Herkese merhabalar.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dasyprocta tarafından 22 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dasyprocta

dasyprocta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Böyle bir site olduğunu yeni öğrendim , inceledim ve çok da beğendim açıkçası güzel bir paylaşım . Hem eğitici hemde öğretici. Profesyonel arkadaşların , bize yardımcı olmaları da güzel bir durum.. Bende yeni başlıyorum arkadaşlar. Fakat benim vücudum olduğundan beri atletik bir yapıya sahibim . bu yaşıma kadar hep sanayi gibi yerlerde çalıştım. makine bakımcılığı yapıyorum şu anda... En sonunda da evime bir çalışma istasyonu aldım. herhangi bir bölge sorunum yok ben genel bir şekilde vücudumu daha iyi göstermek istiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim.

Kendimle ilgili bilgiler...31 yaşındayım , haftada 6 gün sabah 8 akşam 4 fabrikada çalışıyorum.. sabahları kahvaltı sorunum var. uygun besinleri alamıyorum. öğlenleri fabrikada her çeşit tabldot yemekleri çıkıyor.. ancak akşamları 5 ten sonra evde ev yemeği yiyebiliyorum.. her akşam olmasa da 2-3 akşamda bir 1 saat kadar normal tempo koşuyorum. boyum 1,70 kilom 68 .

Birde çalışma istasyonum. resimde görüldüğü gibi..

Birde kendi resmimi yüklüyorum..

İlgilenirseniz mutlu olurum.. Herkese sağlıklı bir yaşam diliyorum..

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 22 Haziran 2012
  2. SipahiPower

SipahiPower Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hoşgeldiniz,

yaptığınız iş ağır galiba,antreman programınıda uygun bir şekilde cıkartırsınız.

Benim tavsiyem yoğun iş + antreman olunca beslenmenin önemi dahada artıyor,
    kahvaltı mutlaka yapın derim.zaman sıkıntı ise aksamdan yumurta haslıyabilirsiniz,sabahda 5 dakikada musli tarzı bir şey hazırlayabilirsiniz.
    birde ara öğün olarak kuru yemiş ve meyve tüketirseniz faydasını görürsünüz bence.

iyi sporlar..

dasyprocta bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş