Hgh desteği için...!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Runaway tarafından 16 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Runaway

Runaway Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaklaşık birbuçuk aydır 170 tablet felan nitrofull aol kullandım bir faydasını görmedim ama 1 sene kullanmayı düşünüyorum.Buna ek olarak ne kullanmamı onerirseniz.Glutamin yada Arjinin kullanmalımıyım.Yada progainer gibi protein tozu ?Birde HGH Sparyleri çıkmış pek bir işe yarayacağını sanmıyorum deneyen var mıdır ?Birde adventlabs HGH Var o nasıl bir şeydir.

2. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kullandığın ürünün markasını değiştirmeyi düşündün mü hiç? 1,5 ay azımsanmayacak bir süre çünkü, o marka hakkında da zaten araştırma yaptığın zaman fikrini değiştireceğini düşünüyorum. :) Bence şöyle kaliteli bi marka protein tozu alırsan günlük alman gereken aminoasit ihtiyacının belli bir bölümünüde karşılarsın. Kalan bölümüde zaten ana öğünlerde tercih ettiğin besinlere kalıyor.

3. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    zHeMpa adlı üyeye kesinlikle katılıyorum.nitrofull den vazgeçmelisin bencede.ve yanlış bildiğin şeyler var.aol hgh ı arttırmaz gh ı arttırır.eğer amacın buysa universal gh max ı dene.ben kullandım orta derecede bir ürün.gece alındığında yorgunluğu azaltıyor gerçekten.güzel birde damarlanma yapıyor.ama dediğim gibi aol ürünleri hgh i desteklemez.diyorsanki sadece aol olsun ultimate veya hardline deneyebilirsin ama aol ürünlerinden verim alan görmedim ben daha bilgin olsun.

4. Runaway

Runaway Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben alırken bayağı araştırmıştım nitrofullda karar kıldım ondan aldım.Yaklaşık 350 tablet daha var.şöyle birşey yapsam nasıl olur ...?
    Hardline progainer veya gh-max alsam onun yanında 1-2 tablet aol atsam yanında hgh bakımından bir ilerleme kaydeder miyim?Birde yaşım 17 bu aralar pek spor yapamıyorum barfiks felan sadece evde.?Gelişim olur mu sizce?Birde yanında zinc with calsium gibi destekler nasıl olur.Omega 3 de kullanıyroum..!

5. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
  6. Runaway

Runaway Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    boy uzatmasına yardımcı destek besinler kullanmak...

7. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    şimdi oldu.hiçbir ürün boy uzatmaz.bunu deneyen çok kişi var burada.aol ile boy uzatamazsın.bu kadar net bu.ayrıca dediğim gibi aol hgh değil gh ı tetikler.hgh çok farklı bir olaydır.

8. Runaway

Runaway Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    amacım zaten ilaç içip yatmak değil düzenli spor yapıp yanında destek için kullanmak istiyorum..!

9. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Onceki mesajinizla cakisiyorsunuz o zaman. Eger amaciniz kutle kas kazanimiysa bu tur urunleri kullanabilirsiniz. Fakat amaciniz boy uzatmak icinse bu urunler size yardimci olmaz.

Sayfayı Paylaş