her antremandan sonra cardio

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kim tarafından 14 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    az tekrarlı çok ağır bir antrenmandan sonra 20-30 dk koşmak yağ yakmak için ne kadar doğru olur.haftada 5 gün her kas grubu için ayrı antrenmanlar yapıyorum.bunun yerine yağ yakmak için ne yapsam daha iyi olur.hacim kaybetmek istemiyorum.özellikle bel bölgesi çok yağlı.

2. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    yağ yakmak ile kilo almak ayrı şeylerdir ve aynı anda yapılmaz. madem kas yapacaksın antremanını olduğu gibi yap sıkı beslen daha sonra yağlarını yakarsın. ama yağlanmak istemiyorum dersen beslenmene dikkat etmen yeterli olacaktır yağı ve şekeri olabildiğince kıs kolestrolü yüksek gıdalara yaklaşma yeter. hiç alma demiyorum sadece dikkat et vücudunun yağa da şekere de ihtiyacı var.

Steve bunu beğendi.
  3. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    vücudum zaten yağlı bunlardan hacim kaybetmeden nasıl kurtulurum.aşağı tükürsen sakal ... durumu

4. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    çokmu yağlısın arkadaşım. çünkü aynı anda kas yapıp yağ yakmak pek mümkün değil. eğer görüntünden şikayetçiysen önce yağ yakma progmına geç istersen. sonra tekrar kütle programı uygularsın . fazla yağlı değilsen ben olsam beslenmemi düzenler ve lcarnitin kullanırdım.

Steve bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş