Hocalarim ve değerli arkadaşlar biraz yardimci olursaniz sevinirim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve pynst10 tarafından 1 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. pynst10

pynst10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 29 yaşındayım 1.75boyunda 80 kiloyum üniversite yıllarımdan başlayan bir spor yaşamım var arda kesintiler olsa da az çok çalıştım.
    Son bir senedir evde ay yürüyüşü bisikletinde kolları tutmaksızın günde 10 km olarak haftada 4 yada 5 gün koşuyorum aynı zamanda sabah ve akşam olarak toplamda 90 şınav 100-120 barfiks ağırlıksız 100 squat çalışyorum bıu ay içinde de yüzmeye başlayacağım önceden de biraz sebest olarak yüzme yapmıştım.Benim sorum bu idman programı ağır mı kalbi çok yorar mı günce programda ne gibi değişiklik yapmalıyım yüzmeye başlayınca 2 gün yüzme 3 gün evde bahsettiğim programı uygulamak istiyorum.

2. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Kalbini fazla zorlamaz kanımca.Millet ne antremanlar yapıyor...Bi spor salonuna yazılsan bence hem düzene biner,hem hoca gözetiminde çalışırsın.

3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Eğer ağır gelirse bile aniden bir problem çıkmaz ortaya, kendin hissedersin, ona göre programında değişiklik yaparsın. Vücudun istesin, sen değil.

4. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Daha az koş gerisinde bir problem olmaz.Fakat en güveniliri böyle bir durumda bir doktora git ve kalbine baktır sağlıklımı değilmi ;)

Sayfayı Paylaş