Herkes kafasına göre bir şey söylüyor

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve smoke_7 tarafından 19 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. smoke_7

smoke_7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet başlıkta da belirttiğim gibi antreman programı için herkes kafasına göre bir şey söylüyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz ? ilk önce olayı anlatayım. ben ağırlık çalışmaya başlayalı 2 ay oldu. bana yazılan ilk program şu şekildeydi.

Bana 1.gün göğüs-sırt 2.gün omuz - ön kol - arka kol 3.gün karın ve bacak. böyle bir program yazılmıştı. ben bunları biraz ağır geldiği için biraz da zaman sıkıntısından dolayı kafama göre şu şekilde bölmüştüm.

pazartesi - göğüs - bilek
    çarşamba - sırt - bacak
    cuma - omuz - bilek
    pazar - ön kol - arka kol - bacak

bugün spor kulübündeki bir antreman hocasına programımı değiştirmek istediğimi söyledim. adama yaptığım programı anlattım adam şimdiye kadar boşuna çalışmışsın gibi bir cevap verdi. bu hareketleri haftada 2 kez yapman gerekiyor ancak bu şekilde gelişebilirsin dedi. ben sana bir program yazıcam 2 gün şeklinde sen bunları haftada 4 kere yapıcaksın yani butun hareketleri haftada 2 kere yapmış olacaksın dedi. sporda antreman yapan başka bir adama sorduğumda ise ilk programımı beğenmedi. aynı gün göğüs üstüne sırt yapılmaz ikiside uzun kas bunların dedi. uzun kasları haftada 2 gün yapman gerekir, yeni yazılan programı getir beraber bakalım dedi. benim kafam çok karıştı. forumdaki yazılan antreman programlarında ise çoğu kişi bütün hareketleri haftada 1 kez yapıyor. siz ne düşünüyorsunuz

2. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş