hedefe az kaldı

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve gerenımo tarafından 27 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gerenımo

gerenımo Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    öncelıkle bıraz spor gecmısımden bahsedeyım 2011de bu spora kılo vermek amaclı baslamıstım ancak sonrasında bırakamadım fakat ramazanın gelmesıyle mecburıyetten ara verdım sonrasında da tıpık aıle ve cevre mudahelerı yeter ne gerek var muhabbetlerı ve aılemın destegını cekmesı sonucu baslayamadım ama ramazan sonrası ızın vermeselerde gızlı gıtme kararı aldım cunku ben yalnız spor yaparken mutlu oldugumu fark ettım kımsede bunu elımden almaya hak sahıbı degıl sımdıden evde ufak antremanlarada basladım ve bunların duzenlı olması amacıyla gunluk tutmaya karar verdım.....
    yas:23
    boy:1.64
    kılo:68
    cınsıyet:bayan

vermem gereken bı 10 kılo kadar fazlam var sonrasında da kas yapmak ıstıyorum......

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Umarım hedefinize ulaşırsınız sizin gibi bayanları görmek oldukça mutlu edici özellikle ülkemizde bu sporla uğraşan bayanların sayısı tatmin edici olmayınca :)

gerenımo bunu beğendi.
  3. gerenımo

gerenımo Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    program olarak nasıl bı program ızlıcegıme tam karar vermedım evde elıptık bısıkletım var ısınma ıcın onu kullanmayı dusunuyorum kol bacak karın bıgunde ya karma yada omuz calısması yapıp haftalık donmeyı planlıyorum (ramazan suresınce haftada 4 gun spor yapmayı planlıyorum ramazan sonası salona basladıgımda 6 gune cıkarmayı dusunuyorum...) onerılerınızı beklıyorum.....

dun 35dk elıptık bısıklet kullandım sonrasında
    15*2 mekık
    15*2 twıst
    overhead press
    bıcep curls
    trıcep extensıon rıght-left
    bent over row
    front raıses
    reverse brıdge dıps
    half push-ups
    hıgh sıde plak rıght-left
    hepsı 10ar tekrar ve step programından hatırladıgım soguma hareketlerıyle sonlardıdım toplamda 50 dakıkamı aldı tavsıye ve önerılerınızı beklıyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:06 ----------

tesekkur ederım bırde aılelerımızın dusunce yapılarını degıstırebılsek keske

4. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Özelden size atağım linki incelemenizi tavsiye ederim bayanlar için detaylı program var.

gerenımo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş