Hidroliz Protein tozu önerileriniz.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve haileselassie tarafından 2 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. haileselassie

haileselassie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar vg konusunda yeniyim.Birazcık araştırma ile protein tozları hakkında biraz bilgi edindim.Hidroliz edilmiş protein tozlarında alerjik reaksiyonlara rastlanmıyormuş sanırım(sivilce ,kızarıklık) vs gibi.
    Bu söylediğim kriterde önerebiliceğiniz güvenilir ürünler varsa sevinirim.

2. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Ultimate Nutrition İso Sensation 93 Veya Hardline Bipro (Çilekli al sade alma içilmiyo)

3. haileselassie

haileselassie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki memnunmusun bu üründen ,sivilce kızarıklık gibi şeyler yapıyormu ?

4. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ultimate iso sensation 93 veya optimum platinum hydrowhey al her ikiside mükemmel ürünler, saf hydrolize whey olarak türkiyede bunların üstünde whey yok, komplex proteinlerde farklı markalar var gayet başarılı olarak,,,

5. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    O Kadarını kullanmadığım için bilmiyorum. Ama kullanan arkadaşlarım var üründen memnunlar. Kizariklik yapmiyor bildiğim kadarıyla ama sivilce bünyeden bünyeye değişiyor.

6. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    biproyu kullanmadığım için bilmiyorum ama iso 93 te bir sıkıntı yok.biprodada olacağını düşünmüyorum.yanlız şöyle bir sorun varki biproda iso 93 te hidrolize değil,izoledir.bipro izoledir,iso 93 ise üst seviye olan cfm yöntemi ile üretilmiş bir izole proteindir.aslında izole,hidrolize hiçbir fark yok.kana ha 10 dk önce karışmış ha 10 dk sonra.burada kimsenin kasları 10 dk içinde proteinsizlikten bitmez..o yüzden fazla maddi durumunuzu zora sokmanın bir anlamı yok.konsantre whey yerine hidrolize whey alınca ay sonunda kolunuzda 1 cm lik bir fark oluşmuyor yani merak etmeyin..

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sanırım konu sahıbı arkadasımız senın baktıgın acıdan degılde alerjık reaksıyonlar vs acısından bakmıs olaya.

Bu yuzden hıdrolıze whey sormus ama senınde dedıgın gıbı bahsedılen urunler hıdrolıze whey degıl izole whey.

8. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar doğru söylemiş ama " IsoChill® Double Cold-Temperature Processed Cross-Flow Full-Spectrum Premium Microfiltrated Whey Protein Isolate " ifadesi normal izole wheylerin bi üst basamak üstü olduğu söyler, hydrolize değildir türkiyede saf hydrolize optimum var bi başka suan yok, hydrolize izole karısıklar var ama,,, ayrıca arkadaşın dediği gibi 10 dk önce sonra olmuş orta seviye sporcular için pek önemli değil, varıp bana ironman yarışan biri olsanız derim ki dakikaları sayıyor ama gerek yok arkadaşlar o kadara,,,

9. haileselassie

haileselassie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim bahsettiğim olay hem kas kütlemi besliyecek bir ürün ,hemde alerjik reaksiyon göstermeyen hidroliz ürünler.Fiyat olayı şuan için çok sorun değil.Sadece hiçbir alerjik reaksiyona uğramıyacağım hidroliz whey ürünlerini merak ediyorum.

10. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    optimum hydrowhey kullandım 5-6 kutu, sivilce vardı kullanmadan önce az sırt bölgemde kullanmaya başladıktan sonra ve kutular bittikten sonra farkettim ki sivilce çok çok azalmış, bence bunu kullan,,,

11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
  12. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Orada bir kelime oyunu var stevenmls, alttaki linke tıkla o sayfayı oku.
    Whey pro tamamen hidrolize whey değil, konsantre whey + bir miktarda hidrolize whey içeriyor.

Bende farketmiş detaylıca sormuştum ve en yetkili ağızdan cevabını aldım.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...-lar-t19698p18.html?highlight=hardline+analiz

13. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
  14. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    şunu başta söyleyeyim ki optimum ile hardline kıyaslanamaz bile ki gel gelelim whey pro ile dünyada ilk hydrolize whey yapan optimum:( hardline içerik olarak hiç güvenmiyorum etrafımda da kullananlar hiç verim alan görmedim...
    Optimum platinum hydrowhey vs hardline whey pro bu karşılaştırmaya anca gülerim kardes sen üstüne alınmada ürün olarak gülerim :)

15. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    kusura bakmayın ben ıcerık olarak karıstırmısım aklımda ole kalmıs pardon :) tamamının hdrolıze oldugu kalmıs aklımda ozur dılerım yanlıs bılgı ıcın

-----------------------------------------

tekrar bakınca evet turkıyede sadec optımum sadec hıdrolızeden olsuan urunu var

ama yurtdısıdna yasayanalr ıcın urun cesıtı daha bol

16. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar dymatıze ıso 100 var optımuma göre amino asit profili ve kullanımı daha iyi optımumda 39 gr 30 gr protein var bunda ise 28 gr 24 gr lütfen optımuma rakip olacaksa hardline yı göstermeyın su an dymatıze iso 100 en uygun ve en iyisi bişey kulanılacaksa ne oldugu ve ne kadar kullanımı da önemli lütfen dymatızenın servis mıktarı amino asit profili ve fiyatına bakın optımumla karşılastırın

Sayfayı Paylaş