herşey çok karıştı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Seyfull@H tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Seyfull@H

Seyfull@H Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar.
    Bilgilerini tecrübelerini bizlerle paylaşan herkese tşk ederim.Herkes birbirine yardımcı olmaya calısıyor forumda takip ettiğim kadarı ile.
    Bende bu spora yeni başlayanlardanım.bir Spor salonunda yaklaşık haftada 4 gün genel ağırlık çalışmaları yapıyorum.
    Kilo ve boy tam bir felaket 171 cm 54 kg 24 yaş
    Spora başlamadan önce saç telinden tırnaklara kadar checkup lar testler yaptırdım.Hormonal testler vs...Tek sonuç;Metabolizmam çok hızlı calısıyormus.Dısardan hormon tedavisini tavsiye etmedi doktor.
    Yaş ilerledikçe metabolizma yavaşlayacagını söyledi felan.

Beslenme konusunda forumda yeterince konu var.o yüzden bu konuda soru sormuyorum.

Spor salonundaki hoca protein takviyesi yapmam gerektiğini söyledi.Hardline ın broşürünü verdi ve araştırmamı istedi.
    Burda 4 Tane Protein Tozu var.

- % 80 Whey Pro
    -BIPRO
    -Power Pro
    -Soy pro

Forumda bu ürünlerin birkaçını bulup okudum..kimisi beğenmiş işe yaradıgını söylemiş kimisi kullanmış bırakmış.

Detaylarını sormuyorum arkadaslar.Sadece hangisini almam gerektiğini bilen kullanan bir arkadaşın söylemesini istiyorum ben işin içinden çıkamadım.

2. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    bence hiçbiri sen hardline progainer kullan kardeşim kiloyu proteinle zor alırsın en iyisi karbonhidrat alman tabi alabiliosan ikisinide al

3. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    salondaki hocan protein takviyesi yapmanı söyledi ve eline ürünlerin kataloğunu verdi= güzel pazarlama tekniği.tabiki bütün eğitmenlerin bu şekilde olduklarını kast etmiyorum.bu forumda çok kaliteli ve bilgili eğitmenler var, bilgilerini bizlerle paylaşıyorlar.
    forumda beslenme ile ilgili bölümlerin yada yazıların olduğunu kendin söylemişsin. bence bunları güzelce oku ve kararını ondan sonra ver. bu bahsettiğin dört ürünün de kendine özgü kullanım zamanları var. zaten yeterince araştırma yaparsan bu ürünlerle ilgili bilgelere ulaşırsın yada ulaşmış da olabilirsin. bence bu ürünleri kullanmadan önce beslenmene dikkat et, sorunun ana kaynağıdır beslenme.
    hangi ürün demişsin, bence bipro.iyi çalışmalar

4. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    yaw şu whey satmak hobi oldu oldu mekancılarda sen gainer al kardeşim kilosunu biraz fazla alda hemen bitmesin çünkü onun servisi fazla 5 ölçek fln alıyosun porsyonda üstelik proteinde almış olursun şimdi ne alıcağını bilmediğim için hemen kullanımını söyleyemem ama senin önce gainer sonra alabiliyosan whey alman gerekir

5. Seyfull@H

Seyfull@H Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cvp lar için tşk ler.Hoca broşürü pazarlama amaçlı verdiğini sanmıyorum.Hardline ile aynı fiyata veriyorlar sonuçta.

3 ay sadece Progainer 3 aydan sonra bipro ile beraber kullanmaya karar verdim.
    Ya bu konuların detayları beni çok yoruyor.Forumda bazılarının mutfak tartısı ile beslendendiğini dahi okudum.Buda benim bir kaç haftadır her yediğimiden tereddüt etmeme neden oldu.Azmıdır kalorisi çokmudur kafayı yemek üzereyim:(

Spora başladıgımdan beri aşağı yukarı şu şekilde bir beslenme prograrmım var.Düzeletmeler eklentiler yaparsanız çoook sevinirim...çünkü boşuna ugrasıyorum dikkat ediyorum gibi bir psikoloji oluşmaya başladı.

Sabah Kavaltısı

-Genelde Tavada yumurta sucuklu veya kaşar peynirli.
    -Yeşil zeytin,Bal,Tahin Helvası,Nutella
    -meyve Suyu
    -kavaltının hemen ardından bir bardak süte 3 kaşık keçi boynuzu pekmezi

Öğlende
    İş yerinde ne çıkarsa(seçeneğim Yok)

Akşam
    -Süt Pekmez karışımı +
    Genelde Tavuk,Pirinç Pilavı,Makarna,Hazır Çorbalardan.Sebzeli Sıcak yemek türleri yapmaya çalışıyorum.
    Yatmadan yarım saat önce aperatif cips çikolata gibi şeyler.+ Süt Bal Karışımı

Gün içerisinde :çantamda sürekli bulunan 3 Adet muz, Üzüm Fındık Fıstık.
    Bir kaç gün içindede progainer e baslıyacagım.

Sayfayı Paylaş