Herkese Merhabalar...

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve CoNaNtheBarbar tarafından 13 Kasım 2004 başlatılmıştır.

1. CoNaNtheBarbar

CoNaNtheBarbar Guest

Arkdaslar bu siteyi dün bi arkdas tavsiyesi üzerine buldum ve kayit oldum siteyi cok beyendim ve araniza katilmaya karar verdim hepinize saygilar. Benim nacizane bircok ilac hakkinda bilgim vardir bu bilgilerimi sizlerle paylasmak isterim bircok ilac kullanmisimdir eger kullanmak istiyorsaniz bilgi verebilirim ne gibi etki sagliyor nekadar sürede ne gibi kürler uyguladim bunlari paylasmak isterim ayrica sirf doping degil bircok supplement de kullandim onlar hakkindada bilgi verebilirim.
    eger aranizda boldon kullanmis biri varsa bilgisine ihticacim var ii günler..

2. Redlight

Redlight Guest

Selamlar arkadaşım bilgilerini paylaşmak istedigin için teşekkür ederim.
    Benim bir sorum olacak sana çok merak ettigim bir konu bu. Ben bu zamana kadar primobolan dışında steroid kullanmadım. Primobolan'ı haftada 200 mg ve 8 hafta kullanmıştım. Fakat bu ilacın androjen etkisi yok yada çok az. Bu durumda aşırı sexuel istek yapması pek mümkün değil. Benim merak ettigim konu , Sustanon 250 gibi depo testosteronlar cinsel istedigi ne derece etkiliyor? Yani ilk Sustanon 250 enjeksiyonundan sonra cinsel istek ne derece artıyor? Ben günde 2 defa boşalan biriyim.
    Bazen daha fazla oluyor.

Ve androjen kullandıgım zaman bunun istegim dışında 4-5 olabilicegini düşünüyorum. Çünkü zaten her neden kaynaklanıyorsa ilaç falan kullanmadıgım halde, cinsel isteğim fazla. Bu durumda hem rahatsızlık hissedecegim ayrıca kalori harcamış olacagım. Ve birde priapismus denen bir olay var. Yanlış bilmiyorsam penisin ağrılı ve inatçı bir şekilde saatlerce ereksiyonda kalması. Testosteronlar bu tür yan etkiler yapabiliyormuş. Hiç başına geldimi? Yada ne kadar kullanımlarda yani ne doz da böyle bir problem ortaya çıkabilir sence? Asıl sormak istedigim şey 1 ampul enjeksiyondan ne kadar gün sonra cinsel istekte artış oluyor?
    Yoksa 3. veya 4. ampuldemi bu hissediliyor?. Birde Sustanonun kuvvette artış yapması için kaçıncı ampul'e gelmek gerekli? Haftada 250 mg'dan 8 hafta kullacagım. Aslında Deca-Durabolin kullanmak istiyorum fakat türkiyede bunun orjinalini bulabilecegimi hiç zannetmiyorum. Olsa bile tam olarak sahte olup olmadıgından emin olamam, sahtesininde içine Allah bilir neler koyuyorlardır. Primobolan zaten kullandım, Dianabol desen oda Türkiyede satılmıyor. Anapolon 50'yi zaten kullanmam karacigere yan etkisi çok fazla. Bu durumda bir tek Sustanon kalıyor.
    Fakat düşündügüm tek konu bu ilacın androjen etkisi. 3 yıldır body çalısıyorum.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.916
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    merhaba hoşgeldiniz aramıza

4. CoNaN

CoNaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    20
    Yer:
    Istanbul
    Redlight , ben ilk sustanon oldugumda inan ilac vücuda girince vücudun biraz kizisiyo ve cinsel istek kisa bi sürede artiyo tabi ilaclar vücud yapisina gore degisir ben mesela 250 mg olmustum yani bi ampul sana tavsiyem ilk 50 mg vurdur sonra 100 sonraki haftada 100 neden dersen sustanon ilk 2 yan etki yap1yo sac dokulmesi ve asiri derecede cinsel artis primobolanin icinde azda olsa testesteron vardir ama cok az primobolan uzun zaman adele sertligi icin kullanilir bende cok az etkisi oldu bence eger kür yapacaksan deca al tr de var orjinal olanlar yunan decas1 alicaksin mavi kapak hollanda olanlarin geneli sahte yunan decasi al az da testesteron al ii bi patlama yasarsin ama dedigim gibi sutanon sac dökülmesi ve cinsel artis yapiyo bu ilaclarin ise yaramasini istiyorsan haftada 2 kez mast yapman gerek protein atiyorsun vücudan bi ise yaramaz sabir edicen birde sustanon almaya basladigindan 3. haftada kuvvetin artis gösterecek inan kullandim biliyorum yani :) birde uyarmak isterim sustanon alirsan yanina provironda alman sart yani sakin bilmeden kullanma bilen bi adam kür yazsin güvendigin bi adam olsun yani bide baska sorun olursa cvp veririrm ii calismalar.

5. CoNaN

CoNaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    20
    Yer:
    Istanbul
    Birde arkadaslar sakin yanlis anlamayin ben doktor filam degilim böyle soylüyorum ama kullandigimdan dolayi yani bunlar hormonel ilaclardir yani yanlis kullanmaya gelmez kullanmak istiyorsaniz dogru bi sekilde almak lazim birde aman alerjisi olan veya böbrek veya karaciger kalp ile ilgili sorunu olan kisiler sakin kullanmasin bu ilaclari..

6. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    hoş geldinde senden bir ricam var şu nickkinde ki barbar kelimesini kaldırsan ben bu lafa uyuzda ondan geldede badicilere türkiyede bilirsiniz barbar lafıyla bakıyolar ondan

7. CoNaN

CoNaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    20
    Yer:
    Istanbul
    :) Dogru diosun valla ama suda bi gercek kizlar bayiliyo body yapan hacimli erkeklere..

8. Guest

Guest Guest

Conan bilgilendirdigin için teşekkür ederim. Ben kür yapmayı düşünüyorum. Daha önce primobolan kullandıgım için şimdi tekrar primo kullanmayı düşünmüyorum. Çünkü steroidlerin çoğu ilk kullanımlarında etki ediyorlar. Daha sonraları o steroidi tekrar aynı dozda alınca aynı etkiyi vermiyor diye biliyorum. Şimdi Deca-Durabolin gerçekten iyi bir ilaç.
    Hem yan etkisi testosteronlardan daha az hemde primobolan'dan daha kuvvetli galiba. Deca-Durabolin'i yanlız başına kullansam dahi iyi hacim ve kuvvet verebilecegini düşünüyorum.

Sözünü ettigin yunan deca'sı Norma Hellas değil mi? Bunların resimlerini internette gördüm fakat onlarında fake olanları var. Fakat türkiyede genelde Sarı kapaklı Organon decalarınımı sahte yapıyorlar diyorsun?

12 Euro istiyorlar burada Deca Durabolin'e ama ne malı oldugunu bilmiyormuş adam bir arkadaş var söyleriz getirirler diyor. Burası Spor ürünleri satan (Protein Tozu Creatin falan) bir eczane. Bir arkadaş var istek üzerine söylüyoruz getiriyor diyor. 12 Euro fiyat verdi 1 ampule. Ama zaten görmeden almam. Ben en iyisi bir ampul alayım oradan , resmini çekip foruma göndereyim. Bir kaç tane orjinal ile karşılaştırıp ona göre kullanırım diye düşünüyorum. Birde Baldenon veteran steroid değilmi? Bildigim kadarıyla bu insan için değil yanlışım varsa düzeltin...

9. Redlight

Redlight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yukardaki mesaj bana ait login oldugumu zannederek yazmışım. :(

10. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Ilk önce ikinizde siteye hoshgeldiniz. Norma helles Yunan olanlar, birde bahsettiginiz gibi hollandada var. Ikisininde sahtesi oluyor. Burada En fazla sahte Deca ile Primobolan var. boldenone genellikle atlarda kullanilmaktadir. redlight seninde dedigin gibi ilk aldiginin üzerinde kür alacaksinki ayni etkisi olsun, mesela ilk aldiginda haftalik 300 mg aldiysan 2. kürde 500 mg´a cikman gerek. Sustanon Testesteron dur 4 cestit test vardir. Onun haftada bir kez sikilmaz bu 4 testlerden yararlanmak istiyorsan. bu 4 testlerin cesitli etki zamanlari var ondan yararlanmak istiyorsaniz. bu 4 testlerden propionate ilk günde etkisi olmasina yardimci oluyor decanoate ise vucud´ta 3-4 hafta kalmasina yardimci oluyor. Yardimi ise 2-4 hafta sonra hissediyorsun. Yazdigim gibi pripoinate "kick" verebilir.

Unutmayin ben doktor degilim ;) Bu site bilgileri paylasmak - Desponun dedigi gibi En azindan bilincli doping almak icin yapilmistir. Bu arada site süper! Gittikce dahada iyi oluyor sizin gibi üyeler gelince - Hepiniz Saolun!!

DOKTOR KONTROLU DISINDA ILAC KULLANMAYINIZ. ZARARLI VE TEHLIKELIDIR.
    BU BILGILER YANLIZCA OGRENMENIZ ICINDIR.
    SPOR DOPING DEMEK DEGILDIR......
    PROFESYONEL SPORCU OLMANIN ILK SARTI SAGLIGINLA OYNAMAMAK VE SPORUNU BILINCLI BIR SEKILDE YAPMAKTIR

"Alinti Emre"

11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ikinizde siteye Hoshgeldiniz! Daha sonra bu konuda birazda ben bilgi paylarsirim , simdilik resim vereyim :)

Decanin sahte konusunda aslinda cok seye bakip bilebilirsiniz bunu Doping resimleri Forumunda yazacagim, detayli olarak resimle birlikte.. güncelleyecem.

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sevgılı despo bana yazdıgın kur ıle ılgılı ufak bır sorunla karsılastım.sorun derken yanlıs anlasılmasın,aslında baska bır urun buldum.ılk hafta test. cyponat al demıstın ama ben estandron alıp bıraz ınceledım.fıyat olarak cok ucuz.cyponat yerıne kullanılabılırmı?bır bakarsan sevınırım.ıcerıgını yazıyorum.fıyatı 2750000
    20mg. test. propıonat
    40mg. fenıl propıonat
    40mg. izokaproat

13. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    SEVGİLİ KARDEŞİM
    SENİN SORUNUN LİBİDO İLE İLGİLİ BU YÜZDEN TESTOSTERON KULLANMA ÖZELLİKLE SUSTANON ÇÜNKÜ SUSTANON 4 DEĞİŞİK TESTOSTERONUN KARIŞIMIDIR HEPSİ DE FARKLI ZAMANLARDA KANA KARIŞIR BU YÜZDEN YAN ETKİLERİ VE KANDAKİ HORMON SEVİYESİNİ AYARLAYAMAZSIN TÜRKİYE DE HERKES BU YÜZDEN JİNEKOMASTİ OLUYOR
    SEN WİNSTROL DECA GANABOL GİBİ ORTA DERECELİ İLAÇLARI KULLANMALİSIN MESELA 300-400 MG DECA 150-200 MG WİNSTROL MÜKEMMEL OLUR HEM BALON GİBİ SU TUTMAZSIN SONUÇLARDA KALICI OLUR ADELEN KALİTE KAZANIR

Bu mesajin Sonu Despo Tarafindan silindi - Lütfen Kurallari Oku!

Sayfayı Paylaş