Hoca Bi şey bilmiyo

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cuneyt044 tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Cuneyt044

Cuneyt044 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dekarasyon
    Yer:
    18
    Selam ben 3 aydır bdoy yapuyorum mahllede başka salon olmadıgı için bdoy alakası olmayan bi hocanın salonuna mecbur gidiyorum . boy 176 kilo 70 hacim kazanmak istiyorum hacim programı çalışmam lazım hoca 10x10 setler veriyo 4x 20 felan yazıyo kafasına göre bana 4 cü ay için sağlam bi hacim program lazım tş ler .

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    3x8 Halinde çalış bütün hareketleri hacim için.

3. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Forumu araştır , bir program tasarla ... Bunu paylaş bizde üzerinde yorumlar yapalım...

4. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    10x10 alman hacim programıdır. bi araştır derim. ama 3 aylık bi sporcuya verilir mi bilmiyorum.

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    hacim için çok ağırlık az tekrar mantığı vardır tamam ama;kişiye göre program şart...yani görmeden bilmedne burdan ne desek boştur.Sultanmehmed doğru demiş kendine uygun olanı yaaz buraya sana gerkeli olan kısımlar eklenir veya çıakrtılır.

sultanmehmed bunu beğendi.
  6. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    25 tekrarı çıkarınca acıyan bi ağırlık tak ve o ağırlıkla 10x4 yap 4. sette dayanabildiğin kadar tekrar yap sonra 1 2 dakika dinlen diğer alete geç ordada aynısını yap çeşitli aletlerle çalış bi günde birden fazla büyük kas grubu ikiden fazla küçük kas grubu çalışma

7. Cuneyt044

Cuneyt044 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dekarasyon
    Yer:
    18
    beyler ben inşaat işi yapuyorum işim biraz ağır hoca sen hacim programı yapamassın kasların zatn yoruluyo nasıl basıcaksın gibi şeyler söyledi beslenemessin gibi felan . ben ii besleniyorum bide bsn proten tozu alıyorum sizce hacim çalışabilirmiyim ya bi yardım edin kafamı karıştırıyo emin oldugum bi programla yola çıkmam lazım . hacim istiyorum güçlüyüm kaldırabiliyorum ama hoca kas yakarsın ben sana yazarım benim için sorun değil felan dedi ama . anlamadım valla işimle bi alakası varmı ? kasları parçalamaktan ziyade büyütmek istiyorum hacim yani yağlı da olsa hacim istiyorum . saygılar

8. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ne alaka 25 tekrarı çıkarabileceği ağırlıkla 10 tekrar yapması. Bilmediğin konularda yorum yapma. Yanlış yönlendiriyorsun.

9. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    anlamıyorsan yorum yapma 25 tekrar yapabilirsin sende çalıştığın ağırlıkla deneyebilirsin bunu ama ilk setten 25 tekrar yaparsa son set yani kasların asıl geliştiği sette o tekrarı çıkaramaz bench pressten biliyorum piramit set yapmak yerine ilk setlerde 10 arla ısıtıp asıl gelişimi son sette sağlama amaçlı bi çalışma şekli belki 25 i abartmışda olabilir 20 idealdir ama ilk setten çok zorlarsa diğer setlerde çıkaramaz o zaman piramit şeklinde çalışacak ben buna alternatif sundum sadece piramit çalışmak istiyorsa çalışsın ama bundan daha fazla verim alacağını düşünüyorum ben vücut basmıyorum 3 aydır kardiyo yaptım ve gözle görülür sonuç elde etitm ama çok araştırdığım içni arkadşaın programınıda yaptım 1 ay piramit denedik gelişti biraz ama dediğim gibi sınırları zorlamasını istedim bir ayda onla çalıştı gözle görülebilir derecede fazla gelişti piramite göre bide bu genetik herkes kendi vücudunu tanıyıp ona göre program çıkartmalı

inşaat işlerinden pek anlamam ama her gün çalışman gerekiyorsa hacim kazanamazsın gibime geliyor beslenme gelişimin yarısı diğer yarısı en az 8 saat uyku ve kasları dinlendirme yani çalıştığın günün ertesi gün kasları rahat bırakıp dinlendirmen gerekli eğer çalıştığın iş buna izin vermiyorsa yapma bence ama sen bilirsin kas yakarsın demişse hocan bi bildiği vardır değilmi

Son düzenleme: 15 Mayıs 2012
  10. Cuneyt044

Cuneyt044 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dekarasyon
    Yer:
    18
    beyler soruma cevap verim lütfen gerilmeyelim .

11. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    bozuk Türkçe, kısaltma harflerin, yanlış kullanılan sözcükler, saçma bir başlık ismi.. şu foruma saygınız olsun birazcık lütfen arkadaşlar ya.. !

halil98 ve Turkhero bunu beğendi.
  12. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Kusura bakma foruma yeni üye oldum. Ve avatarımda ki kişi de idealim olan kişi.

Senin dediğini çoğu kişi uyguluyor zaten ısınma seti olarak. Ama daha sonra 10x4 luk sistemde 25 tekrar cıkarabilceği ağırlıkla devam etmiyor. ;)

13. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    hacim antreamanı için yüksek tekrarları tavsiye eden bi seni gördüm heralde a32
    bkz: arkadaşımız genişlemek istediğini söylüyor diğer bi deyişle ...

14. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0

tam okuyamadım kusura bakma harfler bitişik ünlü harfler kaymış tam anlayamadım ben genel gelişimden bahsediyorum dayanıklılaştırma

hacim için bulka girebilirsin sende boyun kilon ideal göbeğin yoksa yüksek tekrar değil yüksek ağırlık çalışmak idealdir

tekrar kusura bakmayın

Edit:dynmo sen neden hemen tartışma moduna geçiyorsun ki burda tavsiye veriyoruz bu yüzden 2 kişilik bi platform değil burası herkes birbirlerinin yanlışlarını düzeltmeli ben bu forumda yeni sayılırım 2 ay oldu olmadı ama çok baktım çok değişiklerini gördüm body boy kısaltır diyenleri bile gördüm ama hiç tartışma yapmadan bilgilendirmeye çalıştım öğrendiklerimle

Son düzenleme: 17 Mayıs 2012
  15. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    AkrepHAn tam bır epic fail sin ya :)

onbir bunu beğendi.
  16. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    ne yapayım hocam metnin başını okumakta zorlandım sonlarını tahmin ederk bi şey yazdım genel gelişim için :D baktım hacim programı denmiş düzelteyim mi düzeltmeyim mi derken :D bende stres altına giriyorum şu forumda :D :D fail verecez kim vermiyorki :D

17. Cuneyt044

Cuneyt044 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dekarasyon
    Yer:
    18
    Emre Güzel Türkçeni Kendine Sakla ben ne diyorum sen ne diyosun ben hacim diyorum adam bana edebiyat yapuyo arkadaş yok böyle bi şey sanal alem bu kalvie elimde kafama göre yazıyorum kalem yok elimde bırak şimdi felsefe yapmagı yardımcı olucaksan bilgin varsa paylaş yoksa hiç yazma emre kardeş .

18. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım yardım edilmesini istiyosan adam gibi yazı yazıcaksın yazını okuyamadım yanlış bilgilendiriliyordun adam gibi türkçeyle yazı yazın biz burda her şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz

19. Cuneyt044

Cuneyt044 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dekarasyon
    Yer:
    18
    anlaman kıtsa ben ne yapim arkadaşım senin bu yazdıgın cümlede kaç tane kelime hatası var biliyomusun vürgüller eksik nokta yok cümlenin sonunda ben bunları diyormuyum ? gerilim verse zaten saçmalamssın okey .)

20. boschnak

boschnak Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hukukçu
    Yer:
    İstanbul
    yav arkadaşlar "vürgüllere" takılmayın. Birbirinizi de kırmayın.. Ne yani buradan birbirinize laf sokup kendinizi motive mi edeceksiniz bir sonraki idman için. İlla karşı tarafla çatışarak ego şişerecekseniz online satranç felan oynayın..

Sayfayı Paylaş