hoşalndığım kıza açılamıyorum.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve camouflage tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. camouflage

camouflage Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Hoşlandığım bir kız var. Ama bir türlü açılamıyorum. Kız bizim okuldan ama bizim sınıftan değil hiç muhabbetim yok. Ama çok hoşlanıyorum. Ama konuşma cesaretini bir türlü bulamıyorum. Geçen gün eve giderken aynı otobüsteydik karşimda oturuyodu. Konuşmak için en iyi zamandı ama beceremedim işte. Sanki kızı bazen bana bakarken görüyorum. Belki de yanlış anlıyorumdur. Ama arkadaşda bakıyo felan diyorlar. Kıza geçen gün faceden arkadaşlık isteği yolladım 4 gün oldu hala kabul etmedi. Reddetti sanırım. Ama kızda bizim sınıftan bir kaç kişi ekli facede. Ekli olan kişilerinde muhabbeti yok kızla. Beni neden kabul etmedi bilniyorum. Neyse sıkıntım kıza açılamamak. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Konuşursam da direk hoşlandığımı söylemeyi düşünüyorum. Çünkü aklıma başka konuşcak birşey gelmiyor. Sizce ne yapmalıyım?

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    ilk hoşlandığını söylediğin an ister istemez heyecan olur bu durum normaldir ama aşırısı durumu berbat eder karşındakide bir insan neticede bunu bilmen seni rahatlatır etkili bir ses tonu ve bakışla samimi bir şekilde anlat hislerini en kötüsü red eder merak etme öyle bir şey olunca biraz üzülüyorsun ama çabuk atlatırsın nedeni ondan öncede bir hayatının olmasıdır

3. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Kızın sana baktığına eminsen harekete geç.ha emin değilsen boşverya.reddetse de bir şey olmaz tecrübe kazanmış olursun.çekinmeni anlıyorum ben de öyleyimdir.ama karşındaki de bir insan.senin gibi bir canlı.organizma olarak düşün.kafanda büyütme kızı.bol şans

4. penzzy

penzzy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlk olarak kız meselelerine çok kafayı takmamak lazım, facebooku işin içine hiç karıştırma bir kere bazı anlamlarda ne kadar faydalı olsa da bazı anlamlarda da çok gereksiz ve yanlış buluyorum yüz yüze görüşmek varken, neyse özgüvenini topla ve git kıza direk ben seni seviyorum deme bunu asla yapma çoğu kişi öyle yapar, kızla sohbetler aç ortak konular bul, bir şekilde sohbet kendiliğinden gelişir(ama sohbet falan açayım derken gidip yakın arkadaşı falan da olma o zaman batarsın).Ben hayatımda hiç kız anlamında sıkıntı çekmedim, hep özgüvenim vardı çekinmem kızlarla konuşmaya sormaya, eğer öyle olursan sen hiç istemeden kızlar sana gelmeye başlar.Kızlar özgüvenli ve karizmatik erkekleri yakışıklı erkeklere göre çok daha fazla sever, atıyorum yakışıklı olma ama bakılır bir tipin olsun, düzgün karakterin, ağır bir duruşun olsun, bir de özgüvenin olsun kızlar etrafında pervane gibi dönmeye başlar, iyi akşamlar...

5. camouflage

camouflage Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam muhabbet kur ortak yönler bul diyosun iyi diyosunda muhabbette nasıl başlıcam aklıma hiç birşey gelmiyor. Benim aklımda şu var. Paron birşey konuşabilirmiyiz deyip karizmatik bir şekilde hoşlandığımı söylemek.:)

6. bayx01

bayx01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Pardon Birşey Soracağım Nasıl Oluyorda Böylesine İçten Ve Güzel Gülebiliyorsun ? Sen Güldüğün Anda SankiHerkes Gülüyor Ve Herşey Rengini Değiştiriyor Ve Bu Durum Beni Harakete Geçirdi Günlerdir Seni Düşünüyorum Ve Birkez Gülmeni Görebilmek İçin Uzaktan İzliyorum Biliyorum Söylediklerim Tohaf Gelecek Sana Yada Beni Paranoyak Sanacaksın Fakat Ben Senin İçtenliğine Ve Sıradanlığına Karşı Koyamadığım Duygularımın Önüne Geçmek İçin Bir Fırsat İstiyorum Sadece Sadece Tanımak İstiyorum Seni Hepsi Bu...Sonuçta Herkes Birbirini Doğuştan Tanımıyor Birileri Vesile Oluyor Oysa Seninle Beni Tanıştıracak Bir Ortak Arkadaşım Yok...Lütfen Seni Tanımak İçin Bana Bir Şans Ver....

Kardeşim Aklımın Erdiğince Dilimin Döndüğünce Dediği Hesabı Yardımcı Olmaya Çalıştım İnşallah Faydasını Görürsün...Bol Şanslar ( :

7. camouflage

camouflage Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bunumu söyliyim kıza

8. bayx01

bayx01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim Ben Bunu Söyle Diyemem Sana,Benimkisi Sadece Bir Fikir Ve Forumda Birçok Kişi Sana Yardımcı Olur İnşallah...Onlarında Görüşlerini Ve Yazdıklarını Dikkate Al...

9. camouflage

camouflage Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İnşAllah kardeşim. Bu işin olmasını çok istiyorum. İşi bugün bititrcektimde kızı göremedim.

10. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Hep kaybetmiş biri olarak söylüyorum,bu işlere hiç bulaşmasan daha iyi aslında.

torifonta bunu beğendi.
  11. camouflage

camouflage Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim sen kaybettin diye bizde kaybetcek değiliz.:)

torifonta bunu beğendi.
  12. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    O zaman kazan da görelim :)

13. penzzy

penzzy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum sakın gidip te romantik şeyler söylemeye kalkma, kız seni tanımıyor bile, özgüvenli ol sohbet ortamı kur ortak şeyler bul sonra sohbetin devamı kendilinden gelir ama sakın yakın arkadaşı falan olma, sonra biraz sohbet falan edince seni beğenir zaten özgüvenini görünce senden hoşlanmaya başlar sonra yine ben seni seviyorum benle çık falan deme, bir yerlere ikinizin de sevdiği bir şeyler yapmaya götür kızı bir süre sonra bir bakacaksın daha benle çıkarmısın demeden sevgili olmuşsun(ben 15 yaşımdayım bir kere bile bir kıza benimle çıkarmısın demedim, özgüven, karizma, güzel bir ağız, bir de bakılacak bir tipin olsun kızlar etrafında döner)...

14. Novemberpaşalı

Novemberpaşalı Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Güzel kızlarla takıl kardeşim. Kızların dikkatini ancak böyle çekersin. Hem özgüven kazanırsın hem de kızı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

15. camouflage

camouflage Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kızla aynı yaştayım. Hatta ay olarak büyüğüm. Ama kendimi hiç olgun bulmuyorum. Kızın yanında çocuk gibi kalacağımı düşünüyorum nedense? Arkadaşlar yakışıklısın diyorlar ama bana hiç öyle gelmiyor.

16. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Herkese oyle gelir benide oldukca begenen insan var ama bende kendimi begenmiyorum normal seyler bunlar oncelikle bunu kabuk etmek gerek daha sonra duygusal olma komik gorunursun rahat ll ve konus kizla. Kizlari etkilemek tecrube ister bu konuda kendime guvenirim etkilemek ostedigim kizi etkilerim ancak benimde ilk hoslandigim sihbet ettigim kiz beni reddetmisti ancak ondan sonra hic red edden olmadi

Sayfayı Paylaş