Hocalarımın yardımlarını bekliyorum..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve illustwriter tarafından 1 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. illustwriter

illustwriter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biliyorum bu yazıyı okuduktan sonra bana forumu tamamen neden okumadın diye kızacaksınız ama inanın okuyorum fakat kafam karmakarışık oluyor bu iş cidden bilgi ve deneyim istiyor bunu çok net anladım.şimdi bende sizlerin bilgi ve deneyimlerine karşılık bir takım öneriler bekliyorum.
    boy 1.80 kilo 95. son 3 ayda amerikada çalışıyordum şimdi tr ye döndüm ve enerjim fazla geliyor ayrıca spor yapmak ve vücut şeklimi geliştirmek istiyorum.amerikadan gelirken
    2000 lik micronized creatine powder,
    gene 2 adet 1000 lik universal creatine ,
    2 adet 3001 aminoacid üniversal 160 tablet.,
    180capsul X 3 ZMA
    90capsul X 6 CLA
    getirdim bunlardan işime yarayacak olanlar ve nasıl kullanmam gerektiği hakkında sizlerden bilgi istiyorum.
    gün sınırı olmadan spor yapma sansına sahibim.program +beslenme tavsiyelerinizin hepsine uyabilecek imkana da sahibim.
    lütfen hazır beklediğim için kızmayın cok okudum ama kafam karmakarısık oldu ,,yardımlarınız için şimdiden tşkler...

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    illustwriter, Senin beklediğin cevaplar forumun her köşesinde mutlaka bulanabilecek cevaplar. Topici açtığın yerde bile bir sürü uyarı görmüşsündür.. Arama yapmak o kadar zor birşey değil.

illustwriter bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş