hodobox?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve holigan tarafından 11 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. holigan

holigan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bir arkadaşım önerdi nette ufak bir araştırma yaptım pek memeun yok ama arkadaşım çok memun kalmış 3 ay kullan mış ve 18 kilo vermiş artık kafaya taktım arkadaşlar ilaçlarla zayıflmayı deniyeceğim 4 aydır spor diyet yapıyorum 3 kilo verebildim 3 ay sonra abimin düğünü var her kes italyan kesim (dar kesim) takım elebise aldı bendeki armut göbeği yüzünden ben daha almadım bile şu kardeşinize yardım edin sporla beraber kullanacağım önerebileceğinz yağyakıcı varsa çok mabule gecer he bu arada hodobaxın linki aşşağıda
    http://www.bitkiselhodobax.com/
    boyum:1,85 cm
    kilom:95 kg

2. mr_onur

mr_onur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yok abi ksnlkle kullanma bence . kuzenım kullandı ve alerjık tepkme gosterdı . ne olmuş yanı hayatın sonu degıl ya b 3 ay daha sık dişini b bakarsın oncekndende fasla kg vermişsin

holigan bunu beğendi.
  3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Baslik acmadan once lutfen forum kurallarini okuyun. Siz istediginiz supplementi kullanin etkisi %15'i gecmez. Bu hooda dedikleri sey de para tuzagi. Beslenme ve antremanlarinizi bir duzene sokarsaniz boyle seylere hic ihtiyaciniz yok. Sabi basliklari okumanizi oneririm.

holigan ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş