pittin fight club veya snatch deki vucuduyla kıyaslama gereği duymuyorum.
    dolph lundgren'i de unutmayayım.

castorpollux bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş