Hem kas yapma hem de kilo verme??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xmrg008 tarafından 4 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. xmrg008

xmrg008 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Başlıktan da anlaşılacağı üzere ikisi aynı anda olur mu arkadaşlar?

Boy:183
    kilo:96

her sabah 35 dakka cardio

haftada 4 gün 1'er saatten vücut geliştirme. Belden yukarı bütün kas grublarını çalıştırma .

Ve günlük 2000-2400 arası beslenme 100 gr protein içinde.

Ayda böyle kaç kilo veririm.

spora ve düzenli çalışmaya başlayalı 2 hafta oldu pek bi değişme yok!! kafa_

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Forumda bir ton başlık var bu konuyla ilgili.

3. ginoturk

ginoturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sn xmrg008 2 hafta henüz erken bence,bende çok kilo almıştım 3.ayın içindeyim şuan 107 kilodan 97ye indim,programımız benzer.
    benimki 30 cardio+tüm vücut ağırlıktı ilk 2 ay,3.ayda kas gruplarını günlere ayırdım.Beslenme kalori saymıyorum ama yaptığım basit karbonhidratları(beyaz ekmek,çikolata,şeker vb) sınırlamak oldu.Hatta haftasonu 1 gün ödül günü bile yapıyorum.
    bence çalışmaya devam edin mutlaka sonuçlar da beraberinde gelecektir.1 ayın sonunda hiç kilo vermediyseniz beslenmenizdeki kalori miktarını daha aşağıya çekmeniz gerekecek mantık olarak.

xmrg008 bunu beğendi.
  4. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Zaten fitnessle uğraşan cardio yapar yani kısaca vicut geliştirenler binevi kilo verio

5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    ya vücut ya vücut günde 10 kere yazsan tamam ama ne hikmetse vicut yazıorsun:)

Danny Boy bunu beğendi.
  6. JohnConner

JohnConner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gittiğim spor salonundaki hoca hem kas yapma hem kilo verme aynanda olmaz önce kilo ver dedi benim sorum şu sadece kardiyo yaparak(ağırlık antremanı yapmadan) kilo vermek doğru mu?önce kardiyo yapıp kilo verdikten sonra ağırlık çalışmaya başlamak istiyorum sizce yanlış mı yapmış olurum?

7. xmrg008

xmrg008 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    araştırmalarım sonucunda herkes öyle diyor. Bundan 2 yıl önce ben çok rahat kilo verdiydim ayda 8 kilo. Ama hem kas hem yağ yakmak olmuyo.. 3 hafta olacak nerdeyse evdekiler daha da kalınlaştın diyorlar :D

boy 183 ,, kilo 95-100 arası ben bunu 1,5 ayda 85 e çektikten sonra vg ye yüklenecem. Tabii beslenme + cardio aynen devam edecek.

Hem kilo verdikten sonra kas görüntü olarak daha da belirginlerşir. Ordan aldığın gazla daha iyi geliştirirsin :D

JohnConner bunu beğendi.
  8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Eğer vücudunuz çok yağlı bir yapıda değilse olabilir. Genel kanı önce kilo verin ondan sonra kas yapındır. Fakat ağırlık çalışmasıyla da kilo verildiği ortaya çıktı. Süper setler olsun, setler arası dinlenme süresi olsun bunlar fark ettiriyor.

Şuan yaz yaklaştığı için cardio ve ağırlık antremanlarımı beraber yapıyorum. Normalde farklı günlere ayırmam gerekiyor ama zaman sıkıntım olduğu için böyle yaptım. Her neyse esas konuya geleyim belimde hafif yağlanma vardı. Kilo olarak tartıda ve ölçüde artıyorum ama belim şekle girmeye başladı. Yani yapılabiliyor

JohnConner bunu beğendi.
  9. JohnConner

JohnConner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 180 cm kilom 76,5 kg bunları yazınca niye kilo vericeksin kilon normal gerek yok diyebilirsiniz ama bende acayip bi göbek var ve belim kalın ama üst tarafımda yani göğüslerde yağlanma yok sadece göbeği eritmek ve belimi inceltmek istiyorum verdiğiniz bilgiler içinde teşekkür ederim yalnız tam olarak sorumun cevabını alamadım..
    benim yapmak istediğim 1 ay boyunca kardiyo yaparak ve beslenmeme dikkat ederek göbekten kurtulmak istiyorum ancak bunu sadece kardiyo çalışarak mı yapmalıyım yoksa kardiyo+ağırlık çalışarak mı yapmalıyım onu merak ediyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş