Hillside City Club İstinye

Konusu 'Istanbul' forumundadır ve Despo tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Bu Spor Salonu Sizce Nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 17
    56,7%
  2. İyi

oy sayısı 8
    26,7%
  3. Orta

oy sayısı 4
    13,3%
  4. Kötü

oy sayısı 1
    3,3%
  5. Çok Kötü / Şikayetçi

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Hillside City Club – Istinye, kendine ayirdigi az zamana çok sey sigdiran ve keyifli vakit geçirmeyi seven sehirli insan için birçok alternatifi bir arada bulabilecekleri yepyeni ve sira disi bir konsept sunuyor.

İstinye Park'ta 6000 m2 lik bir alanda yepyeni bir "leisure" dünyası.

Istinye Park alisveris merkezinin en üst katinda hizmete giren Hillside City Club – Istinye bugüne kadar spor salonlarinin verdigi standart hizmetlerin çok daha fazlasini sunuyor. Günümüz insaninin çok farkli ve çesitli ihtiyaçlarini gidermek için çok kisitli zamani olmasindan hareketle zamanlarini daha da verimli biçimde kullanmalari için spor, kisisel bakim, eglence/ yeme-içme ve hobi konseptleri altinda ve sosyal yasama dair pek çok unsur ve yenilik bir çati altinda toplandi.

Hillside City Club – Istinye’nin spor alanlarinda Hillside’in spor konusundaki yüksek standartlari, daha da yeni ve üstün spor ekipmanlari ile sunuluyor. Technogym’in en üst serisi olan Cardio ekipmanlarinda üyeler televizyon veya I-pod’lari ile kendi seçtikleri filmleri seyredebiliyor. Üyelerin hem spor yapabilecekleri hem de spor sonrasi rahatlamanin keyfini çikarabilecekleri açik-kapali yüzme havuzlari, yogun geçen bir günün ardindan dinlenebilecekleri jakuziler, yazin günesin tadini doyasiya çikartabilecekleri güneslenme teraslari, DJ esliginde spor yapilabilen Gym-Cardio salonlari Hillside’in misafirleri için özel olarak tasarladigi baslica keyifli alanlar arasinda yer aliyor.
    Konsepti tamamlayan ve kendi alanlarinin en iyileri arasindan seçilen isletmelerin basinda Istanbul Doors grubun restoran zinciri Kitchenette geliyor. Tesiste ünlü kadin kuaförü MM Bahçecik, erkek kuaförü Sükrü Dudu, Sun Vital solaryum, Büyüklere Oyuncaklar, Patika Kitapevi, Slam spor magazasi, Before’N After cafe ve DVD Sokagi gibi keyif, kendine bakim ve sosyallesmeyle ilgili çesitli ihtiyacin bir arada çözülebilecegi pek çok seçenek sunuluyor. Ayrica Sanda Day Spa Hillside City Club – Istinye’deki en büyük subesinde Uzakdogu esintileriyle tasarlanmis ortaminda Spa misafirlerine hizmet veriyor.

Hillside City Club- Istinye’nin bünyesindeki diger hizmetler:

· Personal Training

· 30’i askin çesit ve haftada 70’den fazla saat grup egzersizi, egitmenlerle alternatif dersler; BOSU®, Boot Camp, YogaFit, Cardio Kickbox, Core Pilates, Stiletto

· Butts’N’Gutts stüdyosu

· Express Gym

· Low Volume Cardio

· Özel Pilates Stüdyolari

· Power Plate

· Diyetisyen, yag, kas, kemik ölçümü

· Business Corner , kablosuz Internet (Wi-fi) erisimi

· Sanda Day Spa’da 60 degisik masaj ve bakimin yani sira hamam, sauna, kar çesmesi, buhar banyosu, hydropool ve Spa Lounge

Bir Spor Merkezi’nin Ötesi… Hillside City Club

Deneyimli, güleryüzlü kadrosu ile alışılagelmiş spor merkezlerinden çok farklı ve özel bir hizmet sunan Hillside City Club; Etiler, Trio ve İstinye tesisleri ile üyeleri için hem spor hem de sosyal yaşam merkezi olmaya devam ediyor.

1990 yılından bu yana hizmet veren Hillside City Club-Etiler, Anadolu yakasının çekim merkezi Hillside City Club-Trio ve İstinye Park’ın en üst katında, 6.000 m2’lik dev tesisi ile hizmete giren Hillside City Club–İstinye, Alarko Leisure Grubu’nun spor anlamındaki 3 büyükleri. Türkiye’de öncü niteliğindeki dersleri; Boot Camp, Diesel, Fat Burning Pilates ve Core Pilates, 100'ü aşkın saat, 70'i askın grup egzersizi, üyelere özel spor ve sosyal aktiviteleri, 30 dakikalık egzersizle tüm temel kasları çalıştıran Express Gym, Pilates stüdyoları, DJ eşliğinde spor yapabilme imkanı ve daha pek çok farklı özelliği ile benzerlerinden ayrılan Hillside City Club’lar keyifli ve kaliteli şekilde vakit geçirirken sağlıklı yaşamanın adresleri..

Bilinçli sporu tercih edenlerin adresi olan Hillside City Club, sunduğu farklı uygulamalar ile İstanbul’un her iki yakasında da metropol hayatının nefes aldığı yaşam merkezi olarak hizmet veriyor.

Deneyimli, uzman ve güler yüzlü ekibi ile üyelerine düzenlediği özel aktivitelerle spor ve eğlenceyi birleştiren ve Türkiye’de fitness trendlerini yaratarak katlayan Hillside City Club, en modern ekipman ile donatılmış geniş spor alanları, wallyball, squash-racquetball-tenis kortları, basketbol sahaları, açık-kapalı yüzme havuzları, SANDA SPA’sı, çocuk kulüpleri, restoranları, caféleri ve sinemaları ile gerçek bir yaşam alanı sunuyor.

Üyelik Secenekleri

Hillside City Club, her kişinin farklı istek ve amaçları olduğunu biliyor. Bu yüzden Hillside City Club, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilecek üyelik alternatifleri yaratıyor.

Üyeliğinizi işinizin ya da evinizin bulunduğu lokasyona göre seçip, gün içinde spor yapmak istediğiniz zamana göre ve istediğiniz süre boyunca kendinize özel ayarlayıp, yaş, double ve kurumsal gibi avantajlı uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

Spor Yapmak İstediğin Zamana Göre :
    Tüm Gün, Zaman Yöneticileri veya Gündüz üyelikleri
    6 aylık, 1,2,5,10 yıllık üyelik seçenekleri. Detaylı bilgi için, www.hilsidecityclub.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adres:
    İstinye Park Alışveriş Merkezi
    Pınar Mah. İstinye Bayırı Cad.
    İstinye/İstanbul
    Tel:
    Hillside City Club-İstinye: 0212 367 20 00

Kroki:
    https://maps.google.com/maps/ms?ie=...41.112129,29.033775&spn=0.00586,0.009613&z=17

Ekli Dosyalar:

2. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    buraya oldukca benzer bi fitness club olan bellevue luxury fitness club da spor yapıyorum

açıkcası bu ve bu türevdeki salonların genel profilini size söyliyimde kimse aldanmasın
    buralarda ağır body building çalışıyorsanız salon ahalisi içinde uzaylıdan farkınız yoktur.

hayvan gibi lüks bir tesis görürsünüz çalıştığınız aletlerde kullanılan deriler ferrari koltuklarında kullanılan deriyle birebir aynıdır ancak iş kayıt olupta çalışmaya gelince decline sehpası olmadığını farkedersiniz mesela :D
    size cevaben buranın "body salonu" olmadığını söylerler :D

body salonu da neyse artık :D kebap salonu gibi

velhasıl kelam spor anlayısları butiktir yazdıkları gibi kısa zamanına biseyler sığdırmaya calısan
    aslında bana göre yalandan spor yapan insanlar gelsin gitsin muhabbetidir.

genel spor anlayısı geliyim yarım saat bantta kosayım yürüyeyim bi sauna patlatıp kacıyımın ötesi değildir :)

Rpac, HUMOR, wallcroft9'69 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  3. montana85

montana85 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    pashacan süper özetlemişssin olayı tebrik ederim.

4. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    ''yalanadan Spor yapanlar ''Katılmıyorum...
    Bu salonu koruduğum için yada başka bi ndenle değil.
    bu tarz yerlere giden insanlar gün boyu Tavuk pilav yemiyorlar.
    evet haklısın D.bench yada belki Cable da aramıyorlar. ama şu bi gerçek
    günün 8.5 saati ofiste oturan, ömrü boyunca spor yapmamış, haftada 3 kez SAĞLIKLI KALMAK amacıyla spora giden birisi için spor yapmak hiçde yalanda olmasa gerek.
    Saygılar!thums:

Son düzenleme: 31 Mart 2011
    WildRose bunu beğendi.
  5. montana85

montana85 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    felixmaurice iyi güzel demişssinde karşındakinin ne iş yaptığını bilmeden böyle cahilce yorumlar yapman gerçekten üzücü..bende yaklaşık 11 saat ofis ortamında çalışıyorum yani memur gibi 8 saat diil bizimkisi evet gün boyu tavuk pilav yiyorum sabah 5.30 da kalkıp tavuk pilavımı yapıp kaplara koyuyorum yani harbiden bi emek ve özen işi bizmkisi kardeş yanlış anlama ama bilmeden konuşmaktansa hiç konuşmamayı tercih ederim ..;)

hogan bunu beğendi.
  6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Lütfen saygılı bir şekilde birbirime hitap edelim.

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bu salonun sahıbıı sanırım uzman tv de guzel vıdeoları var salonu bılmıyorum ama benım gıttıgım salondakı hocanın bır lafı vardır sozu tam aklımda degıl ama

dıyorukı spor yapıcak kısı oyle salonlarda degılde kucuk salonlarda o eksı salonlarda ter kokan yerlerde yapar bu daha cok ınsanı spora ıter ve gaz verır

ama yanlıs anlamayın bu salonları aşşalamıyorum veya gıtmeyın demıyorum ama benım tercıhım eskı salonlardır ayrıca dovus arenası olan orda spor yaptıgını anlıyorsun

8. cmac34

cmac34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Bu salonda spor yapmış birisi olarak;burası bir spor salonunda öte bir yer,10 yıllık üyelik yaptıran tanıdıklarım var Hillside İstinye'ye burası bir topluluk aslında bir cemiyet gibi isimleride city club zaten yanlız amacınız eğer gerçekten vucud yapmak ise gideceğiniz yer burası değil.Ben 6 ay spor yaptım bu salonda ve amacım vucud geliştirmekti 6 ayda sadece 3.5 kg alabildim oda kendi araştırmalarımla ve imkanlarımla yani Trainerlar ilgili alakalı hoş sohbetli fakat onun dışında ekstra size birşey katmıyor,69 kg ile ayrıldım bu salonda şuanda 83-84lerde dolaşıyorum ve bunu evime yakın küçük bir salonda iyi bir antrenör eşliğinde başardım kısacası bu tür salonlar daha çok orta yaşlı beyler bayanlar kilo problemi çeken insanlar spor yapma ihtiyacı duyan kişiler ve vakit geçirip spor yapmaya gelenlere yönelik ;)

9. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    cmac34 gitmediğim için bişey diyemeyeceğim açıkçası ama büyük spor salonlarının hepsi böyledir zaten:) Yani Essporto, Mac, Club sporium gibi yerlerde de durumun değişik olacağını sanmıyorum. Genelde zengin insanların ter atma amaçlı gittiği yerler, vücut geliştirmek için daha sade salonlar daha uygundur.

10. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bugün gidip gezdim :)

gerçekten çok hoşuma gitti :)

12 ay sonra pure jatomi fitness trup towerstaki vip üyeliğim bitiyor bitince buraya kayıt olucam :)

11. Thanatos

Thanatos Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    Sen oraya gore cok hardcore calisiyorsun sanirim Danny, uyum saglayamayabilirler :)

Danny Boy bunu beğendi.
  12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    aslında evet hardcore çalışıyorum ama benim sistem biraz farklı ben heavy duty çalıştığım için makineler yeterli olsun bana yeter

zaten öle dambılı atmalar barı atmalar bağırıp çağırmalar yok bende çünkü ne dambıl nede bar kullanıyorum :)

şu an gittiğin yerde öle makineler oldukça yeterli ama serbest ağırlık bölümü ufak az :)

tabi ben makinelerde çalışırken millet dambıl bar için sıraya giriyor :)

Thanatos bunu beğendi.
  13. jiN

jiN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Makina istiyorsanız darüşşafaka life gym'i tavsiye ederim :)

Sayfayı Paylaş