Hedefimdeki Vücut

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ludacris tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir

İşte hedefimdeki vücut Cam Gigandet.
    Never Back Down filminde de oynamıştır.(İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.)

Benim şu an
    yaş 16
    boy 1.92
    Kilo 64
    kol 28
    omuz 108
    göğüs 93
    bel 71
    bacak 46

***Body'e başlayalı 1,5 aya yakın oldu. 1 ayda iyi bir gelişim kaydettim. Karın bölgem çok sağlam bu resimdeki karına ulaşacağıma yürekten inanıyorum ve göğsüm de bu resimdeki aktör gibi dar yapılı ve kolay şişiyor ama bu kadar yok tabi ki çok zayıfım. Resim koyamıorum fotoğraf makinesi yok ve cep telefonum eski biraz.Bu vücuda ulaşmak ne kadar zamanı mı alır sizce ? Bu vücuda ulaştıktan sonra bunu korumayı planlıyorum şimdilik.. Yaşım küçük ilerde fikirler değişebilir..

Not:Cam Gigandet'in boyu 1.83'tür. Diğer ölçülerini bilen ve ya tahmin eden varsa öğrenmek beni memnun eder.

foranimati10 ve yabanci bunu beğendi.
  2. HELL WATCHMAN

HELL WATCHMAN Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Antrenör,güvenlik
    Seçtiğin hedefteki vücut vücutmu:lol:

3. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    niye ,vucut değil mi bu hellwatchman?
    illa birisi hedef koydugunda jay cutler tarzi bir vucutcuyu mu hedef koymalı..

4. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Benim hedefim şimdilik süper değil ama estetik bir vücut.

5. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    bole bir topic yokdu heralde, bari burası konuyu açan arkadaşda izin verirse başlık HEDEFİNİZDEKİ VÜCUTCU olup, hedef vücutcularımız ın resimlerini, idollerimizi koyalım ne dersiniz koyayım hemen.

Ekli Dosyalar:

6. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    ludacris aslına bakarsan su kadar zamanda sole olabılrısın gıbı yorumlar yanlıs olur sonucta herkesın bır genetıgı var belkı ondan daha ıyı bır vucudun olur senın kolların daha guzel olur yada karnın daha ıyı bunu bılemeyız ama illaki bır zaman dılımı soylemek gerekırse 1 yada 1.5 yıl ıcınde senın su ankı olculerınde bırısı ıyı beslenerek ve antremanlarını aksatmayarak sahıp olabılır gibime gelıyor ama herkesın genetıgı farklı tabıkı lakin cok zor elde edılecek bır vucut tipi değil...

iyi çalısmalar...

7. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    konuyu açan arkadaşdan özür diliyorum konuyu yannış annamışım biraz bi soru yöneltmiş arkadaş edit pls

8. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    @ Jarhead
    Önemli değil senin de idealini görmüş olduk :p Ama benimki idealden önce yani öyle olsam yeter diyenler war ya onlardanım işte. Bu idealim.

@ slymnasye
    Çok haklısın , aşaada gerçi vücut tipimle ilgili küçük detaylar verdim. Bence de sanrsam en az 1 yıl gerektiren bir vücut. Göğüsler çok güzel belli oluo vücutta fazla kütleli olmasa da. Define , fit bir vücut.

9. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    ludacris gelmek istediğin nokta(bu olsam yeter) şimdi böyle diyorsun fakat, emin ol ki bu sporda gerçekden kalıcı, iktidarlı olabilirsen her zaman hedefini arttıracağına emin ol. daha sonra sana bu tip vücutlar güleceğin bir tip vücut haline gelir. buda senin çalışmana, beslenmene, dinlenmene, azmine ve kararlılığına bağlıdır. sabret biryerlere gelmek istiyorsan. hiç bir vücutcu ne konumda olursa olsun kendini beğenmez herzaman kendinde bir eksik nokta bulur ve bunun üstüne gider. sonu yok bence bu sporun. bu sitedeki bir çok arkadaşımızda belki gelmek istedikleri yere gelmişlerdir , fakat bu onlara az gelir, bu kuşkusuz.bazıları vardır, senin gelmek istediğin gibi bir nokta seçerler.( basamakları teker teker çıkarlar) bazılarıda vardırki merdivenin en ucuna göz dikerler ve onlar için durmak yokdur çünkü bir amaçları vardır. yorucu ve uzun. bilmem anlatabildimmi... tekrardan teşekkürler

Son düzenleme: 18 Kasım 2008
  10. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    şu da var; hayatta, genel olarak hedefler yüksek tutulmamalı başlangıçta..küçük hedeflerle başlamalı insan çünkü hayal kırıklıgı ve şevkinizin kırılması cok zor olur..büyük hedefler hüsranları yanında getirebiliyor rahatlıkla..bu spora 28 cm kolla başlayan adam hemen kendine 46 cm lik kolu hedef koyarsa, o adam başlamadan bırakabilir bu sporu..ilk hedefi 35 cm gibi küçük hedefler olmalı ki, ne yapacagını, ve ilerisi için aslında neler yapması gerektigini bilmesini saglar bu düşünce ona..sadece bu sporda değil, herşeyde böyle arkadaslar..

jarhead, kendine hedef koydugun adam için en az onun kadar fedakarlık yapmalısın..o insanın kaç ünite growth hormone yedigini veya kaç mg ve kaç çeşit steroid aldıgını biliyor musun?...bu yüzden, bu hedef şimdilik gerçekçi değil..ancak idol olur senin için şimdilik..

Ludacris, begendigin vücut emin ol ki cokta kolay yapılacak bir vücut değil..çatısı dar olabilir, ama o vücutta emek yatıyor ve sen bu beslenme tarzıyla gidersen, 1 yılda vücudu yapamayacagını ben sana garanti ediyorum şimdiden..birde, şu vücut ne kadar zamanda olur diye yazılar yazmayın lütfen, bir vg c adayı olsanda yakışmıyor bu tür sözler ve ben emege saygısızlık olarak görüyorum bu tür sözleri..kısacası, Ludacris, gerçekleri sen biliyorsun, ama kendine söyleyemiyorsun..bunu 1-2 aylık salon tecrübenle bile anlamışsındır, artık, böyle takıntılara yer vermemelisin hayatında..

11. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bence kanatlar biraz eksik kalmış bunun dışında fit bir vücut.

Son düzenleme: 18 Kasım 2008
  12. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaslar görmüş oldugunuz resimdeki şahısın kim oldugunu bulmaya calısıyorum uzun süredir ama tüm cabalar sonucsuz kaldı...
    Cell Mass in reklamında oynayan bu arkadas benim idolüm.. bu fizigi yakalayıp aynı tarz resimler cektirmeyi planlıyorum en bastan beri.. Bilen tanıyan war mı??

bu mesajada forumda demin rastladım. anthony presciano yine. pumpforeverında idolü anthonymiş:eek:
    d.wolf zaten bende bu vücudun aynısını ortaya koymak gibi bir şeyden bahsetmedim. zaten örnek aldığımız adamı, kullandığı steroit kürüne, uyku düzenine, besinlerine, boxer markasına kadar kontrol edeceksek işimiz var o zaman. ben eminimki örnek aldığım bu vücuda ulaşmak için verdiğim mücadele, bana bu vücut olmasada pek çok kişinin hayalindeki bir vücudu bu hedefe giderken verecekdir. anlatmak istediğim buydu. bu vücut sana göre imkansız bir vücut olabilir haklısın fakat, her insanın bir hedefi vardır ve bu hedef doğrultusunda ilerler ben hedefim olan adamın aldığı steroiti hormonu hesaplarsam ( bu vücuda ulaşamayacağımı düşününürsem o zaman bu sporu neden yapıyorumki derim kendi kendime) sonuna kadar çalışırım, maddi olanaklarında musaade ettiği kadar. bu olmasada ei bir vücut hedefiyle ilerliyorum.doğru olanda bu bence.

Ekli Dosyalar:

13. oceans166_

oceans166_ Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    fotografların en az 2 sı o.c dızısınden kareler... vucut anatomısı ıyı sayılmaz... fıt goruntu ıstıyosan bnce brad pit ı hedef al... fotograftakı adamın bel genıslıgı kadar omuzları var... bı ıdman gerektırmez bu adam gıbı olmak... sadece yeterı kadar dıyet yapıp kılo vermen yeter... bu adam gıbı kumsalda cok adam var...normal bı ınsandan daha fazla kasa sahıp dııll...yada cok az bı fark var... goruntunun temelı beslenmeyle alakalı...yeterı kadar kılo verıp temızlenen ınsanların buyuk bı kısmı bunun kadar fıt gorunecektır... beslenmene dıkkat ettıkten sonra senın ıcın oyle cok uzun bı zaman alıcak vucut dıılll...

14. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ludacris ,eklediğin ilk resimle avatar resmini çok benzettim,
    bayağı bi hırs yapmışsın galiba :)

15. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Saolun , evet öyle hırs yaptm :p

16. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ben bu adam gibi ve ya biraz daha iyisi kadar vücut yapıp sonra vücut geliştirme sporunu bırakmak istiyorum. Barfix ,şnav ve mekikle devam etmek istiyorum.

17. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Bu yazınızı vg.'de yeni olmanıza bağlıyorum. Sıkı çalışma ile elde edilmiş vücudu barfiks, şnav ve mekikle koruyamazsınız; ancak evde yeterli teçhizatla programa uyarak koruyabilirsiniz ya da bir takım değişik vücut ağırlığıyla yapılan hareketlerle koruyabilirsiniz. Bunlardan herhangi birini yapmış bile olsanız salona gidip belirli programa uyarak düzenli çalışmaktan farklı olmayacaktır. Kısacası bu düşünceniz çok yanlış...

18. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    slm ludacris.belki buradaki birçok insana göre hatta bana görede o vücutta çok birşey yok ama dediğin gibi o senin idealin o vücudu yapmak okadar zor değil...fakat o vücudu yaptıktan sonra bence spora devam etmen gerekir bıraktığın zaman kazandıklarını kaybedersin...

19. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    şöyle birşey var.kimse sana zaman veremez şukadar zamanda gelişirsin diye fakat gerçek anlamda body yapanlar gibi yıllarını almaz.

20. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0

Vücut geliştirmeyi bir yaşam tarzı haline getirmediğin sürece asla öyle bir vücudun olamaz.

Seninki rol için vücut yapıp sonra küçülen aktörlerin hallerine benziyor.

Yapıp bırakıcam demek kaybedeceksin demektir. Neden?

Çünkü tempoyu düşüreceksin. Şınavla mekikle hallederim demek o vücuda kavuşana kadar girdiğin yüksek tempodan sonraki rehavetle birleşince şınav mekikler aksamaya başlar, beslenme düzeni bozulur. Önce karın kısmı hafiften yağlanmaya başlar. Sonra alt göğüsüm daha belliydi sanki fln demeye başlarsın...

Bu bir yaşam tarzıdır, gerçekten! Siz onu bırakırsanız o da sizi bırakır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş