Herkese merhaba. Spor ile kilo vericem önerilerinizi bekliyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Samet3431 tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Samet3431

Samet3431 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tekrardan herkese merhabalar foruma yeni üye oldum adım samet.

Spor salonuna yazıldım kilo vermek için çalışma düzeni ile bilginize ihtiyacım var.

Boy 1.87
    Kilo 125
    Yaş 24

Öyle yemek yemezsem ölürüm başım döner dayanamam gibi şeyler söz konusu değil. Kiloyu tamamen yemek yemeyi sevdiğim için aldım. Gece çalışıyorum sürekli gece ye güngüz yat 2 yılda 80 kilodan 125 kiloya geldim. Artık rahatsız ediyor ve kurtulmak isyorum. Sizinde yardımınızla tabi.

Balık, kırmızı et özellikle 4 yumurta beyazı , domates, salatalık, yoğurt, az miktarda (bir ekmeğin çeyreği) kepekli ekmek. Tüketmeye başladım ekmek ve şekerden uzak duruyorum. Yemek konusunda kontrollüyüm orda bi problem olmaz.

Spor salonunda ilk koşu bandında rampa yürüyüşü 30-35 dk yapıyorum sonra 20 dk bisiklet ardından 20 dk elips bisiklet yapıyorum sonra çevirme yanları ezme ve mekik.

Beslenme ve spor programı konusunda eklemem değiştirmem çıkartmam gereken şeyler varmıdır. Önerilerinizi bekliyorum.

Herkese iyi forumlar.

2. Samet3431

Samet3431 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konu güncel

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Kardesim kilo vermek duzgun beslenmeyle oluyor. Gunluk alman gereken kalori miktarini hesaplayip,bunun 500kalori altini alman gerekli. Bunu hesaplayan siteler var. Karbonhidrati azaltmalisin.kepekli veya tam tahilli ekmek tercihin guzel. 3 ana ögun ve bunlarin arasina ara ogunler koymalisin. Boylece insulin seviyeni kontrol edebilecek ve metabolizmani hep aktif tutacaksin. Spordan 30dk once kahve,yesil cay veya l-carnitin icmeni tavsiye ederim. Supplement kullanirim diyorsan cla da kullanabilirsin. Ayrica agirlikta calismalisin.yoksa kas kaybi yasar daha hizli kilo alirsin. Yaz mevsiminde kilo vermek kolaydir,dilerim hedefine ulasirsin.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. malamadre06

malamadre06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    şöyle bir öneride bulunabilirim. Hayatından Su hariç bütün içecekleri çıkar ve günde 1 2 saat yürüyüşe çık , aksam saat 6 dan sonra yemek yeme . kahvaltını çok sağlam yap . beyaz ekmeği bırak , yemekelrde fazla yağ kullanma
    ben bunları uygulayalı 1.5 ay oluyor ve inanır mısın bilmiyorum fakat başlamadan önce bu düzene 110 kiloydum boyum 1.91 bu yazdıklarımı hayatıma oturtturunca 95 kiloya düştüm ve hala da devam ediyorum emin ol 1.5 2 ayda değişimi göreceksin.

5. oatrbla

oatrbla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Abi benden 9 yaş büyüksün ama ben diyetisyene gidiyorum sadece diyetisyenle 10 kilo verdim 3 ayda öncelikle sana tavsiyem, Her gün 1-2 saat yürüyüş + tuzu ve şekeri hayatından çıkarıp çavdar ekmeğine başlaman. Ekmeği azalttım demişsin, ekmek günün en zengin besin ürünlerinden biri.(Kilo vericem diye ekmek yememezlik yapma yani, beyaz ekmekte tüketme). Asitli içeceklerden uzak dur, Günlük 3lt su iç (en az). Yatmadan 2 saat önce kesinlikle bir şeyler tüketme, yağ yapan en kötü hatalardan birisi.

egemennn bunu beğendi.
  6. Samet3431

Samet3431 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Hepsini dikkate alacagın ama genel fikir yemeği kesme düzgün beslen yönünde galiba.

Sayfayı Paylaş