HERKESE SELAM FORUMDA YENİYİM ELEŞTİRİLERİNİZİ BHEKLIYORUM

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ERH4N tarafından 28 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. ERH4N

ERH4N Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MRB LAR MERSİNDE yaşıyorum hayatımda hiç bady yappmadım ama düşünmüyorumda diil 19 yaşındayım şeker fabrikasında calışıyorum malüm işim biraz ağır bu arada unıwerst .okuyorum neyse .... salona başlamadan once eleştrilerinizi we önerilerinizi bhekliyorum şimdiden teşekkürler...... daha fasla resim eklemek ısterdim ama ilerliyen zaman larda inşallah herkese selmlar.[​IMG]
    [/b]
    zaten ekmeğimizin tuzu yhok
    telefonumuzda kontür yhok
    ödemeli hakkımızda doldu
    ALLAH yardımcımız olsun
    :D

2. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu resimlere zaten yorum yapılmaz,yani vücut gözükmüyor.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    YORUM istemeden önce forum kurallarını okumadıgını biliyorum okumanı tavsiye ederim (hep büyük yazıyorsun)

ayrıca şu resimlere yorum istemen bizle dalga geçmen anlamına gelebilir.

4. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    giydiğin sarı tişörtünle mutfak tezgahının aynı renk olması seni gölgelemiş ve zayıf çıkmana neden olmuş tezgahtaki dağanıklık ise ilk bakışta ilgiyi çektiği için sen yine gölgelenmiş oluyorsun bununla beraber durusunundaki estetik fena sayılmaz
    mani yazmaktaki hünerini spor yapmaya yansıtırsan bu işi kıvırırsın gibime geliyor
    son olarak bu vaziyetteki bir duruma yapılabilecek en güzel yorum bir spor salonuna git demek olur sanırım
    aramıza hoş geldin ;)

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadasım bodyde daha yeni oldugun belli.cünkü eger bu işe biraz zaman ayırıp bişiler bilseydin zaten böyle pozları

koymazdın..vakti gelince bende koyucam fotolarımı ama gögüs biceps triceps omuz bilek mide bunları ayrı ayrı cekip ve bi

kaç acıdan öyle koyman lazım..bu fotolara yorum yapılmaz .bence bu baslık çöpe atılmalıdır.aramıza hosgeldin

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bir hafta icinde iki kez Konu disina tasindi "Kendi vucut Resimlerin" deki resimler :!:

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öncelikle foruma hoşgeldin..fakat bazı arkadaşlarımın yaptığı bir hata : normal günlük hayattan pozlar yayınlıyorlar..yani kasları forum üyelerinin görebilmesi imkansız resimlerden bunlarda..ve hiç body yapmamış bir vücut vücuttur..body yapmamış insana biraz daha şu kaslarına önem ver yada şu hareketleri gir denilemez bunu dedirtmeye çalışmakta işkence falandır heralde..

ama forumu detaylı incelersen yakın zamanda bodyede başlarsın hiç korkma..

8. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dostum nasıl bi yorum yapalım thisortun güelmiş :) burada body yapan arkadaşların ayda kimbilir kaç dolar beslenmesine nutrutionlara para harcıyorlar antrenman başına 10-15 ton kilo kaldırıyorlar çok sıkı bir hayat yaşıyorlar bunun neticesinde gelişmelerini resim çekip yolluyorlar daha yolun başındasın iyice oku çalış ölçülerini yaz bilmediklerini sor ama böyle olmazki :)

Sayfayı Paylaş