Herkese merhaba

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Shadow15 tarafından 21 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Shadow15

Shadow15 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese selamlar arkadaşlar, bodyforumtr ailesinin yeni bir ferdi olarak hepinize merhaba diyorum..:)
    Bu gıcık selamlamadan sonra asıl mevzuya geçebilirim galiba..:)..Yaşım 26, boy 175cm, kilo 69...Sporda 4. ayımın içerisindeyim...Spora başladığımda 72 kiloydum ve oldukça yağlı bir vücudum vardı..Hedefim hacim ve kütle kazanmak...bu 3,5 ay sonunda kolum 30 cm iken 33cm, omuz 106 cm iken 111 cm, göğüs ise 89 cm iken 93 cm oldu..bel de 6 cm inceldi...Sormak istediğim şey, bu gelişim yeterli ve normal midir??? Aslında bu soruyu sorma sebebim, salondaki hocanın yetersiz ve ilgisiz olması, sorduğum bu tip sorulara yeterli cevaplar verememesi...Şöyle ki; antrenman programımı dahi ben bu forumdan edindiğim bilgiler dahilinde kendim oluşturdum....Bu nedenle, eğer yanlış giden birşeyler varsa henüz yol yakınken bunları sizlerden öğrenmek ve düzeltmek isterim...Şimdiden çok teşekkürler...

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Doğru ise olculer yanlis alinmadiysa gayet guzel cunku hem beliniz incelmis hemde olculeri arttirmissiniz hemde kilonuz azalmis yag yakmissiniz

3. Shadow15

Shadow15 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim Egemen bey...ölçülerin doğruluğu konusunda emin değilim, çünkü hoca o kadar ilgisiz ki hiç merak edip de ölçü alma gereği duymadı :) ölçüleri ben forumdan öğrendiğim şekliyle kendim almaya çalıştım...

egemennn bunu beğendi.
  4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş