hergün 30-40 barfix çekmek vücudu geliştirir mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve furkan1038 tarafından 14 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle s.a ben her gün 30-40 barfix cekiyorum 4x8 veya 4x10 halinde bunun vücuduma bi faydası olurmu?

2. By_MaLi

By_MaLi Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Olur tabiki neden olmasın güzelde beslenince..

furkan1038 bunu beğendi.
  3. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    şunu da merak ediyorum şimdi ben barfix cekerken cok tekrar yapsam mesela 4x10 yerine 6x6 veya 7x6 hangisi daha iyi olur ben vücudumun şekilli olmasını istiyorum belirgin kaslar

4. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    ''herşeyden verim alabilirsin ama hiçbirşeyden sonsuza kadar verim alamassın'' böyle bir laf varmış :) yani illaki bir faydası olacaktır ama büyük şeyler beklemek yanlış olur.

Kötü Çocuq bunu beğendi.
  5. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    20x10 yap bak gör neler oluyor.Vücut ağırlığında az set çok set olmaz.Zaten barfiks çekmek çok zordur.Çekebildiğin kadar çek.20x20 Şınavda denemelisin.Çok süper olur.Üstüne tek aletle veya hareketle olacak işler değil bunlar.V.g kombinedir.Ayrıca bunları geçtim yıllarca spor yapan arkadaşıma barfiks çek bakayım dedim hiç nizami çekemedi.Barfikste kural karnını deli gibi sıkacaksın.Sonra ayaklarını bağlayıp düm düz olacaksın.Kolları geniş açıp çeneye kadar çekeceksin ayaklar bir oraya bir buraya kaymayacak bel düm düz karın çok kasılı olacak.Al sana gerçek barfiks.20x20 şınavı bende deneyeceğim yakında.

6. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam eller ne yöne bakıcak?

7. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Ellerinin içi sana bakmayacak.

8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    tabıkıde faydası olur ama bır yere kadar zaten o yuzden bu sporda dambıllar agrlıklar ve barlar var vucud agırlıgımzıın ustunde calısırsak o tıkandıgımız noktadan sonrada gelısımımız devam edbılr mesela sınav gercekten ıyı bır gogus hareketıdır ama bır yere kadar bır muddet sonra kendı agrlıgımız bıze oldukca hafıf gelecektır ya sırtımıza agrlık alıcaz yada en mantıklısı bench press gıbı daha verımlı bır calısma yapıcaz o yuzden eger gercekten sekıllı ve bıraz kutlelı kaslar ıstyorsak agrlıkla calısmak sarttır

9. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    5xyapabildiğin kadar yap.5 set olsun.kendini çok zorla.en iyi sırt geliştirme hareketi barfikstir gelişirsin.ileride spor salonunda vücut geliştirmeye başlarsan mükemmel bi altyapı oluşmuş olur hem.

10. furkan1038

furkan1038 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşım kendi ağırlığımız bize hafif gelecekte zaten çektikçe daha ağır geliyo sana sayı coğaldıkça sanki daha ağırlaşıyormuş gibi zorlanıyorsun

Sayfayı Paylaş