Hiç tanımadığınız kızlarla tanışmaya çalışıyor musunuz

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Savaşcı tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Ha Birde Otobüs taktiği var :D ESHOT da bir kaç kez işe yaradı :D Ama bu taktik için Kızında sizi kestiğinden emin olmalısınız... Şimdi Otobüs ortamında gidip Kızla tanışmanız biraz zor.... Dik dik bakanlar küfür edenler Oha Yuh terbiyesiz hayvan diyenler olucaktır... Bunun İçin yapmanız gereken 1 kağıt ve 1 kalem almak.... Akabinde sizi kestiğinden emin olduğunuz kızın yanına yavaşça yaklaşmak... Artık onunla yan yna geldiğinizde tek yapmanız gereken ineceği durağı beklemektir... Akabinde tam kız otobüsten inmek üzereyken Pardon bakarmısınız Bir şey düşürdünüz Denilerek kızcağız rahatsız edilir ve direk eline Beni Ara ;) 0555xxxxxxxx yazılı kart tutuşturulur... O acelede kız otobüsten inmek zorunda kalacağı için aaaaa bunu bana niye verdin felan gibisinden sizinle tartışmaya vakti olmayacaktır... Böylece Ya Size mesaj atcak ve konuşmaya başlıcaksınız yada otobüsten iner inmez kağıdı buruşturup yere atcaktır :D P.S : Bu taktik Denenmiştir ! :D

2. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    Issız JuN1oR-BuilD3r:D:D
    ya benimde bir arkadarş vardı. oda naber tanışa bilrmiyiz diyor tanışıyor,sadece bir kere biri (haayuır dedi) kabul etmedi:D: diğerlerinin hiç biri ilede benim adım şundan ileriye gitmedi.

3. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Otobüs Taktiği Oldukça Sağlamdır Savaşçı Dostum Bir ara Uygulamanı Denerim :D Dediklerim bir bir olucak çok şaşırıcaksın =D Kız Kalkıp sana buda ne diye soramıyor Çünkü arkadan hadi kardeşim hadi diye ittirip Duruyorlar :D Şaka bir yana Birileriyle tanışmak iş pişirmek istiyorsam Pub a Bara değil Aqua Park a Giderim :D Şimdi Hemen O taktiğide Anlatmaya Geçiyorum :D

>>> Öncelikle Aqua Parka gidilir :D Kadıraklı Maydıraklı Yerlere gidilir... (ADALAND bu taktik için 1 numaradır) :D 2 kişilik 1 bot alınır Yanınıza Ooo Göktuğ Hadi beraber binelim Hacı Diyen arkdaşlar Elinizin Tersi İle itilir :D Bot almaya tek başına gelen kızlar beklenir xD Hemen ardından Gelen bir kıza Beraber kayma teklifinde bulunur... Kız Hayır Derse Korkmayın Hemen Masum Köpek Taktiği Yapıyoruz.... Burda gözler azcık büzülür surat asılır biraz kendiniz acındırılır :D Tek başınıza Kaymaktan Korktuğunuz Söylenir... Birazcıkda vücudunuz varsa özellikle yabancı kızlar dayanamıyor ve peki Tamam diyorlar... P.S: Bu Taktikde Denenmiştir :D

>>> Bu taktikle 2 zenci 1 Rus 1 Alman 1 de Rumen Kız Arkadaş edindim kendime :D Ve Yukardaki Adaland ın Tepesindeki Ocean Pool da Alayı İle Takıldım :D

4. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Junior;) gözüm üstünde:)

5. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Sağol Abi :D Ama güzel Taktikler Değil mi ? :D

6. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Efendi olunduğu sürece gerçekten güzel taktikler.İyi düşünmüşsün:)

7. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Tabikide Efendiyiz Abi ;) Öyle Kalkıp Sulu Sulu Hareketlerin Gerek Bir Sporcuya Gerekse 1 erkeğe yakışmıyacağını düşünüyorum... Bu taktiklerdeki amacım tamamen bu kişilerin Kendileri ile ilgilenildiğini hissettirmektir... siz bunu hissettirin ve geri çekilin arkası zaten eğer kız da istiyorsa gelir... Gelmiyorsa Yapacak birşey yoktur :)

8. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım yaşın küçük bunu 18 yaşından biri büyük yapsa hiç hoş karşılanmaz

9. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Vallahi Gayet güzel Karşılıyorlar :) Bir Çok kişinin Böyle şeyler yaptığını biliyorum... Bizimki Efendi Olarak Atılımcılık... Sululuk yada hanzoca davranışlar değil Recep İvediğimsi hareketler hiç değil... Sadece Açık 1 zarf... :)

10. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Junior'un dedıgı gıbı kıza kalıyor yıne son ıhale..
    Karsılık verıp vermemek kızın elınde.. Sen sadece adım atıyorsun.. :D

Ha begendım ama uygular mıyım?.. Hayır.. :D

Bır oncekı mesajımda bahsettıgım kısılerden junıor'unkıler gıbı bırcok taktık ogrendım, bazılarını denedım.. Ise yarıyor mu evet.. Ama dedıgım gıbı bana gore degıl orası ayrı.. :)

11. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Ben yeni insanlarla tanışmayı çok severim. İşin cılkını çıkarmadan, medeni bir şekilde farklı insanlarla tanışmak iyidir her zaman. Her yeni insan, yeni bir duygu, yeni bir heyecandır nihayetinde. İlla ki asılıyor diye düşünmemek gerekir. Ben muhabbet etmek için genelde karışırım ortama. Hiç bir gayem yoktur. Tek amacım hoşça vakit geçirmektir. Bu durumda kim bana asılıyor diyebilir ki. Elbet diyenler vardır; ama ben kendimi biliyorum.
    Kıza ilginiz varsa, kızla size yeşilleniyorsa biraz riskli ama yine herhangi bir konuda birkaç soru sorulabilir ve verdiği cevapları açıklatacak sorular sorup sohbeti uzatabilirsiniz. Şayet karşı taraf da sizin gibi düşünüyorsa niyetini davranışlarıyla açık eder. Etmezse konuyu kapatıp kendinizi aklamayı bilmek lazım. Yeni yeni biriyleriyle tanışmak istemek gayet olagan ve sıradan bir davranış bence...

YesiLZeytin bunu beğendi.
  12. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    juniorın dediğini düğünde yapmıştım memleketimde düğüne gittim eskisehirden falan misafirler gelmiş düğün sahibi arkadaşımdı evleniyordu kızla kesişiyorduk 3 kişilerdi bizde 3kişiydik kuzen ben ve başka ark. dedikki 3ümüz ayarlayalım düğünde sandıklıda kaplıcadaydı gidenler varsa bilir çok güzel bi yerdir tepelere falan çıksan kmse görmez duymaz :) herneyse düğün bitimine yakın annemden selpak ve kalem aldım yazdım no mu kuzenimin kardeşiyle yolladım kıza abla abim verdi dedi hangisi dedi kız beni gösterdi ailesi falanda bizim yan masada oturuyorlardı kız kagıda baktı attı yere bizimkiler dalga geçmeye başladı ama kızın kardeşini düşünemediler erkek ve benim ufak kuzen yaşındaydı 9-10 civarı aldı kağıdı cebine attı dedim babasını falan verecek teli kapatayım :) sonra ne olacak ya dedim ve 1 saat gecti düğün bitti otobüse bindiler eskisehire dönmek üzere msj geldi otobüse bindikten 10dk sonra kmsn diye sonra konustuk falan kardesime aldırmıştım falan dedi almancıydı bunlar birde 2gün sonra yanıma kalmaya geldi bi gece gecirdik bidaha hiç konusmadık herkez yoluna bende izmitime geldim :)

ercan41 bunu beğendi.
  13. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Hakan90 kardeşim göbek bağımız aynımı kesildi senle dostum yaaa :D Bu foruma ilk geldiğimde bu kadar dost canlısı kişiler bulacağım aklımdan bile geçmezdi :D Dostum süpersin ya :lol: thums:

AxiboY bunu beğendi.
  14. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
  15. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aslında mesajımdada yazmıştım zaten tanışmak değil iş tacize boyuntuna gelince sinirlenirim yoksa kız yeşil ışık yakmıştır sana sende tanışmışsın efendi gibi kızda memnundur sende memnunsun durumdan onda sorun yok bende bir erkek olarak arada bir maceralı geceler yaşadım ama asla sokaktaki kendi halindeki kıza laf atmadım atmamda attırmamda sözün kısası tanışmaya efendi gibi evet ama taciz rahatsız etmeye hayır

16. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Telefon numaramı kaybettim sizinkini alabilir miyim? :)

17. bosphorus

bosphorus Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Broker / Owner
    Yer:
    Heryerden :-)
    Güzel bir giriş cümlesi olduğuna inanıyorum (denenmiş ve başarısı kanıtlanmıştır tabii unutmadan başarısızlığıda :)

''Ya hiç tarzım değil çok ilkelce biliyorum ama ..............................''
    ile başlayan güzel bir giriş cümlesi ile konuya girilebilir .....
    Gerisi size kalmış .....

18. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    dün ayaküstü tanıştım birisiyle avukatla çıkmıştım eve gidecektm büro dershane girişinden girince 2. katta dersanede 3.katta sivil bi kız annesiyle dersaneye girecekti sanırım bizde çıkıyorduk avukat geçti yanımdan kzın annesi de geçti biz rahat 10 sn bakıştık ama çok güzel kızdı etkilendim direk ve güldüm oda gülünce elinde telefon vardı numaramı verdm anneside tanışıyorz sandı ve 5dk sonra msj :)

19. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...

Çok duydum inandırıcı değil ..... çok kızıyorum böyle birşeye inanacak kadar saf görmüş benı dıye :D tavsiye etmem doğal olun

haftada 10 kız tavlamaya çalışmayın begendiginz kızada açıkca söyleyın

en nefret ettigim şeydır begenildigini bilipte bilmemezlik gelenler
    apla nasihatı size :D:lol:

ercan41 ve bosphorus bunu beğendi.
  20. bosphorus

bosphorus Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Broker / Owner