hocam bacak ve kanat yaptırmıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve paucan tarafından 20 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    degerli hocalarım ve arkadaşlarım benım sorunum var sizlerle paylaşmak ıstedım..2008 senesınde yaklasık 1 yıl bu sporu yaptm cesıtlı nedenlerden dolayı bıraktım.1 hafta once tekrar basladım evıme yakın bır spor salonuna gıdıyorum..hocam hemen hemen bıldıgım hareketlerı yazdı bunlarda sorun yok yalnız bacak ve kanat yazmıyor bıldıgım kadarıyla bunlar buyuk kas grupları bunlarsız ust de gelısmez dogru durust hocaya soledıımde once ust yap bacak halledersn sora kanatıda 1 2 ay sora yazarz dedı..benm dusuncem benm hızlı gelsmeme yardmcı olmak ıstemıor tamamen kar amaclı benı orda tutmaya calısıyor sızler ne dersınız...

2. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    başka salon bul derim ben

Cattleya, Danny Boy, Cidade de Deus ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    galiba oyle olacak...

4. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Saçma Bi Durum Başka Salon Bul

5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    O salona gitme bir daha.
    Görende kolay bir şey sanıyor daha sonra yaparız hesabı iyide o kısımlar antrenman görmediyse bu dahada uzun sürecek tamamen kar amaçlı ve vücut geliştirme böyle şurayı çalıştırmıcam ben sadece burayı yapcam veya sonra yaparım olmaz orantılı gitmelidir.

6. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    wala 75 tl verdim bu ay gitcem gıbı malesef...

7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi sen hocanı dinleme 1 ay şöyle yap yeni başlayanlar için program var 1. ay için onu uygula en iyisi salonda.

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Kusura bakma ama ondan hoca olmaz bu programlada vücüt olmaz herkesin dediği gibi başka salona yazıl 1 ay bittikten sonra hiç olamzsa barfiks ekle programa bacakta çalış temel hareketleri bacak sonra çalıştır ne demek üst vücütla alt vucut zaten baglantılı

9. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Nasıl seni orda tutmaya çalışıyor? 1 ayda cutler olup kaçacağından mı korkuyor? :)
    Ne yapacağını biliyorsun, kendin sıkı bir program çıkartabilirsin tabikide, göz ardı et o şahsı.

10. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tmamen tıcarı amaclı ya bacak calıssam 10 dakıka daa orda dururum kalabalık yaratırım..veya bacak calıssam daha hızlı gelısırım 1 yıl da yapacagım vucudu 10 ayda yapar gıderım dıe korkuyor adam heralde ki ben uzuuun seneler bırakmamaya calısacagım artık bunu ona anlatmam lazım yada papazz olacaz gıbı....sagolun onerılerınız ıcın ben makıneyle yapılan 3 tane bacak hareketı ekleyıp bırde lat pull down dı galıba bırde barfıx ekler gecerım 1 ay sora baska salona...burası evıme 2 dakıka yakınlıkta cok pratık oluyordu aslında ama yapacak bırsey yok bunlar 2. 3. programı da yapamazlar emınım....

11. Elnino

Elnino Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Bana sorarsan bu konuyu hocanla tekrar konuş eğer yine ısrarcı olursa bir ay sabret ( Elbette bacak hareketlerini yaparak bir ayı geçir boşa gitmesin,yani hocanı takma) daha sonra iyi bir spor salonuna yazıl...

12. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hocayla konustum cok ıstersen gır dedı pek gonullu olmayarak bende 2 gundur makıne de yapıorum 2 hareket...bu buyume hormonu olayını falan soledm hıc oralı olmadı :D

Sayfayı Paylaş