Holden Nowell Fashion Model

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve John399 tarafından 25 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Holden Nowell türk halkının Call Me Baby klibi ile tanıdığı fashion modeli yüzü yeterince çekici vücudu define bir mankendir kendileri .

Doğum tarihi : 14 ocak 1989

Memleketi : Kanada

Göz Rengi : Mavi

Saç rengi : Kahverengi

Boy : 1.88 - 1.90 arası .

Vücudunda bulunan dövmenin anlamı limit gökyüzüdür .

Son düzenleme: 25 Kasım 2012
    ByVendetta, Phil_Heath, thetramp ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Fashion modele göre iyi bir vücudu var. Fitness değil dikkatinizi çekerim. Zaten o kütleyle o kolla fitness olması zor :) yüzüde iyi, ilerde başka kliplerde görürüz kendisini.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Dövmenin anlamı 'limit gökyüzüdür' olsa gerek :)

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Böyle bir parça olduğunu farz edip anlamının bu olabileceğini düşündüm ama sizin çeviriniz daha yerinde olacağından hemen düzelttim .

5. AloneAssasin

AloneAssasin Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Carly Rae Jepsen'in ''Call Me Maybe'' şarkısınım klibindeki adam değilmi bu

6. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  7. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Şu hali de iyi de biraz daha kalınlaşırsa çok daha iyi duracaktır muhtemelen. Boy var artı genetiğide iyi gerçekten.

8. UltraGunner

UltraGunner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    the sky is the limit dövmesini ileride yaptırmayı düşünüyorum 1 2 seneye gerçek olarak :D

9. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    yanlış hatırlamıyorsam dünya manken sıralamasında 1. sırada idi kendisi
    resimlere şimdi baktım da genetik gerçekten kusursuz seviyelerde omuzlar baya geniş ve göğüs anatomisi çok düzgün o boyda olmasına rağmen tam bir mezomorf yapıya sahip diyebilirim.
    bu kanada ve avusturalyalılarda fizik gerçekten bambaşka oluyor

Son düzenleme: 26 Kasım 2012
    John399 bunu beğendi.
  10. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Aslında bizim insanımızında fiziği gayet düzgün ama spor yaptığı sürece başka ülkelerle kıyaslama yapmak yanlış olur nedeni ise oradaki ekonomik durum ve imkanlar burada herkezde yok üzücü ama gerçek bu ... :)

Phil_Heath bunu beğendi.
  11. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    doğru diyorsun ama yabancı ülkede de herkes spor yapmıyor ben sadece genetik anlamında demek istedim. bu ülkelerde genelde erkeklerde boylar 185 üzeri mezomorf yapıdalar bayanların da fiziğini unutmamak lazım tabi :)
    ayrıca yanlış anlaşılma olmasın bizim insanımızın da fiziği gayet düzgündür ben asla o konuda bişey demedim :) sadece o bölgeler biraz farklıdır demek istedim :)

Son düzenleme: 26 Kasım 2012
    John399 bunu beğendi.
  12. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Genetik konusunda haklısın phil_healt ama türklerin genetiğinide yabana atmayalım boy ve fizik olarak ( erkekler için ) .Türk bayanlarının genetiğini oldum olası sevmem 1.60 ortalamaları var ( boy için ). Sonuçta 1.70 boyunda olan birisi bile spor yaptığı taktirde mükemmel bir fizik elde edebilir bağzı şeyleri istemek lazım ...

Phil_Heath bunu beğendi.
  13. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    doğru diyorsun zaten ben saf vücut halleri için konuşuyorum. vg sporuna en uygun boy 170-180dir ama modellik için konuşursak bu dediğim iki ülke üretim tesisi niteliğinde :)

John399 bunu beğendi.
  14. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    omuzlar baya geniş ve göğüs anatomisi çok düzgün buraya kadar gerçekten de doğru''o boyda olmasına rağmen tam bir mezomorf '' mezomorflukla neredeyse alakası yok geniş göğüs anatomisi uzun boylu ektomorflarda da görülen bir şeydir,geniş omuz ise genetiktir,genellikle mezomorflarda görülür doğru ama geniş omuzlu olması onun mezomorf olduğu anlamına gelmez çünkü geniş omuzlu ektomorflarda var ayrıca Holden Nowell çok detaylı incelenmeden bile büyük oranda ektomorf dedirten bir görüntüye sahip(bu arada bacaklar,kollar ve bileklerine bakınca neredeyse %90 ektomorf) ayrıca en iyi manken sıralamasında genellikle Tyson Ballou,Sean O'Pry ve Sean Nessman yer alır.(kazandıkları para ve genel beğeni yönünde sıralama yapıldığında models.com'dan bakabilirsiniz.)Nowell iyi bir manken ama dünyadaki en iyi 20 manken arasına bile gireceğini sanmam.

Bu arada sizce Holden Nowell'in kilosu,kol,göğüs ve omuz ölçüleri kaçtır?(Ben pek tahmin yürütemiyorum ama yağ oranı %5.5 ile 7 arasındadır diye düşünüyorum.)

Son düzenleme: 3 Eylül 2013
  15. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    @byvendetta
    hiç bir zaman vücut yapısı ile ilgili kesin bir yargıya varmak mümkün değil. neredeyse hiç bir vücutta saf bir vücut yapısı belirlenemez. ben burada vücut yapısı olarak kendi görüşlerimden bahsetmişim. bana kalırsa da senin görüşün yanlış. sonuçta biz burada bakarak karar veriyoruz bilimsel bir hesaplamayla değil.

sıralamaya gelirsek ben geçen sene baktığımda bir sıralamada birinci sırada gözüküyordu. senin baktığından farklı bir alanda olabilir emin değilim.

ayrıca merak ettiğim bir konu;
    böyle bir bilgiye nerden ulaştın?

16. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Vücut yapısı ile ilgili kesin bir yargıya varmak mümkün değil diyorsunuz haklısınız da hem de %100 fakat tezatlığa bakın ''o boyda olmasına rağmen tam bir mezomorf yapıya sahip diyebilirim.''diyorsunuz ayrıca bana benim görüşüm yanlış derken şunun mu yanlış olduğunu söylüyorsunuz? ''bu arada bacaklar,kollar ve bileklerine bakınca neredeyse %90 ektomorf'' eğer bu ise ben vücut tipi tanımı yapılırken kullanılan ögelere yer verdim ve yaptığım oranlama da: ''bana kalırsa da senin görüşün yanlış.'' dedirtecek türden bir oranlama değil ben hâla %80-90 ekto %20-10 mezo diyorum ama tabikide ''kesin'' böyledir diyemem sonuçta fotoğraflarda gördüğümüzü oranlamaya çalışıyordum siz ise ''kendi görüşlerimden bahsetmişim.''diyorsunuz görüşünüze saygım sonsuz fakat doğruluğunu lütfen eşit bir gözle benim yaptığım tahminle mukayese edin sizce hangisi doğru;Holden Nowell tam bir mezomorf mu yoksa benim bahsettiğim oranlarda ekto-mezo mu?

''ayrıca merak ettiğim bir konu;
    Alıntı:
    ByVendetta´isimli üyeden Alıntı [​IMG]
    mezomorflukla neredeyse alakası yok geniş göğüs anatomisi uzun boylu ektomorflarda da görülen bir şeydir

böyle bir bilgiye nerden ulaştın? ''

Altını çizerim '' uzun boylu ektomorflarda da'' yani sadece uzun boylu ektomorflarda geniş göğüs anatomisi var demiyorum onlarda da görülen bir şeydir diyorum örnek vermemi isterseniz pm'den mesaj atın,size facebook'tan bazı linkler vb.sitelerden linkler atabilirim hem kendi çevremden hemde fitness modellerden örnekler.

''sıralamaya gelirsek ben geçen sene baktığımda bir sıralamada birinci sırada gözüküyordu. senin baktığından farklı bir alanda olabilir emin değilim.''

Acaba neye göre değerlendirilğinde 1.sırada idi?
    Llink atarsanız,ben de görmek isterim açıkçası.Uzattıysam kusura bakmayın fakat belirtmem gerektiğini düşündüğüm şeyleri belirtmeye çalıştım amacım asla bir tartışma ortamı yaratmak değil bazı bilgileri ortaya çıkartmaya gayret göstermek.

İyi Forumlar.

Sayfayı Paylaş