hep sorun olan karın :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BodYiqiT tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BodYiqiT

BodYiqiT Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Öncelikle herkeze merhaba iyi günler..

benim sorunum ve cogu kısıninde sorunu oldugunu sanıyorum karın bölgesindeki kasların gelişimi 4 ay oldu vg yapalı her antremandan sonra karın çalışıyorum ve kendimi cok zorluyorum yapabıldgım kadar tekrar yapıyorum karnımda 4 tane kas belirginleştiğini gordum ama bu son 1 ay çalışmama rağren gelişim gorucegıme ne yazıkkı zor gorunen o kaslarda gitti karnımın ustunde cok az bi yağ tabakası var alt bolgede daha fazla tabiki ama cokda deil ben vgyi hıc bırakmycagıma inanıyorum cok hırslym yaza kadar sıkı fit bir karınla girmek istiyorum sizce ne yapabılrm diyet yapmayı dusunuyorum ama nasıl nelere dikkat etmeliym bilmiyorum tam olarak yardımcı olursanız cok sevinicem şimdiden yorumlarınız için tşk ederim..

yaşım 17 1.75 boy kilo 67

inş konuyu doğru yere açmışımdır benim hep derdim bu olduduh

2. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    1- Her idmandan sonra karın çalışmak yanlış
    2- Karnı bu kadar zorlamak yanlış
    3- Karın kaslarının gözükmemesi yağlardan değil, o bölgenin gelişemediğinden kaynaklanıyor

Karnı haftada en fazla 3 kez 1er gün arayla çalışabilirsiniz. İdmanların sonunda değil, en başında yapın.
    Sadece düz mekik bir işe yaramaz. Çakı, ayak mekiği vb hareketlerden bir üçlü oluşturulmalı.
    Örn:
    Ayak mekiği:3*12
    Crunch:2*en az 25
    Ağırlık ile düz mekik:2*en az 25

50-100 tekrar vb durumlar sizi amacınıza ulaştırmaz.

Bu programı 1-2 ay uygulayın. Mutlaka değişim olacaktır.

BodYiqiT bunu beğendi.
  3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-vermek-zayiflamak-t1373.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-verme-le-lgili-en-t11369.html

Bu başlıkları incelemenizi ve ayrıntılı sorularınızı ilgili başlıklardan devam ederek sormanızı rica ederim.
    Çünkü birçok üye sizinkine benzer sorularına forumda çözüm arıyorlar ve hepdi de daha önce konuşulduğu için ilgili başlıklara yönlendiriyoruz.

Eski tartışmaları okumanız yeniden tartışma başlatmaya göre sizin için daha yararlı olacaktır.
    Kolay gelsin.

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş