Hizli kilo verdim, simdi ne yapmaliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jaymz_35 tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jaymz_35

jaymz_35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkdaslar merhaba. Bundan 3 ay kadar once 107 kiloydum. Su an kilom 81. Yani 3 ayda 25 kg civarinda kilo verdim. Bundan 4 yil oncede ayni sekilde 3 ay da 30 kilo vermistim sadece yuruyusle ve asiri dusuk kalorili bir diyetle. Sonraki 1 yil icersinde eski halime dondum tabi:)
    3 gundur 3 farkli hastanede diyetisyene gittim. Kan degerlerim normal cikti, kalpte bir skinti yok. Metabolizma olcumu yaptirdim 1920 cikti, yag oranim %22. Doktor sadece yag oranin biraz fazla onuda sporla halledebilirsin dedi. Hedefim 78 di ama 3 diyetisyende kilomun normal oldugunu daha fazla diyete devam etmemem gerektigini soylediler. Simdi benim amacim fitness salonuna yazilip vucudun toparlamasini saglamak. Sizden gorus bekliyorum onerileriniz nelerdir. Kardiyi calisip 78 kg ye dusuo daha sonrami kas calismaliyim yoksa ikisini birden mi yurutmeliyim. Su an kilo almaya cok meilli bir sistemim var o yuzden kilo almadan en azindan yag olarak almadan vucudun toparlanmasi icin ( ahim sahim bi goruntu isteniyorum sadece bnm gozume iyi gozuksun) ne yapmaliyim? Simdiden tesekkur ederim..

Yas 23. Boy 184 cm. Kilo 81.

Sayfayı Paylaş