hepimiz boşuna uğraşıyoruz. moralim bozuldu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve batistr tarafından 6 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. batistr

batistr Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    iki buçuk senedir 6 aylık sakatlık dönemin hariç çok sıkı spor ve diyet yaparak vücut geliştirme yapıyorum. hatta bu öyle bir şey oldu ki sırf bu yüzden yıllık izine dahi çıkmadım ki spordan beslenmeden geri kalmayayım diye.

yapmadığım şey kalmadı. yeri geldi 10 yumurtayı haşlayıp blenderdan çektim içtim yeri geldi kusma noktasında tavuk yemeğe çalıştım. gözümden yaş geldiği halde ton balığı yemeye çalıştığım zamanları bir ben bilirim.

izin günü yok. hiçbir gün çikolata yok şeker yok beyaz unlu mamül yok yağlı yiyecek yok.

sonra kalkıpta youtubeda bunu gördüm bugün ve her şeye inancım bitti arkadaş. böyle bir şey nasıl olabiliyor açıklasın biri rica ediyorum.

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=va3Nex4AqS4&feature=relmfu[/YOUTUBE]
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=OENU9ZMEeww[/YOUTUBE]

hani diyeceksiniz ki bu adam bunları yiyor ama vücudu çok iyi değil. bir kere daha düşünün derim.

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=_-WM9qDxqJc[/YOUTUBE]

bu da günlük bi kaşık protein tozu içenlere gelsin:)
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=UE8q0JiR7Dc[/YOUTUBE]

jeytan1905 bunu beğendi.
  2. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    moralini bozan şey ne anlamadım? bulk döneminde bi adam hepsi bu. abartılcak bi vücudu yok yani benim vücudum çok daha düzgündür bundan

3. batistr

batistr Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    diğer videoları da hep böyle yalnız :)

bulk döneminde de eat clean diyorlar. şahsen hiç oturup bi kavanoz nutella yemedim :D

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bole seylere takmamak gerek o adam demekkı yakıyor yedıklerının metabolızması cok hızlı demekkı

ve o tarz seyler yapmayın adam show yapıyor hepsı bu

herkes kendı vucuduna gore hareket etmelıdır zaten . mesela ben kendımden ornek verım bulk donemde ne yaga nede karboya dıkkat ederım gunde 6-7000 kcal alırım . ama defınasyonda yıne gunde 4000kcal alırım ve oldukca da ıyı defıne olurum . ama baskası bulkda bıle 4000 almayabılır cunku o cok hızlı yaglanır ve cok yavas yag kaybeder

demircan256 bunu beğendi.
  5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    350 gr'lık Nutella'ları tek seferde birkaç kere yediğimizi biliyorum. Özellikle aynı büyüklükte kavanozlardaki bu sporu yapanların favorisi Fiskobirlik'in fındık ezmesini de aynı şekilde birkaç kere yediğimizi de... Gerek fizyolojik gerek psikolojik olarak spora itici bir gücü var, işe yarıyor. Bir sporcu bulk dönemindeyse makarnayı, muzu, meyve suyunu da pekala abartabilir. Bunlar çok problem değil...

Son düzenleme: 6 Ekim 2011
  6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Bulk veya değil, ne önemi var ki?
    Adam herhangi bir öğününden görüntü paylaşmış. Sürekli bu şekilde beslenip de kaliteli bulk yaptığını kim gördü?
    Ayrıca yemek yemesi pek iç açıcı değil. İnsan içinde nasıl yemek yenmesi gerektiğini öğrenmesi gerekiyor bence.

7. Tank Jr.

Tank Jr. Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    system engineer
    Yer:
    istanbul
    o nutellayı yerken benim midem kalktı ya.. nasıl bir mide bu.. hamburgen fln.. bu kdar zorluyo kendini.. karaciğer böbrek damar kalp bişi olacak buna :)

8. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Metabolizmayla alakalı bende ne yersem yiyim vücut bi şekilde yakıyor yağlanmıyorum :)

9. emrah2022

emrah2022 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adam ne yaptığını sanıyor.!

10. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Show amaçlı arkadaşlar, adamın bütün öğünlerinin böyle mi olduğunu düşünüyorsunuz. Vedat Milor (gurme)'da çekim yapıldığı günlerde önüne çıkanı yer, ancak diğer günlerde normal beslenir ve sporunu yaparmış, yoksa adam o yaşında kalpten giderdi kuyruk yağı yemekten. Son videodada tek diyebileceğim eğer elemanın azcık kafası çalışıyorsa o boşalttığı şey toz değildir.

11. batistr

batistr Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    adamın diğer videoları böyle yalnız. bu arkadaş aynı zamanda yemek yeme şampiyonalarına katılıyor. sosisli sandviç yarışması, pizza yarışması vs gibi bir çok şey de yer alıyor.

hani tek öğünü bile böyle olsa adamın temiz 2 3 haftalık öğününden götürür o kadar nutella.

aynı zamanda bodybuilder biri kendisi. youtubeta da millet aynı yorumları yapmış. nasıl böyle yiyipte böyle kaslı kalıyor diye

12. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    tipik amerikalı !

arpasını bol bulmuş beygir modeli..

benimde moralim bozuldu ama yeryüzünde böyle bir insan yaşadığı için..

takma kafanı sen bak isine vücudunu tanı bil ona göre ihtiyacını karşıla..

13. batistr

batistr Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    vücudu iyi değil diyenler bir kere daha düşünsünler bence :)

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=73HgN-zi2aI&feature=channel_video_title[/YOUTUBE]

bu arada bu arkadaşın kanalına bakıyorum her hafta böyle yağlı ballı tatlı şekerli şeylerin rekor denemelerini yapıyor.

bu da arkadaşın hikayesi.
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=5jDOl7AtaUI[/YOUTUBE]
    2002 yılında 16 yaşındayken kanser olmuş.

Son düzenleme: 6 Ekim 2011
  14. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Vallahi arkadaş ; Ben yeri gelir baklava üzerine dondurma yerim,yeri gelir lahmacun ,yeri gelir kebap,....v.s v.s..yerim...kendimi sıkmam inanın...tamam diyette olduğumuz zaman tabiki kısarız ancak yılın 12 ayı bunlardan uzak kalamam...forumdan bir arkadaşvardı..vücudu çok iyiydi ama karın kasları yoktu ve biri yazmıştı keşke onlarıda çıkartsanız...cevabı şu idi;..YAZ GÜNÜ DONDURMA YEMESEM YAPAMAM...bence çok doğru...

ayrıca güvenlik olduğum için baen bazı projeşlerde fazla eleman gerekir ve yine farklı kişiel rgelmişti...elmanın biri geldi gayet sağlam bir vucudu var...vg ile uğraşıyor...adamda kol rahat 43-45 var...belkide daha fazla ölçmedim...

o gün çekim olduğundan açık büfe yemek ve içecek vardı...adam önüne geleni yedi süpürdü...deidm napıyosun...tatlılar v.s...dedi ben bunlardan enerji alıyorum güç alıyorum...kendimi güçlü hissetmezsem idmanımı bitiremiyorum...VALAHİ ..şimd adama hak veriyorum ...

kısacası kısarak bişeyler yapamayız...son olarak bir örnk:

yıllar önceki 60-70 li yıllardada vücut geliştirme vardı..peki o zmaanlar protein tozları veya steroid falan varmıydı..belki ona benzer farklı ürünler vardı..ancak herke kullanmıyordu...ama bu adamlar ne yapıyordu tabiri jaba olacak ama ..HAYVAN gibi yerlermiş...

uzun lafın kısası ....bence yağlılardan uzak kalmak kaydıyla önüne geleni yemek benim prensibim oldu...BULK muhabeti değil demek istediğim hiçte sevmedim...ama bu iş böyle..off be içimi döktüm :)

Bu arad fikirlerim bana özel yanlış olabilir...

saygılar...

Tank Jr. bunu beğendi.
  15. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    bence bu metabolizma olayı, hani su içsem yarıyor tipleri vardır mesela ben sabah önümde 3 emek koyum hepsini yumurta doldurup yesem ay soununda hiç yağ kazanmam emin olun çünkü kendimi tanıyorum ama başka bir adam der ki sebze-et yiyorum ama yinede çok yağ kazanıyorum, ama bu demek değildir ki boşverin beslenmeyi abur cubura devam.

16. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    şov amaçlı yapıyorda ne bileyim protein tozu içerken biraz garip oldum ne rahat 900gr içti :))

17. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    900 gr protein alan arkadaş protein tozu orda 2-3 tl filan mı acaba ayrıca kusucak gibi duruyordu bence hemen ardından wcde bir güzel dışarı çıkmıştır onlar ve o kadar protein tozu bilmiyorum şişe kaç litre 1- 1.5 litre herneyse o kadar toza o kadar su yetmez ki :D

18. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bizdemi yemek yeme yarışı yapsak ?

Sayfayı Paylaş