Herşeyin Fazlası Zarar mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Azi tarafından 31 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar.Şuan da göbek ve bel bölgemdeki yağlara fena takmış durumdayım.Haftanın 4 günü salona gitmekteyim.4 gün boyuncada 5 dk twist,5 dk bisiklet,50 mekik çekiyorum.Bunları ısınmak için yapıyorum.Salona gitmemin asıl sebebi tabiki kas kütlesi yapmak.Ama evde alınan bütün malzemeler TAM YAĞLI oluyor genelde.Bende protein ihtiyacımı almak için yemek zorundayım.Evdeki durum benim için + yemek bütçesi açmaya uygun değil.Bu yüzden yağ yakımı için herkesten daha çok çalışmam gerektiğini biliyorum.Sizce 4 gün boyunca gittiğim salonda kaç dk twist,bisiklet yapmalıyım.Bunları ağırlıkları kaldırdıktan sonra yapacam.Bir de haftanın 7 günü boyunca 250 mekik çekmeyi düşünüyorum.Sizce çok mu abartıyorum.Yediğim peynirde bile 20 gr yağ,19 gr protein var.Bana yardımcı olun yağlarla başım dertte.

2. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Bence diyetisyene gidin ve kilo verin yeterli ölçüde sonra kas yaparsınız :)

Sevgiler...

Wills71 ve Azi bunu beğendi.
  3. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    İlk olarak 250 mekik çok çok fazla kilo vermene hiç bir yararıda olmaz açıkcası.Antrenmanlarını hafif yap fazla ağırlık altına girme.Twist falan dakika yerine belirli sayılarda yap.

Birde korkma vücudum yağ yapar diye spor yapan insanda ilk başta yağ yoksa spora devam sürecinde de normalin üstünde bir yağ birikimi olmaz.

Wills71 ve Azi bunu beğendi.
  4. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    18 yaşında 1.85 boyunca 80 kg birisiyim.Bel 92 cm bu da %21 yağ oranı demek.Bir yandan da hacim-kütle kasıyorum.Hem belimi inceltip hem kas kütlesi kasmak zor olucak.

Sayfayı Paylaş