Herkese Merhaba. Abiler bi bakın be

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve khakan tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. khakan

khakan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba. foruma bayadır uyeydim ancak yeni aktif oldum. fitness a 2 yıl kadar ara verdikten sonra tekrar basladım. tanısma mesajından sonra tabiki sorum da olacak. bugun weider premium whey protein aldım yanında da universal 2700 amino asit tablet aldım. 3 gun antrenman 1 gun off yapıyorum. ilk gun gogus biceps ikinci gun omuz triceps en son sırt bacak yapıyorum ve her antrenmanın sonuna core setleri koyuyorum. aldıgım supplementleri kombine kullanıyorum. antrenmandan once 2 amino asit antrenmandan sonra 3 tane olmak uzere gunde 5 tane içiyorum. protein tozumu ise her antrenman arkası içiyorum. aldıgım urunlerde yuksek oranda glutamin ve lösin olmasına dikkat ettim. karbonhidrat oranlarının az olmasına da dikkat ettim. 21 yasındayım 95 kiloyum 178 boyundayım. spor geçmişim var. sizce aldıgım supplementlere eklemem gereken birşey var mı yada yaptıgım antrenman programımı nasıl buldunuz. tecrubeli abilerimizin goruslerini bekliyorum. herkese iyi gunler :)

Sayfayı Paylaş