Hiç Spor Yapmamış Birinin Vücut Ölçüleri.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Realist Boy tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Realist Boy

Realist Boy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatımda hiç bir sporla uğraşmadım.İşim normal spor yapmış birine göre daha zor sanırsam.
    Ölçüler soğuk ;
    Boy:180
    Kilo:73
    Bel:80
    Göğüs:96
    Omuz:110
    Kol:33
    Vucüt Yağ Endeksi:8.2%
    Vücut Yağ Birikimi:5.6 kg
    Vucüt Tipi:Mesomorph
    İstediğim vucüt ise şekildeki gibi fit ve yağ oranı düşük bir vucüt.

Spora başlıyalı 5 gün oldu.Haftanın 5 günü gidiyorum ve protein ağırlıklı besleniyorum.5 gündür 1 dilim beyaz ekmek yemedim,şeker yemedim (dondurma,baklava,kola,).Ne beyaz ekmek yiyorum,ne tuz atıyorum,nede hamur işi yiyorum.Hoca diyet yazıcağını söyledi ama pek salladığını düşünmüyorum açıkcası.

Resimdeki vücutlar (Burak Özçivitin vucüdu) gibi bir vucüt için alt yapı iyi mi ?(ölçüler vs.) ;) Son olarak hocama ölçülerimi söyledim ama yağlı olduğumu izah ettim,hocada antereman eksiğin var,vucüt sıkılaşınca normal kilonu gösterirsin dedi.Ne kadarı doğru teşekkürler cevaplar için.

İyi forumlar...

2. Realist Boy

Realist Boy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu yanlış yere açmışım,rica etsem Yeni Başlayanlar Bölümü'ne taşıyabilir misiniz ?

3. dloyges

dloyges Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    spora daha yeni başladıysan haftanın 5 günü yapmamanı öneririm. yeni başlayanlar bölümünde yeni başlayanlar için programlar var 1gün çalışıp 1 gün dinlenme yap . başarılar

Realist Boy bunu beğendi.
  4. Realist Boy

Realist Boy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Normalde şöyle yapıyordum ; Pazartesi,Salı anteraman,Çarşamba off,Perşembe,Cuma,Cumartesi Anteraman,Pazar off ve 2 hafta oldu bugün bu programda body'e giriş hareketlerini geçtik,bugün yeni program yazıcak hoca.Neden 1 gün dinlenme 1 gün çalışma acaba ?

Sayfayı Paylaş