hem yağ yakma hem kas yapma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmet279 tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmet279

ahmet279 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar benim bi konu hakkında sorum var şimdi 16 yaşındayım bacaklarım ve baldırlarım normalden biraz büyük dahada inceltmek istiyorum onun icin internetten bi antreman buldum yemeyi icmeyi kestim bacaklarımda kas yapmak değil yağ yakmak istiyorum protein almıyorum fakat göbeğimde biraz yağlanma var altında karın kası var onları çıkarmak için karın kası antremanı buldum internetten fakat bu seferde antremandan önce ve sonra süt içiyorum süt hafif yağlı çok az sizce süt içmem bacak ve baldırlarımda kaslanmaya yol açarmı antremanlarım çok ağır arkadaşlar yani süt içsem yağları yakmayıp direk proteinin bacaklarımda kas yapacağını düşünüyorum o yüzden sordum kusura bakmayın bu arada bacak antremanıyla karın antremanı arasında 1.5 saat vardır bu aradaki dinlenme süresidir sizce çok mu bacak antremanı sırasında çok yoruluyorum o yüzden süreyi biraz uzun tuttum bide birisi kardiyo niteliğinde biriside kas yapma niteliğindedir o yüzden aradaki dinlenme süresini uzun tuttum bacak antremanı sırasında süt içmiyorum karın antremanı sırasında süt içiyorum yani yemeyi içmeyi kestim yağ yakıcam diye fakat çok az protein alıyorum karnımdada kas çıkarmak istiyorum sizce mümkünmü nasıl bir yol izlemeliyim hatam varsa affedin kusura bakmayın bacak antremanını 4 gün karın hareketini 5 gün boyunca uyguluyorum ard arda uyguluyorum hafta sonları dinlenme.

antremanlarım
    bacak:

karın:

2. ahmet279

ahmet279 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cevap yokmu

3. ahmet279

ahmet279 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yardım edebilecek yokmu

4. fthycl

fthycl Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Youtube'daki egzersiz videolarını çok seviyorum genelde istasyon veya süper set oldukları için. Süt yatmadan 1 bardak içsen yeterli onun içindeki protein bırak seni karıncaya bile yaramaz. Minik rakamlar anlıcağın .Hacim olarak genişlemek istemesen bile mecbursun Proteine sen. Ayrıca sana CLA öneriririm araştır forumda ne olduğunu. Ayrıca attığın videolardaki hareketler çok faydalı olur sana. Nasıl bir fizik yapın var bilmesemde bunu diyebilirim.

Sayfayı Paylaş