Hem vg hem dövüş sporu yapmanın sakıncası varmıdır ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Erkannnn tarafından 17 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Erkannnn

Erkannnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaşım 17 3 ay önce vg yapmaya başladım başlarken 57 kiloydum şuanda 62ye çıktım ve hedefım 68 kilo vücut yapmanın yanında birde teknik öğrenmek için arkadaşımın etkisiyle taekwondoya başladım fakat antreman sırasında aşırı terliyorum buda zaten zar zor aldıgım kiloyu ve hacimi kaybetmeme neden olurmu ? birde haftada 5 gün vg çalışıyorum 3 günde taekwondoya gidicem vg antremanından çıkıp diğer antremana gitmemin bir sakıncası varmıdır

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    dövüş sporu ile vg sporu bir arada zor yürür yaşındanda anladığım kadarıyla öğrencisin haliyle dersler falan derken fazla dayanamazsın ayrıca iki spor yapınca beslenmeye dahada önem vereceksin kafan rahat olacak uykuna dikkat edeceksin vs bu durum öğrencilik hayatına negatif yansıyabilir hem 5 gün vg 3 gün taekwando yaparsan tabiki hacim kaybedersin bunun yerine şuanlık dövüş sporu ile ilgilen 3 gün geri kalan günlerdede kendi vücut ağırlığın ile çalış sağlam beslenmeni tavsiye ederim yinede karar senin

Sayfayı Paylaş