Her gün protein tozu almalımıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cemacun tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cemacun

cemacun Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar arkadaşlar 1 aydır protein tozu kullanıyorum ve sadece antreman günleri antremandan önce 30gr antremandan sonra 30 gr alıyorum

haftada 3-4 gün antreman yapıyorum

her gün protein tozu almalımıyım

zamanı ve miktarı ne kadar olmadılır

şimdiden teşekkürşler

2. Kurt_Coban

Kurt_Coban Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    her gün ihtiyacın kadar protein almalısın. ister yiyeceklerden karşıla istersen toz kullan. tavsiyem doğal yiyeceklerden yanadır her zaman. ek besin adı üstünde ek besindir, doğallar yetmediği zaman devreye girer.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    forumda protein tozu kelimesi ile ya da supplement kelimesi ile arama yapmayı da deneyin lütfen..

4. nirvana007

nirvana007 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    ya kardeşim arıyoruz forumda bin tane alakasız mesaj çıkıyor.ben de protein tozunu ne zaman ve ne kadar kullanacağımı bilmiyorum ve bulamıyorum siteden.bi kaç defa sordum forumda hemen silmişsiniz.muhtemelen bu arkadaş da öğrenememiştir.

5. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozunu idmandan sonra kullan idmandan hemen önce kullanmak çok doğru değil idmandan önce genelde karbonhidrat ağırlıklı besinler tüketmeye çalış.İdmanın olmadığı günlerde en az 1 kere protein tozunu yine kullan yani idman günleri sabah kahvaltıdan sonraki ilk ara öğünde saat 11 gibi protein tozunu içi sonrada idmandan sonra iç idmanın olmadığı günler sadece saat 11 de olanı iç.

xrepla bunu beğendi.
  6. xrepla

xrepla Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ewt bende merak ediyorum.
    her sabah kalkınca almalıyız anladığım kadarıyla vücut aç kaldığı için ama her akşam yatarken içmelimiyiz ?
    spor sonrasıda muhakkak içmeliyiz vücut emilimi gerçekleştireceği için pekala 1 saat öncesi içilmeli diyenler var yemekten 1 saat sonra ? bence yemek yediğimiz için eğer protein ağırlıklı ise gerek yok ama yinede içsek dahada faydalı olurmu yoksa gereksizmi olur

Sayfayı Paylaş