hocalarımdan yardım ıstıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sukru1010 tarafından 1 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sukru1010

sukru1010 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yanlıs yere açtıysam kusura bakmayın.1.ayı bıtırdım fakat salondaki hocamız hiç ilgilenmiyor.vucutu olan kısıyle daha ılk basladım bana aynı programı verdı ve herkes şikayetçi.Programımın uygun olmadığını düşünüyorum.Su programım

15dk kosu bant
    3xmax yan mekik
    3xmax çatı
    3*12 sıkıstırma mekik
    3*12 bench pres
    3*12 kelebek
    3*12 omuz pres
    3*12 ayakta dambıl açış
    3*12 enseye çekis
    3*12 karına çekiş
    3*12 makinada arka kol
    3*12 düz bar önkol pazu
    3*12 dambıl pazu
    3*12 bacak makinalar
    10 dk epik bisiklet

boyum 1.83 kilom 76 fakat vucudumda yağ cok var ben yağ yakmak istiyorum 2 ay filan gögüs ağırlıklı bi program önerebilirmisiniz?

bench_O(Başladık bir kere ne kadar zorlasada geri dönüşü yok)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:50 ----------

ilgilenicek bir hocam yokmu

2. Tevfik95

Tevfik95 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tevfik
    Yer:
    Konya/Selçuklu
    S.a Kardeşim programın güzel fakat barfikside ön planda tut günlük set set barfiks çalışmanı tavsiye ederim

sukru1010 bunu beğendi.
  3. sukru1010

sukru1010 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    A.s dogrudur kardeşim fakat ben gögüs ağırlıklı bi cardiyo istiyorum.Hocaya söyledım hallederiz dedi ama 2 hafta geçti bişey demiyor

4. Blake Kurosoki

Blake Kurosoki Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  5. Tevfik95

Tevfik95 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tevfik
    Yer:
    Konya/Selçuklu
    Mekik Aleti ile Mekik çekmek karın kaslarını çalıştırdığından bel ve karın kaslarının gelişmesini ve bölgesel zayıflamayı sağlar.

Erkeklerde ise sert bir görünüm kazandırır. Göbek yağlarını eritmek için ve bu
    bölgelerdeki yağ birikimlerini kasa dönüşerek hoş ve estetik bir görünüm kazanır.

Şınav başta göğüs kasları olmak üzere vücutta bulunan birçok kasın çalışmasına, güçlenmesine ve gelişmesine olanak sağlar.
    Kişi doğru ve düzenli şınav çektiği zaman, sırt kaslarını, ön karın kaslarını ve az da olsa bacak kaslarını çalıştırmış ve geliştirmiş olur.

Barfiks muazzam bir harekettir. O salonlarda ki bir ton aletten daha fazla fayda sağlar bünyeye. Hem yapılması da kolaydır hemen hemen her yer barfiks çekmeye uygundur. Evde çekebilmek için bir barfiks aleti alıp onu kapıya monte etmeniz gerekecektir. Barfiks çekmek kolay derken çekmesi kolaydır demedim ciddi zor bir harekettir ve güç gerektirir.

Barfiks çekerek sırt kaslarınızı ve dolaylı yoldan arka kol kaslarınızı ciddi oranda geliştirebilirsiniz. Ön kol ve omuz kasları için de barfiks çekmek iyi bir harekettir. Aslında barfiks genel olarak bir çok kasın çalışmasına katkıda bulunur.

Son düzenleme: 1 Haziran 2013
  6. sukru1010

sukru1010 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Göbeğim baya gitti yok gibi bişey. gögüs kaslarımda var ama üstündede yağ var cardiyo yapim diyorum.mesela 20 dk koşu bench pres mekik kelebek sonra 20 dk tekrar kosu

7. Tevfik95

Tevfik95 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tevfik
    Yer:
    Konya/Selçuklu
    Çok fazla miktarda protein almalısın ve karbonhidratlı yiyecekte şart.
    Mesela senin kullanmış olduğun aletlerin hiç biri bende olmadığı halde ben 1.80 boyundayım kg 83 dü şuan 75 oldu ve aletsiz çalışarak vücudumun her yerini kasa çevirdim.Sen özellikle barfikse çalış bende yapamiyorum barfiks ama barfiks en önemli hareket bence.Birde kardeşim kendine bir ip al ip atla set set acayip faydası olur.

GÖĞÜS YAĞLARININ GİDERMEK İÇİN GÖĞÜS YAYI AL VE İP ATLA

Son düzenleme: 1 Haziran 2013
  8. sukru1010

sukru1010 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birde ben mesela böyle iri vucut istemiyorum fit parçalı vucut ıstıyorum bunun için az kilo cok tekrarmı lazım

9. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş