Hem Hacim Hem Definasyon

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hasan9697 tarafından 27 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hasan9697

hasan9697 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    6ay oldu ve yaşım 15 boy:1.75 kilo:77
    Hacimlenmek istiyorum pazartesi,çarşamba,cuma,cumartesi salonda hacim çalşıp diğer günler de evde koşu bandı ile koşsam nasıl olur?Çünkü hafif olan yağlı cüssemdeki yağı azaltmak istiyorum ama aynı zamanda hacimlenmek.Hacim için pramit ve süperset uyguluyorum.görüşünüzü sölerseniz sevinirim.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bu şekılde hacım almak zor haftada 3 gun calıs kalan gunler dınlen kardıo yapma yemeklerıne dıkkat et yeter

3. hasan9697

hasan9697 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    eğer 3ay hacim yapıp ardından definasyon yaparsam kaslarım azalacak diye korkuyorum.onun için 5ay boyunca hem yağı verip hem kas yapmam hem de kas kütlemin azalmaması lazım.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    ilk 3 ay fitness bazında cardio yap vücudun birazcık yağlardan kurtulsun definasyonlu olsun sonra istediğin kadar hacim gir ve böylece vücudun daha kolay kaslanıcaktır ama o ilk 3 ay cardio kısmını çok dolu zaman olarak geçirmelisin..

5. anemik

anemik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bende piramit + süper set istiyorum fakat uygun değil biraz kaslan zaman geçsin dediler.bnde 1.77- 77 kg yim:) 71-73kg uygun sanırsam bana.yağ azalıcak tabi.

Mesela biceps-triceps diyelim = Barbell Curl 12 tekrar ardından Push Down 12 tekrar
    sonra bunları 10 ar tekrar sonra 8 er.böylemi yapıyorsun ? piramit+süper set böyle diye biliyorum yanlış olmasında

Sayfayı Paylaş