HGH - Growth hormon hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve magic2melody tarafından 11 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. magic2melody

magic2melody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar forumu inceledim incelediğim kadarı ile en iyi hacim artışı için en iyi ve en pahalı hormonun hgh olduğunu gördüm, ben hormonu kullanmak istiyorum parası sorun değil ama bir-iki sorum var...

Boy: 167

1-) Bu hormonu alırsam kas hacminde gerçekten artış olucak mı, forumda kullanan var mı ?
    2-) Henüz ergenliğim bitmedi, duyduğuma göre bu hormon kemiklerede hacim veriyormuş, boyumu uzatması mümkün mü ? eğer mümkünse tahmini kaç cm ?
    3-) Bu hormonu nerelerden bulabilirim(annem eczane sahibi :p eczanelerde var mıdır yada..) internet ortamında satışı varmı
    4-) Fiyat ne kdr olur tahmini(örn 12 haftalık bir kür için)

cevaplarınız için teşkür

2. magic2melody

magic2melody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar cevap veren yk mu :(

3. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Sana oncelikle hayatına kastınmı var demek ısterım!sen kesınlıkle o yasında uzak durman gereken seyden kullanmak ıstıyorsun.Yazık gercekten yazık!Insanların artık 16 yasında sagdan soldan duypta gh kullanmak ıstemesı benı o kadar cok üzüyor kı...Cahılce yapılan bu hareketler ılerıde nasıl sorunlar acıcak hayatınızda goruceksınız..Gh ıle oyun olmaz.kas gelıstırmek ıcın 16 yasında gh kullanmak erken yaslanmaktır.Ne yapmak ıstıyorsun yarısmamı? o zaman adam gıbı beslen sporcu gıdalarını bılınclı al ve ıdmanını yap!!!Zaman ve sabır...Goruceksın kalıcı sonuclarını...Allah Askına bırakın boyle seylerı!

4. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    sakın ha sakın dr.a sormadan böyle bir işe kalkışmayın bu yaşta...daha gelişiminizi tamamlamamışsınız...gelişimini tamamlayan koca adamlarda ne yan etkileri oluyor...siz de kimbilir neler yapabilir...dr.a gidin...danışın...

5. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    bence ıntıhar edersınnnnnnnnnnnnnn

6. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    neee 16 yasindasin kardesim bu hgh ne dusunuyorsun sen bu yasda bu ilac sana kanser geitiriri cooo kisi onu bilmiyor ama dogru sen hic steroids yada hgh dusunme daha clean calis iyi olur

CALISMAYA DEVAM UNUTMA CLEAN

7. magic2melody

magic2melody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkdaşlar benim HGH alma isteğimdeki ilk nedenlerden biri boyu uzatması zaten HGH ilk görevi kemik hacmi vermesi, elbetteki doktora danışacağım ama önce sizin fikirlerinizi alayım dedim..

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    15 - 16 yasindasin ve buyumek icin HGH diyorsun. Halen max boyuna ulasmamissin 15 - 16 yasindan sonrada normalde uzarsin.

Burada sana HIC kimse bu konuda yardimci olamaz, sorunun varsa doktoruna basvur.
    Intihar etmek istiyorsan kendini köprüden at.

Bu konu kilitlenmistir.

zigbog bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş