Herşey dahil otel beslenme ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yiğit1357 tarafından 20 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar iyigünler size bişey danışmak istiyorum Amacım çok kütleli bi kas değil tabiri caiz ise yüzücü plaj vücudu gibi zayıf sayılırım kiloma göre şu aralar yapmaya çalıştığım karın abdominallerini çıkarmak asıl konu ise 2 gün sonra 1 arkadaşımla birlikte 3 gün herşey dahil konsept bi otelde tatil yapıcaz orda nasıl beslenmeliyim sizce herşeyden olucağı için lehime çevire bilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler .

Boy . 1.85 kilo : 63 Yaş 17 .

2. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Daha önce 3 yıldızlı herşey dahil otellere 2-3 kere gitmiştim. Sabah kahvaltıda yumurta, birkaç çeşit peynir, birkaç çeşit salam, sosis, sucuk vb. şeyler çıkıyor. Öğlen makarna, çok çeşit salata tarzı şeyler. Akşam ise et yemeği bolca salata gibi şeyler çıkıyo. Bu konuda bilgi veriyim de. Sıkıntı yaşayıp yaşamayacağına kendin karar verirsin. İyi tatiller :)

3. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    saglıklı tercihler yapabilirisn yagsız et ürünleri tavuk ürünleri sebze yemekleri bol yesillikler vs gibi

4. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Daha önce çok gittim zaten biliyorumda Bütün gün yüzüceğimiz için bol karbo + protein ağırlıklı beslenmek gerekli sanırım.

Sayfayı Paylaş