Hepinize iyi akşamlar yardımcı olurmusunuz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve malibucan tarafından 16 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. malibucan

malibucan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle hepinize iyi akşamlar bu forumu yeni buldum ve ilk mesajım..İnşallah yardımcı olursunuz..Spor yaptığım zamanlar vücudum iyiydi sarkıklar yoktu, spora 2 yıl kadar ara verdim, ve vücudumda sarkmalar başladı..Hele göğüs bölgemde fazlaca oldu bu sarkmalar, şuan orta okul düzeyindeki bir bayanın göğüsleri gibi göğüslerim oldu ve bu beni çok rahatsız ediyor tekrar eski hale sokmam için evde neler yapabilirim yoksa bi body salonuna mı gitmem gerek? T-shirt giydiğim zaman göğüslerim sivri bir şekilde ortaya çıkıyor..Omuzlarım geniş olduğu için t-shirtlerin üst ksımları herzaman dar gelmiştir...şimdiden teşekkürler...

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öncelikle boy,kilo,yaş ve biliyorsan yağ oranın nedir? resimlerinide eklersen daha rahat yorum yapılabilir..bunun bir kaç sebebi olabilir..genetiğin ; vücut belli bir yağ oranına ulaşılınca karşılabilir
    fazla yağlanmış olabilirsin buda ilk maddeyle alakalı tabi
    jinekomasti; göğüste rastlanılan ve sivri bir göğüs uç bölgesine sebep olan bir rahatsızlıktır..cerrahi müdahale gerektirir.bu linkteki resimleride incelemende fayda var..
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=1770&highlight=jinekomasti

fotolarını koyarsan daha kolay yardımcı olunabilir..

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Spora iki yıl ara verdiğin için olmamıştır bu, iki yıl içerisinde yanlış beslenmiş, hiçte spor yapmamışsın ve vücudun yağ depolamış bu normal birşey.

diez inde dediği gibi fotolorını koyarsan jinekomasti mi yoksa fazla kilolardan kaynaklanan bir şeymi daha iyi anlaşılır.

4. malibucan

malibucan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Resimlerimi daha sonra ekleyebilirim, ama o dediğin hastalık gibi düşünmüyorum orda gördüğüm resimlerle hiç bir alakam yok..
    boy:1.78
    kilo: 84

5. malibucan

malibucan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ayrıyetten eğer Jinekomasti hastalığı başlamış ise sadece ameliyat ilemi giderebiliyoruz? Yoksa var mı yapabilecek bi diyet ve spor?

6. CENTAUR

CENTAUR Guest

Çok kilolu erkeklerde göğüs uçlarındada bir miktar yağlanma olur, şişmanlayınca vücutta östrojen hormonuda artar hormon dengesizliği fazlaysa jinekomasti görülebiliyor hemen endişelenmemek lazım bu nadir bir görülen bir durum zaten orda gördüğün resimlerle hiç alakan olmadığını söylüyorsun bir spor salonuna gitmen daha iyi olacaktır kesinlikle hem diyet hemde düzenli egzersizle bu sorununu çözebilirsin diye düşünüyorum.

7. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    göğüs uçlarında kaşıntı veya elinle bastırınca acı duyuyorsan jinekomasti olabilir.

Öyle abartılı bir kilon yok ama yinede kassız bir vücut için fazla.İyi birdiyet programı ve fiziksel aktiviteni artırarak bunlardan kurtulabilirsin. Spor salonuna gitmen daha iyi olur ama ewdedeçalışabilirsin .Forumda ewdeçalışmaiçin programlar mevcut

Sayfayı Paylaş