hocalarıma bir sorum olacak...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bandocuu tarafından 20 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bandocuu

bandocuu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    müzisyen
    Yer:
    edirne
    öncelikle ismim Emre,yıllardır yarı profesyonel diyelim,bu sporla uğraşıyorum:benim şu anki amacım fazla yağlarımdan kurtulmak ve fit bir görünüme sahip olmak(daha önce bu fit görünümlere sahip oldum)ama nedense 2 aydır düzenli bir şekilde spor ve diet yapmama rağmen vücudumda pek bir gelişme(yağların atılması anlamında,kas kütlem yeterince iyi)göremiyorum,HIIT cardio uyguluyorum ve yaklaşık olarak haftada 20km.koşuyorum ama tabi buna ağırlık antrenmanıda eklenince,cardioya,bana göre fazla zaman ayıramıyorum.Yazımın başında değindiğim konuya gelicek olursak acaba benim ilk amacım yağ yakıp fit bir görünüme sahip olmak olduğu için ağırlık antrenmanlarını hafifletip cardioyamı yoğunlaşsam.Bilindiği üzere yaza fazla bir zaman kalmadı ve benim hızlı ilerleme kaydetmem gerekiyor,bunun için bana neler önerirsiniz?

boy:1.78
    kilo:88

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş