Hocalarımızdan Tavsiye Bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lb00n tarafından 21 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Lb00n

Lb00n Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    yaklaşık 15 gündür düzenli olarak spor yapmaktayım. 89 kiloda başladım ve şimdiden 2 kilo verdim, 87 kiloya düştüm. 21 yaşında, 1.74 boyum var. bundan 2 ay önce yine 2 aylık bir spor salonu tecrübem var ve aşağıdaki resimdeki program doğrultusunda spor yapmaktayım. bi gün hepsini yapıyorum, ertesi gün antrenman öncesi ve sonrasındakileri yapıyorum. 3. gün ise dinleniyorum. bu doğrultuda ilerlemelimiyim sizce ? Ve programım değişeceği zaman, yani salonda 2. ayım başladığı zaman protein, aminoasit bunları tam olarak bilmediğim için kararsız kalmış durumdayım. zaten kalıplı bir yapım var ve amacım vücudumun hacimli, fit bir görünüme kazandırmak. şuan 87 kiloyum ve amacım 75 kiloya düşmek. ek besinleri hedef kiloma ulaştıkdan sonra mı almalıyım, yoksa şimdi alsam hedef kiloma ulaşmakta zorluk çekebilir miyim? tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ek olarak Bıldırcın yumurtası sabahları ve akşamları 1 er tane veya 2 şer tane yiyorum. :)
    antreman sırasında L-Carnite kullanıyorum ara sıra.
    Antrenmandan sonra ara sıra muz yiyorum iyi oluyor :)

Son düzenleme: 21 Ocak 2012

Sayfayı Paylaş