hollywood

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve atescem tarafından 3 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. atescem

atescem Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar slm kürümün sonuna geldim ve 1 hatfa önce clenbuterole başladım aslında hemen yağ atmaya başladım faka...

size tr de eczanelerde satılan mucize kilo vericileri sorcam kullanan varmı nasıl ürünler bunlar mesela...

hollywood die bişey var ...sitesi www.hollywooddiyeti.com

neyse ben bunu kuru bi görüntü elde etmek için soruyorum acaba deneyenler oldumu...

2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    siteye baktım fena değil...

önceden bende methini duymuştum... hafta da sadece 1 gün kullanılmalı diyor yani 1 şişeyi 1 gün kullan at , hafta da 1 susta gibi... :) AMA tek dezavantajı bence ; 1 şişesi tam 80 ytl imiş... çok para be ! ama belki bir şişe ilerde denenebilir... :)

3. Arnold1975

Arnold1975 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu clenbuterol nasıl bir ilaçtır?? TR de satılıyor mu ve nasıl temin ediyorsunuz??

4. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    forum kurallarına göre, bu sorunun yeri bu başlık, burası değil, kardeşim, sayfanın üst kısmındaki " Arama " butonundan "clenbuterol"'u bir arattır bakalım önce... Saygılar... :)

5. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Belki yarışmalardan önce kullanabilirler müsabıklar.

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    1 şişe ile 3-4 kılo arası kılo kaybedıyorsun ama asıl onemlı olan ogun yerıne kullanıyorsun bu içecegı.ben olsam yogun bır proteın dıyetı uygulayarak daha az malıyetlı bır sekılde bu kılolardan kurtulabilirim.bıraz mucızevı gosterılmıs her yeni marka gibi.

7. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    DİKKAT!
    Bu ürün bi yağ yakıcı değildir ve şişenin üzerinde yağ yakımı ile ilgili hiç bi ibare bulunmamaktadir.

Sadece pahalı bi su atıcı...

Genelde kadınlar bunu kullanıp ertesi gün tartılıyorlar. Sonra "aaa bak bi günde 5 kilo verdim" oluyorlar... 2 gün sonra suyla o kiloyu geri aliyorlar farkında değiller. Allah akıl fikir versin diyorum. Su atıcı kullansam bile bu ürün bi su atıcı için fazla pahalı bence. Ayrıca bu tip mucize arayışlarından ne zaman vazgeçeceğiz bilmiyorum. Kilo vermek istiyorsanız yol belli...

LCarnitine + CLA yada Hydroxycut yarzi bi supplementle... Riski göze alıyorsanız Efedrin yada Clenbuterolle
    Low Carb diyet ve hergün cardiyo ile 3 ayda net sonuç alınır.

İlla mucize istiyorsanız bkz. DNP
    Ama ben mucizeden çok çalışılarak edinilmiş şeylerden yanayım.

Saygılar

8. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    2 gün boyunca hiçbirşey yemeyip,içmeyip Tang benzeri bir meyve suyu içerek size 3-4 kilo verdirdiğini iddia eden ürün.Son derece sağlıksız ve gereksiz.Verilen 3-4 kilo tamamiyle su ve kas kaybıdır.Ve 2-3 gün içerisinde geri alınacaktır.Giren 90 milyon ve 2 gündür çektiğiniz eziyet de yanınıza zarar kalacaktır.Yazıktır,günahtır..

9. manolyasmell

manolyasmell Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    http://www.buldun.com/diyet/3491/
    burdan bilgi alabilirsiniz...küçücük şişeye 80 ytl vermeye hacet yok üzüm suyu nar suyu gibi antioksidan özellikleri tartışılmaz meyve suları var zaten gayet ucuza,ve diyet içinde yeterli.ben uyguladım 1 haftamı bitirdim ve ONURDAN KİLO VERDİREN BİTKİSEL FORMÜL başlığı altında bi iki kısa bilgi geçtim bakabilirsiniz

10. manolyasmell

manolyasmell Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    GİDEN KİLOLAR KESİNLİKLE SU VE KAS DEİLDİR!!.DİYETİN AMACI AZCIK ALİNAN ŞEKERİN ATP OLUŞUM DÖNGÜSÜNE (KREBS) YAĞLARIN GİRMESİNİ SAĞLAMATIR.MESELA HİÇ BİR ŞEY YEMEDEN DURSANIZ OKADAR KİLO KAYDEMEZSİNİZ BİDE ÜSTÜNE HALSİZ OLURSUNUZ ÇÜNKÜ VÜCÜDA GLİKOZ GİRMEZSE YAĞ YAKIMI OLMUYOR MİNİMUMA DÜŞÜYOR VE ATP ÜRETİLMEYİNCE HALSİZLİK OLUYOR. BU DİYETTE BİRKAÇTANE BON BON BİLE YİYEBİLİRSİNİZ HİÇ SIKICI ZOR BİR DİYET DEĞİL.AMA SONRA HEMEN PROTEİN ALMAK ŞART.DENEDİİİM İÇİN SÖLÜYORUM VERİLER HİÇ BİR GRAM GERİ ALINMIYOR TABİ ZAYIFLADIM DİYE CİPSİ ALIP MAÇ İZLEMEZSENİZ :lol:

11. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünün bu şekilde pazarlanması bir dolandırıcılık!Bu ürünün yağ yaktığını bana kanıtlayın,pılımı pırtımı toplayıp bu forumu ve body sporunu bırakacağım.ABD'de şişesi 5-6 dolar olan ürünleri Türkiye'de 100 milyona satıyorlarsa bana kimse susmamı söyleyemez.

LÖSEV
    Garanti Bankası,Halit Ziya/İzmir Şubesi
    Şube kodu:149
    Hesap No:6297705

MEHMETÇİK VAKFI
    Ziraat Bankası,Yenişehir Şubesi
    Halk Bankası,Meşrutiyet Şubesi
    İş Bankası,Balgat Şubesi
    OYAK Bank,Çankaya Şubesi
    Finans Bank,Necatibey şubesi
    Hesap Numaraları (hepsinde) :1982

Gidin,40 milyonuna body'e yazılın,50 milyonunu da bu vakıflardan birine bağışlayın.Paranız CONİ AMCA'nın cüzdanı yerine bu ülke için kolunu,bacağını,gözünü kaybetmiş bir gaziye,henüz 8-9 yaşında kemoterapiden saçlarını,kaşlarını kaybetmiş,ölümü bekleyen Kanser hastası bir çocuğa gitsin.

12. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Bravo ONR çok güzel anlatmışsın. Sırf insanların zaaflarından yararlanarak paralarını alan hatta sağlığıyla oynayanlara kapak olması dileğiyle

13. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun ve beni desteklediğin için sağol kardeşim.Bizde daha çok kişiye kapak var,zamanla meydana çıkar...

Sayfayı Paylaş