Her gün mü 3 günde bir mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kinezist! tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kinezist!

kinezist! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    mrb arkadaşlar ben de kas olarak kilo almak için bb ye başlicam. bu kararı verdiğimden beri bu siteden cıkamıyorum gercekten cok faydalı bir site olmuş. Ama okudugum bazı başlıklarda her kas türünün 3 günde bir calışılması gerektiği yazıyordu ama burda görüştüğüm bir hoca bana hergün şınav cekebilirsin dedi. tabi diğer yerlerle birlikte geliştircem programa uyarak ama şınavı hergünmü çekmeliyim yoksa normal kas olayındaki gibi 3 günde bir mi çalıştırmalıyım ? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden cok teşekkürler arkadaşlar..

2. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Sanırım kısaca sorun " her gun şınav çekebilir miyim"

Her gün şınav çekmek zararlı mı bilemem ama tam olarak nizamı yapılan şınav göğüs bolgesını ciddi anlamda çalıştırıyor ve göğüs ağrısı bıle olusuyor antrenmandan sonra. bana kalırsa sadece göğüs antrenmanlarında çek. Ve kesınlıkle nizamı çek yoksa etkisini alamazsın

3. brhmcr

brhmcr Guest

Eger sadece sinav cekeceksen 2 gune bir zorlayarak cekebilirsin. Genel programa dahil olacaksa 1 gun dinlen 1 gn idman yap.

4. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    antremanın ağır olmazsa hergün çalış bişey olmaz haftada 2 gün boş bıraksan yeter. tek şınav olmaz barfix mekik suvari duruşu komando dansı aletsiz eğzersizleri kombine edersin

5. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Agır geçmeyen antrenmanlarda çalışılmasında bence bir sıkıntı yok ancak agır bir antrenman sonrasında verilen off günde gerçekten off olmalı ve dinlenmelisin

6. kinezist!

kinezist! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cok teşekkürler arkadaşlar kafamdaki bazı sorulara cevap oldu bunlar. ilk başladıgımda gerek göğüste gerekse mekik cektiğimde karın kaslarımda yanmalar agrılar oluyordu ama bi gün mekik bi gün şınav cektim ve agrı olmuyordu artık ama işte 3 günde 1 olayı kafamı karıştırmıştı hergün yapılanla biyere varılmıcagını düşünüyodum çnkü kas dinlenirken gelişiyor biliyoruz ama biraz acıklık getirmiş oldunuz teşekkürler..

7. cannurkars

cannurkars Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar biliyorum burası yeri değil konuyu açan arkadaşa da saygısızlık olacak onun için de özür dilerim ama lütfen konu nasıl açılıyo bana biri söyleyebilir mi yaklaşık 1 senelik üyeyim cevaplar için şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş