herşeyi berbat ettim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve berjayk tarafından 17 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar . bende size içimi döküp düşüncelerinizden faydalanmak istiyorum. okulda bi kız gördüm . hani ilk görüşte derler ya bende aynen ilk görüşte tutuldum kıza. gün boyu hep onu düşündüğümü farkettim. tanışsammı tanışmasammı nasıl tanışıcam derken herşey bi günaydınla başladı ve sanki kız da benim ona gitmemi bekliyormuş gibi yaklaştı bana. herşey iyiydi kız bana güleryüz gösteriyo konnuşuyoruz birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. telefon numarasını istedim hiç tereddüt etmeden verdi ve herşey benim yaptığım salaklıkla duruldu. daha 2-3 gün olmuştu kıza sana ilgi duyuyorum senin için bi sakıncası varmı dedim ve bana ama benim sevgilim var dedi. ben tabi diyecek bişi bulamadım ve sustum. ben susuncada o benle konuşmaya çalıştı konu açmaya falan çalıştı neden yaptı anlamış değilim . sonra ben ona mesaj attım seni rahatsız ettiysem özür dilerim isteersen bi daha karşına çıkmam falan dedim. ya sorun değil normal konuşabiliriz dedi. tabi sevgilim var diyince ben biraz soğuk davrandım galiba ama o beni görünce yine gülümsedi selam verdi konuştu benimle. bende kafamdaki şeyleri konuşmak için mesaj attım ona nasılsın falan diye cevap vermedi kontörü yokmuş. sonra kızın davranışları değişti bana karşı. beni görüyo yüzüme bakmıyo . ne yapacağımı şaşırdım. ben onun sevgilisi olduğuna inanmıyorum aslında ama o benim onun sevgilisi olduğunu bildiğimi düşündüğü için kıza yaklaşamıyorumda. ona karşı duyduğum duygularıda bastıramıyorum. ondan başka bi kıza bakamıyorum. zor durumdayım anlayacağınız. sizin düşüncelerinizi bekliyorum.

Azi bunu beğendi.
  2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Şahsi görüşüm o kızdan koşarak uzaklaşmanızdır.
    Kontörüm yoktu, görmedim yoksa dönerdim gibi laflar klasikleşmiş muhabbetler.
    Sizin yapmanız gereken tek bir adım dahi adım atmamak. Olacağı varsa kendisi hamle yapar zaten ancak olacağı varsa bile olmaması sizin kârınıza olur. Böyle oltayı atıp atıp çeken kızlardan bir erkeğe hayır geldiğini görmedim daha.

Dynamo, Prometheus676, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kız sana güleryüzlü yaklaşıyor,telefon numarasını veriyor,sıcak samimi davranıyor,sana cesaret veriyor üstüne birde sevgilim var gel seni kuma alayım demediği kalıyor...Dostum ben bile okurken sinirlendim ya sevgilisi olan bir kız bunları yapamaz,yapmamalı kırarım öyle kızın bacaklarını ben :evil: :mad: Kız seni yedekte tutmaya bile yeltenmiş.O kızın gözünde sen yedek külübesinde bekleyen birisin.Sevgilisiyle arası bozulduğun da seni oyuna sokacak 90+5 te...Cristian Baroni değilsin ki sen golü atabilesin,sen daha çaylaksın...O kız seni haketmiyor yanlış anlama ama ben biraz peynir,kaşar kokuları alıyorum...İlk adımı kız atmış sevgilisi olduğu halde...O kızdan uzak dur seni hak etmiyor...

Prometheus676 bunu beğendi.
  4. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle teşekkür ederim görüşünüz için Rpac. konturunün olamama olayının gerçek olma ihtimali yüksek çünkü bi kız arkadaşıda facebook sayfasına yazmıştı mesajlara niye cevap vermiyosun diye. uzaklaş demeniz şu an en mantıklı karar aslında ama insanın elinde olan bi durum değil açıkçası çünkü duyguları kontrol etmek çok zor. ama en sonunda yapacağım şey o alacak heralde. bide daha onu görmem imkansız gibi bişey . benim okul tatile girdi ben 3 hafta sonra sonra başlıcam okula o seneye başlıcak . bişey yapmak istesem bir tek telefon numarası var elimde.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:40 ----------

cavap için teşekkürler Azi yanlış amlamam zaten buraya bütün gelecek cavapları düşünerek açtım konuyuda. söylediklerini düşünmedimde değil ama öyle bi kızda değil. bi sorunumu var onuda bilmiyorum. kafamı karıştırdı işte . kafam çok karışık.

Son düzenleme: 17 Ocak 2012
    Azi bunu beğendi.
  5. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kaçıncı sınıfsınız?Nasıl sen 3 hafta sonra okula başlıcan,kız seneye başlıcak anlamadım?

6. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    hazırlık okuyorlar galiba

Azi bunu beğendi.
  7. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hmm olabilir...Hazırlıklı bir kıza benziyor zaten...

Zerk bunu beğendi.
  8. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    evet hazırlık okuyorum . kurlarımız farklı.

Azi bunu beğendi.
  9. _Dexter

_Dexter Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Cihat
    Yer:
    İstanbul
    iyi bak okul bahane olmuş geri dönüşü olmayan birşey yap kendin için numarasını sil ve ona ulaşabilecegin hiçbirşey kalmasın uzaklaşmalısın...

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş