Heyecan ve Merak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve heveslibodyci tarafından 30 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. heveslibodyci

heveslibodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    herkese iyi günler arkadaşlar bu haftasonu body e başlıyorum ve çok heyecanlıyım sonunda hayalini kurduğum olay gerçekleşiyor umarım fit bir vücuda sahip olabilirim. vg ye başlama amaçlarımdan biriside özgüven kazanmak en çok ihtiyaç duyduğum şey bu. özgüvene en çok katkı saylayan sporun body olduğunu duymuştumhyper_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:30 ----------

siz bu konuda ne düşünüyorsunuz

2. sp3ctral0

sp3ctral0 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Kendi adıma şunu söyleyebilirim. Body ile ilk geçen sene tanıştım. Koca göbeğimden duyduğum rahatsızlık için gitmiştim. O kadar utangaç bir şekilde başlamıştım ki.. Ardından geçen haftalardan sonra kendime daha da bir güvenir oldum. Ha kilo veremedim. Beslenmeme dikkat etmediğim için ama daha iyi hissediyordum. Ve şuanda tekrar başlamak için can atıyorum. Hele bir yarın olsun koşa koşa gidicem.

heveslibodyci bunu beğendi.
  3. heveslibodyci

heveslibodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benimde omuz kaslarımın güçsüzlüğü nedeniyle hafif kamburluk var kemikle veya omurgayla alakalı değil ama. body ile bunu düzeltip özgüven kazanmak ve yere daha sağlam basmak istiyorum

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    benim başlamadan vg ye az bi kilo problemim vardı aylar geçtikçe vücudum fitleşince ve güçlenince tarif edilemez bir mutluluk yaşadım ve o an şunu anladımki insan güçsüz bir vücutla kesinlikle tam anlamıyla mutlu olamıyor kendine güvenemiyor

FtgO ve heveslibodyci bunu beğendi.
  5. heveslibodyci

heveslibodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bencede umarım bende aynı duyguları yaşarım

rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Hele bir de aynanın karşısında vücudunuzdaki en küçük bir gelişmeyi farkedince bile yaşayacağınız mutluluk herşeye bedel.İnsanın hayattan zevk alması ve başkalarını sevmesi için öncelikle kendisini sevmesi gerekir.Bu spor gerçekten buna katkıda bulunuyor.
    Başarılar!!!

7. heveslibodyci

heveslibodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim. tek isteğim o

8. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    daha 16 yasindasin sanirim. salonda gaza gelip agir kaldirmalar, supplimentler filan diye dagitmamani tavsiye ederim. hala büyüme cagindasin. boy post en önemlisi, büyümeni etkileme derim. kardionu yap zayifla yeter. senin yasindaki kizlar zaten kasli erkekleri degil zayif erkekleri tercih ederler.

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    iyide fitness boyu etkilemezki body buildingde etkilemez belli hareketler etkiyebilir enseye press gibi oda çok ağır kilolarla çalışması gerekirki istesede o kilolarla antreman yapamaz zaten 16 yaşındaki kızlarda kaslı erkek sever Taylor Lautner örneğin kızlar beğeniyor adamı birde bu spor sadece kız için yapılmaz fit ve güçlü görünmek ister her insan öyle günler gelirki kız arkadaşını bırakıp spor salonunun yolunu tutarsın gerçek aşk body building sporudur

Son düzenleme: 3 Ekim 2012

Sayfayı Paylaş